Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Ačiū Skarlet 4u.gif .

daivulka78, labai gražus pavasario šauklys. O man išties labiau patinka pynės...



Atsakyti
Ramintas wub.gif Labai grazi suknele. O gal pasidalintumet sijono rastu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2010 02 19, 23:43)
Ramintas  wub.gif  Labai grazi suknele. O gal pasidalintumet sijono rastu?  ax.gif

kazkur turejau toki pati rasta, tik nerta bliuzele. ryt paieskosiu,nes reikia dar nuskenuoti ir tada ideti.
Atsakyti
Merginos, man tikrai negaila, tik turėjau mažę paguldyt ir surast (kompe kažkaip ir neberadau). Tai va, prašom naudotis ir džiuginti mūsų akis savo darbeliais.


user posted image

user posted image

Mezgiau iš šios schemos, platinau kaip išmaniau, vis įdėdama po kelis papildomus ananasus.
Atsakyti
QUOTE(ramintas @ 2010 02 19, 20:47)
Sveikos, įnešiu žydrumos  rolleyes.gif

user posted image

user posted image


nuostabiai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(ramintas @ 2010 02 20, 00:57)

Mezgiau iš šios schemos, platinau kaip išmaniau, vis įdėdama po kelis papildomus ananasus.

na va man nebereiks ieskoti ir skenuoti schemutes
Atsakyti
RAMINTA-zydra suknute thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif 4u.gif

DAIVULKA-zaliuke labai grazi thumbup.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintas @ 2010 02 19, 22:57)
Merginos, man tikrai negaila, tik turėjau mažę paguldyt ir surast (kompe kažkaip ir neberadau). Tai va, prašom naudotis ir džiuginti mūsų akis savo darbeliais.


Mezgiau iš šios schemos, platinau kaip išmaniau, vis įdėdama po kelis papildomus ananasus.


Aciu labai 4u.gif Niekada nebandziau didint schemos, ziuresim kas gausis g.gif Noriu nusinerti va toki daikta

user posted image
Atsakyti
Aciu merginos, aciu labai.
mergaiciukas1, as esu si rubeli kazkur maciusi, vakare paziurinesiu po kompa, gal ir tikslesne schema bus.
Atsakyti
rasa32, LKMama, ačiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2010 02 20, 09:52)
Aciu labai  4u.gif  Niekada nebandziau didint schemos, ziuresim kas gausis  g.gif  Noriu nusinerti va toki daikta

čia visa tema yra mirksiukas.gif Mano planuose irgi šis aprėdėlis yra ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2010 02 20, 11:11)
čia visa tema yra mirksiukas.gif Mano planuose irgi šis aprėdėlis yra ax.gif  wub.gif


Dar kartelis didelis dekui visoms atsiliepusioms bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti