Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Januse, labai gražu. Tai vis tik gavosi ta pynė. Kai man ateis to megztinio eilė, tikiuosi konsultacijų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 02 14, 12:14)
atrodo tai tikrai laaabai graziai ir neiprastai. Labai grazu. pasirodyk, kai pabaigsi  mirksiukas.gif

bet pries tai numatytas dar vienas mezginukas, tai sis mezginukas bus veliasniuose planuose, bet butinai pasirodysiu.
Papildyta:
QUOTE(Januse @ 2010 02 14, 19:06)
Mano naujausias darbelis  blush2.gif


super, o spalvyte tai superine. kazkaip patrauke mane ant ryskiu spalvu, gal, kad pavasaris arteja g.gif
Atsakyti
Anksčiau kažkur forume mačiau geltoną (ar oranžinę) bliuskutę trumpom rankovėm, galima pavadint ir liemene, bet dabar nerandu. Gal kuri žino, ką turiu omeny ir galėtų įmesti čia? Būsiu labai dėkinga wink.gif
Atsakyti
p.s. bliuskutė buvo su kišenėm ar kišenių imitacija prieky.
Atsakyti
Ligvita,man tas antras megztinelis labai labai grazus 4u.gif Januse,kaip grazuuuu wub.gif ir spalva,ir modelis,ir apskritai tau labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
Bandau ikelti savo nunarpliota darbeli, jeigu nepavyks is anksto atsiprasau
[IMG]http://s003.radikal.ru/i202/1002/3d/e7d11d4af890t.jpg' border='0' alt='user posted image' />[/IMG]
Atsakyti
Pirma karta mezgiau tokio dydzio megztuka,tai negaliu nepasigirt smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2010 02 14, 17:06)
Mano naujausias darbelis  blush2.gif


Labai grazu thumbup.gif ,gal galima suzinoti kiek siulu prireike? Cia kogero S dydis mazdaug? ax.gif
Atsakyti
Rasa 32 pasaka, man irig uošvienė prašo liemenės, bet vis nedrįstu, nes ji beveik dar dvigubai didesnė
Atsakyti
rasa32, labai dailiai numegztas megztukas, tiesiog viskas nuostabiai gavosi thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Ligvita, tavo mezginiai kaip visada nuostabūs. Nors šitie paprasti, bet tikrai neprastai atrodo 4u.gif .
Norėjau paklausti, tas antras, iš kokių čia siūlų, kad taip gerai krenta?
Papildyta:
[quote=rasa32,2010 02 18, 13:45]
Pirma karta mezgiau tokio dydzio megztuka,tai negaliu nepasigirt smile.gif

LAAAABAI gerai gavosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Gražus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuzanėlė: 18 vasario 2010 - 16:57
Aciu uz ivertinima visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Saldainia,drasiau mirksiukas.gif kaip supratau,apkunioms tinka ties liemeniu daryti kokias pynes,jos pacios kiek patraukia mezgini ir ''iliemenuoja''.

Atsakyti