Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

user posted image

user posted image
Atsakyti
Buvau 15 temoje ikelus foto,gal kuri aprasyma turit,ar kazkokio panasaus megztuko,turiu siulus norisi greiciau pradeti.


user posted image
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2010 02 02, 18:19)
Buvau 15 temoje ikelus foto,gal kuri aprasyma turit,ar kazkokio panasaus megztuko,turiu siulus norisi greiciau pradeti.


tai kad labai paprastutis megztukas- gerosios ir blogosios akys ax.gif
Kam aprašymo jums reikia? Gal pabandykit įjungti fantaziją ( manau jos tikrai turit per akis) ir megztukas bus jūsų- gal netgi fainesnis nei šitas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Zuzzi* @ 2010 02 02, 22:34)
tai kad labai paprastutis megztukas- gerosios ir blogosios akys  ax.gif
Kam aprašymo jums reikia? Gal pabandykit įjungti fantaziją ( manau jos tikrai turit per akis) ir megztukas bus jūsų- gal netgi fainesnis nei šitas? 4u.gif

kokiu rastu numegztas as puikiai zinau,man rupi kaip padaryti rankoves.Na pacios iskarpos.Nes kaip matosi rankove nuo apykakles prasideda,ir kaip ja padaryti,kad ji taip apkristu graziai.
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2010 02 02, 22:54)
kokiu rastu numegztas as puikiai zinau,man rupi kaip padaryti rankoves.Na pacios iskarpos.Nes kaip matosi rankove nuo apykakles prasideda,ir kaip ja padaryti,kad ji taip apkristu graziai.


pagal mane tai statytos rankovės g.gif
ir į apačią tiesios, nesiaurėjančios...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Zuzzi*: 03 vasario 2010 - 01:48
kaip as suprantu, g.gif tai rankoves apacioj uzdeta nedaug akiu, bet jau pirmose eilese isplatinta gerokai. gal net dvigubai. Todel ir apkrinta taip
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2010 02 02, 22:54)
kokiu rastu numegztas as puikiai zinau,man rupi kaip padaryti rankoves.Na pacios iskarpos.Nes kaip matosi rankove nuo apykakles prasideda,ir kaip ja padaryti,kad ji taip apkristu graziai.

is kokio storio siulu zadi megzti biggrin.gif as ir noreciau tokio mezginuko savo spintoj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2010 02 02, 22:54)
kokiu rastu numegztas as puikiai zinau,man rupi kaip padaryti rankoves.Na pacios iskarpos.Nes kaip matosi rankove nuo apykakles prasideda,ir kaip ja padaryti,kad ji taip apkristu graziai.


Šitoj nuorodoj yra megztukas, pats pimas rožinis su pūstom rankovėm,gal pagal jį eitų kažką pritaikyt mirksiukas.gif
cia

ir toks mėlynas:
melynas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mexxica: 03 vasario 2010 - 09:20
QUOTE(Januse @ 2010 02 01, 22:29)
gal kuri turit sito megztuko lietuviska aprasyma zinau kad kazkem rangdarbiu kraiteles numery jis yra buves
user posted image

gal kuri mezget sy grozy man pagal aprasyma ta pyne priekine nesigauna
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2010 02 03, 10:19)
Šitoj nuorodoj yra megztukas, pats pimas rožinis su pūstom rankovėm,gal pagal jį eitų kažką pritaikyt  mirksiukas.gif
cia

ir toks mėlynas:
melynas



Mezgiau tokias rankoves,visai nieko gavosi,as is akies ne pagal schema..As uzsidejau 56 akis kelias eiles pamezgiau po to kas 5 aki pridejau po aki.Ir kas desimt eiliu 3 kartus kas 5 akis sumezginejau.Maniske irgi siek tiek apkrenta,bet ne taip kaip siame megztuke.

O tame tai lygiai megzta kiek suprantu.Jei as gerai iziurejau tai apskritai jos lygios na tiesios tik kai susilieja abi puses taip ir atrodo,kad apkrite..O gal man akys ir meluoja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anzeliunia: 03 vasario 2010 - 13:06
Ne kas 5 akis pridejau pradzioj o kas 3 ziuriu ne tas kazkaip gaunasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2010 02 03, 09:15)
is kokio storio siulu zadi megzti  biggrin.gif  as ir noreciau tokio mezginuko savo spintoj  blush2.gif

Mano siulai tokie,is storesniu,aisku buvo dar storesni,bet kazkaip ne taip ziurisi.Aciu visoms kurios pataria,kaip megzti.Kaip issirinkau si megztuka,atrode viskas paprasta,kaip reikia pradeti megzti kyla ivairiu klausimu.Neesu patyrusi mezgeja,todel ir prasau jusu patarimu.
user posted image
Atsakyti