Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(diwol @ 2010 01 20, 16:59)
As dabar mezgu toki, tik uzsagstoma. Bus be soniniu siuliu , kai reikes daryti rankoves, pridesiu akiu pagal rankos stori. Bet galima daryti ir atskirom detalem .


QUOTE(viosim @ 2010 01 20, 23:07)
Galimas ir kitas variantas: pradedam nuo viršaus virbalais su valu, numezgam viską iki siaurosios dalies, tada nuimam akis rankovėm ir kiek mažiau jų uždedam pažastims. Vėl viską apvaliai mezgam iki apačios. man patiko taip megzti, nes lengva reguliuoti pločius ir ilgius.


gal kuri turite tokio apvalaus mezgimo kokį mokslinį ar praktinį-vaizdinį paaiškinimą?
4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatina: 28 sausio 2010 - 11:10
Ir čia pasirodau ax.gif
Dailus trumpas megztukas, ramybės būsenoje…
user posted image
…ir apglėbęs mano prisirpusias moteriškas formas laugh.gif
user posted image

Megztinis “Kančių keliai”. Tiek nervų dar nė vienas darbas nebuvo kainavęs. Buvau net kompleksą įsivariusi, kad megzti nemoku.
user posted image

Mano muselinis šalikas pagaliau išdrįso papozuoti:
user posted image
Atsakyti
Gal kuri turite sio megztuko mezgimo aprasyma ar schemute??? 4u.gif

user posted image
Papildyta:

Atsakyti
Tai juk panelė Prym neseniai tokį rodė, jos reiktų klaust. Beje, paskutiniai panelės Prym darbukai irgi pritrenkiantys. Ir ačiū už patarimus surenkant akis, labai gerai gaunasi 4u.gif
Atsakyti
Ji man ir rašė, aš pamiršau atrašyt blush2.gif
Neturiu jokios schemutės, megztukas numegztas lygiuoju išvirkščiuoju mezgimu, o burbuliukai nerti žemu stulpeliu ir prikimšti sinteponu. Burbuliukus nėriau ratu, iš pradžių didinau stulpelių skaičių, paskui mažinau, irgi jokios spec. schemos neturiu. Nertų papuošalų temoj nemažai kalbėta apie burbuliukų nėrimą. Jau kokius du kartus sakiau, bet dar pasikartosiu - jeigu tokį megsit, geriau vietoj burbulų darykit blynukus, bus patogiau nešiot.

naiste777, ačiu 4u.gif
Atsakyti
Kančių keliai wub.gif Rusaitės mezgė, mintijau ir aš megzti, bet rankos nekilo- per prasta aš mezgėja doh.gif
Atsakyti
[quote=panelė Prym,2010 01 28, 20:36]
Ir čia pasirodau ax.gif
Dailus trumpas megztukas, ramybės būsenoje…

…ir apglėbęs mano prisirpusias moteriškas formas

Megztinis “Kančių keliai”. Tiek nervų dar nė vienas darbas nebuvo kainavęs. Buvau net kompleksą įsivariusi, kad megzti nemoku.



Meistriski darbai, o ,,kanciu keliai,, - tai aukstasis pilotazas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 01 28, 22:19)
Kančių keliai wub.gif Rusaitės mezgė, mintijau ir aš megzti, bet rankos nekilo- per prasta aš mezgėja doh.gif

Ačiu 4u.gif Ardžiau kokius tris kartus ir vis tiek po to reikėjo taisyt. Bet jau paskui tai kaip nulietas gulėjo, pati negalėjau atsigėrėt biggrin.gif Prie šito tai pavargti reikia.
Atsakyti
panele Prym, na ir grožių čia mums pažėrei, kad ohoho... bigsmile.gif O megzti tai labai labai ir dar kaip labai sugebi thumbup.gif
Atsakyti
Man tai įdomu, kada Panelė Prym spėja tiek numegsti?
Atsakyti
diwol, diudas, ačiu 4u.gif

QUOTE(saldainia @ 2010 01 29, 10:39)
Man tai įdomu, kada Panelė Prym spėja tiek numegsti?

Aš fotkinu urmu, dažniausiai savaitgaliais, nes vakarais per tamsu mirksiukas.gif
Atsakyti
Panele Prym na super darbeliai, o ir kiek daug... Super thumbup.gif
Atsakyti