Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

sveikos darbstuoles,

ar dar niekas negalvojat apie atsylancius orus ir kylanti nora vis dazniau uzsivilkti suknele ar sijonuka? as va vis pamastau ir laaabai jau noreciau pradeti kokia suknele megzti/nerti... bet neissirenku kokia, tai dabar giliose paieskose. jei kas turit kokiu graziu lobiu labai prasau pasidalinkit smile.gif o as einu toliau knistis po foruma - gal vis del to ka nors aptiksiu nuostabaus:)
Atsakyti
Zuviuk, nu super... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Letti @ 2010 02 20, 22:30)
Gal ir ne i tema, bet ideja  thumbup.gif . Ar pati sugalvojai ar matei kur nors?

Kažką panašaus buvau užmačius osinkos kataloginiuose. Pati idėja patiko, o jau jos įgyvendinimas tai mano blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintas @ 2010 02 21, 16:28)
Zuviuk, nu super...  4u.gif

blush2.gif aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 02 21, 13:29)
Diudas - labai skani liemene bigsmile.gif labai graziai tau tinka 4u.gif

o as atlendu su naujausiu darbeliu ax.gif suknele




Niu liuks suknyte thumbup.gif Labai grazus tavo darbeliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 02 20, 18:43)



nu super mirksiukas.gif
Daivulka, labai noriu tu lapeliu, kurie eina saliko krastuose. Gal galima butu? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiwita: 22 vasario 2010 - 09:53
ZUVIUKAS:)-suknele nuostabi,ir rastelis ir spalvyte thumbup.gif thumbup.gif wub.gif 4u.gif

LETTI-tunika labai grazi thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikadi @ 2010 02 22, 10:32)
Niu liuks suknyte  thumbup.gif  Labai grazus tavo darbeliai  4u.gif

blush2.gif

QUOTE(valentinuke @ 2010 02 22, 12:41)
ZUVIUKAS:)-suknele nuostabi,ir rastelis ir spalvyte  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  4u.gif

aciu ax.gif

padariau trumpa pertrauka - ir vel kaupiuosi naujam projekteliui ax.gif pro langa besisypsanti saulute tiesiog liepte liepia sijona nerti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 22 vasario 2010 - 14:01
Mano nauja žydinti suknelė:
user posted image

Pagaliau įveikiau, vargo ant mezginių stalo gal mėnesį, kol sugalvojau, kaip užbaigti ir apdailint.
Atsakyti
PANELĖ PRYM-labai graziai ir idomiai atrodo thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 02 22, 09:50)
nu super  mirksiukas.gif
Daivulka, labai noriu tu lapeliu, kurie eina saliko krastuose. Gal galima butu?  blush2.gif  4u.gif

user posted image

Smagu, kad patiko. Dar smagiau, kad galiu ir aš kuo nors pasidalinti. Gerų mezginukų mirksiukas.gif
Ai, jie numegzti atskirai ir prisiūti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivulka78: 22 vasario 2010 - 16:35
Labai labai labai labai labai aciu smile.gif
Man kaip tik dabar kazko panasaus reikejo
jetau kaip grazu...

Sakai geriau prisiut? Man megztuko apaciai reikia. Jei surinkciau akis ir megzciau?
Atsakyti