Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(Pavasarėlis @ 2009 12 06, 14:25)

clap.gif oro_buckis.gif aciuks.gif
Atsakyti
sveikos,prasau pagalbos,noriu nusimegst megstuka,siulai margi is iki parduotuves,noreciau lengvo rasto ir grazaus,as tik mokinuos dar,uzdejius akiu esu 180,megsiu apvalai,ar ne per daug
Atsakyti
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2009 12 06, 10:23)
O man rodos, kad ripsas kaip raštas labai tįsta..  g.gif

Na, gal nuo siūlų priklauso? man niekad ripsas nebuvo nutysęs unsure.gif

QUOTE(Vigilyte @ 2009 12 06, 10:52)
na, apačia stulpeliu, gobtuvo (kapišono) kraštelis stulpeliu, tai gal ir skvernus daryti vistik viena gera viena bloga.
ačiū jums už pasvarstymus 4u.gif

Aa, tada tikrai geriau stulpeliu smile.gif

QUOTE(Ašarėlė @ 2009 12 06, 13:04)
help.gif  Merginos gal kuri užmačiusi šių mezginukų raštukų schemas  g.gif ?



Oi, kokie gražūs bigsmile.gif

QUOTE(irena0901 @ 2009 12 06, 14:57)
sveikos,prasau pagalbos,noriu nusimegst megstuka,siulai margi is iki parduotuves,noreciau lengvo rasto ir grazaus,as tik mokinuos dar,uzdejius akiu esu 180,megsiu apvalai,ar ne per daug

Pirmą reikia pavyzdį pramegzt, kaip galima taip iš lubų imt ir 180 uždėt? blink.gif
Iš margų siūlų gražiai žiūrėsis paprastas lygus raštas, ripsas, stambios pynės, sudėtingesnis raštas gali ir pasimesti 4u.gif
Atsakyti

Pirmą reikia pavyzdį pramegzt, kaip galima taip iš lubų imt ir 180 uždėt? blink.gif
Iš margų siūlų gražiai žiūrėsis paprastas lygus raštas, ripsas, stambios pynės, sudėtingesnis raštas gali ir pasimesti 4u.gif
[/quote]
doh.gif nieko man nesigauna,pavyzduka nusimezgiau,gaunasi 10 akiu 5cm,tai kaip kitaip apskaiciuoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(irena0901 @ 2009 12 06, 13:57)
sveikos,prasau pagalbos,noriu nusimegst megstuka,siulai margi is iki parduotuves,noreciau lengvo rasto ir grazaus,as tik mokinuos dar,uzdejius akiu esu 180,megsiu apvalai,ar ne per daug

Tavo siūlai tie tokie stori? Tai tada jau tikrai tiek akių per daug. Na nebent stambiam žmogui.O šiaip normalaus sudėjimo žmogui ten ir 70, vienai pusei, per akis. Aišku, jei apie tuos pačius siūlus galvoju. Ir šiaip pradedančiai nežinau, ar gerai megzt apvaliai. Ar mokėsit išimt vietas rankovėms, apskaičiuot kaklo iškirptę. Juk ne maišą mezgat. Pavyzduką reikia megzt tokiu raštu, kokiu žadi mezginį megzt, o ne bet kaip. Juk nuo rašto ir akių skaičius priklauso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 06 gruodžio 2009 - 15:12
QUOTE(zinulė @ 2009 12 06, 16:10)
Tavo siūlai tie tokie stori? Tai tada jau tikrai tiek akių per daug. Na nebent stambiam žmogui.O šiaip normalaus sudėjimo žmogui ten ir 70, vienai pusei,  per akis. Aišku, jei apie tuos pačius siūlus galvoju.  Ir šiaip pradedančiai nežinau, ar gerai megzt apvaliai. Ar mokėsit išimt vietas rankovėms, apskaičiuot kaklo iškirptę. Juk ne maišą mezgat. Pavyzduką reikia megzt tokiu raštu, kokiu žadi mezginį megzt, o ne bet kaip. Juk nuo rašto ir akių skaičius priklauso.

blush2.gif taip apie tuos siulus kalbi,jau uzdejiau 60 akiu,mezgu viena puse,o rastas perliuku
Atsakyti
donstop koks grazus sauletas megztukas wub.gif

pasirodysiu ir as, pabaigtas pries kelias savaites, siandien gavau nuotraukyte
blush2.gif

http://public.fotki....i/cimg3720.html

Papildyta:
aciu Viliuutei uz pagalba sifruojant rastuka 4u.gif
Atsakyti
[quote=zvirble,2009 12 06, 18:39]
donstop koks grazus sauletas megztukas wub.gif

pasirodysiu ir as, pabaigtas pries kelias savaites, siandien gavau nuotraukyte
blush2.gif

http://public.fotki....i/cimg3720.html

vau koks fainas mezginukas thumbup.gif
Atsakyti
Mano mezginukai draugei smile.gif
user posted image

user posted image

Tik foto neitin ryskios...
Atsakyti
[quote=irena0901,2009 12 06, 15:39]
Pirmą reikia pavyzdį pramegzt, kaip galima taip iš lubų imt ir 180 uždėt? blink.gif
Iš margų siūlų gražiai žiūrėsis paprastas lygus raštas, ripsas, stambios pynės, sudėtingesnis raštas gali ir pasimesti 4u.gif
[/quote]
doh.gif nieko man nesigauna,pavyzduka nusimezgiau,gaunasi 10 akiu 5cm,tai kaip kitaip apskaiciuoti verysad.gif
[/quote]
Taigi, 10 akių 5 cm, tada skaičiuojant proporcijos būdu gaunasi 90 akių 45 cm, jei krūtinės apimtis apie 90 cm, tada gerai gaunasi, 180 akių virbalams su valu smile.gif Bet aš pritariu Zinulei, geriau paprastais virbalais megzti, su valu tikrai sudėtingiau unsure.gif

Žvirble, dėkui smile.gif
Puikiai išėjo pilkasis megztukas. Matau, jau kelios jį numezgė, mano sąrašiuke jis taipogi yra, kada gi jau pagaliau jį pradėsiu rolleyes.gif
Atsakyti
dekui merginos 4u.gif
Papildyta:
Chimeros kokie dailus darbukai wub.gif
Atsakyti
ZVIRBLE-labai grazus golfukas thumbup.gif wub.gif wub.gif
CHIMERA-suknute ir liemene thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti