Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Labai linksmas panelės Prym bumbulinis megztukas. Niu, toks su ugnele, ai nemoku paaiškint, gražu ir viskas. O aš noriu pagalbos. Sakykit, kokiu santykiu, na kas kelintą akį, surenkant akis, kai reikia megzti skersai. Vienžo, reik surinkt akis užsegimui, o niekaip nesigauna, tai banguojasi, tai traukia. O prisiūti nenoriu. Ačiū už bet kokią pagalbą
Atsakyti
QUOTE(mimi1 @ 2010 01 26, 19:05)
Mano nuomone tie bumbulai nepraktiski. (Jei megztukas po striuke, paltu ir t.t. g.gif )

Čia toks megztinis, kuris nešiojamas šiltu oru ir nereikia jokios striukės mirksiukas.gif Norėjau daryt blynukus, bet aš tik nuolanki nurodymų vykdytoja biggrin.gif

QUOTE(naiste777 @ 2010 01 26, 20:36)
Labai linksmas panelės Prym bumbulinis megztukas. Niu, toks su ugnele, ai nemoku paaiškint, gražu ir viskas. O aš noriu pagalbos. Sakykit, kokiu santykiu, na kas kelintą akį, surenkant akis, kai reikia megzti skersai. Vienžo, reik surinkt akis užsegimui, o niekaip nesigauna, tai banguojasi, tai traukia. O prisiūti nenoriu. Ačiū už bet kokią pagalbą

Ačiu 4u.gif Ne su ugnele jis, su sniego gabalais biggrin.gif
Aš dažniausiai darau akių 1,5 karto daugiau nei yra kraštinių: surenku krašto akis ir iš kas antros išmezgu po 2. Nors dar priklauso ir nuo kraštelio rašto.
Atsakyti
Sveikutes! Man iskilo toks klausimas-ar mezgant moteriska megztuka priekiui ir nugarai akiu uzdeti po lygiai, ar priekiui keliom akim daugiau? g.gif Aciux
Atsakyti
Ligvita super bliuskyte thumbup.gif Ir spalva labai labai wub.gif
Panele Prym originalus burbulinis megztukelis thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(divuke @ 2010 01 26, 21:08)
Sveikutes! Man iskilo toks klausimas-ar mezgant moteriska megztuka priekiui ir nugarai akiu uzdeti po lygiai, ar priekiui keliom akim daugiau? g.gif Aciux

As visada dedu po lygiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(divuke @ 2010 01 26, 20:08)
Sveikutes! Man iskilo toks klausimas-ar mezgant moteriska megztuka priekiui ir nugarai akiu uzdeti po lygiai, ar priekiui keliom akim daugiau? g.gif Aciux

aš dedu po lygiai, nebent megztukas su užsegimu, tada jau pagal situaciją smile.gif

panele Prym, o burbulai tai tokie jo, smagūs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2010 01 26, 19:33)
doina ir dar kaip  bigsmile.gif

http://3.bp.blogspot...S GRANDES 2.jpg
stai cia yra chemute,tik nebesuprantu kodel tiesiogiai neleidzia ideti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Qrune: 26 sausio 2010 - 21:59
QUOTE(divuke @ 2010 01 26, 20:08)
Sveikutes! Man iskilo toks klausimas-ar mezgant moteriska megztuka priekiui ir nugarai akiu uzdeti po lygiai, ar priekiui keliom akim daugiau?

Manau, kad čia nuo moteriškės formų priklauso. Jei ji apvalesnė, tai reikėtų pagal tai ir mezginį pamodeliuot. Aš darau daugiau akių. ax.gif Ir mano mama taip darydavo.
Atsakyti
nu megztinis su burbuliukais tai liuks thumbup.gif
Atsakyti
Naujausias mano mezginys - liemenė

user posted image
Atsakyti
QUOTE(divuke @ 2010 01 26, 20:08)
Sveikutes! Man iskilo toks klausimas-ar mezgant moteriska megztuka priekiui ir nugarai akiu uzdeti po lygiai, ar priekiui keliom akim daugiau? g.gif Aciux


Aš priekiui daugiau akių uždedu tada, kai raštas su pynėmis priekyje, o nugaros dalis paprastu raštu mezgamas, nes pynės truputėlį patraukia mezginį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(divuke @ 2010 01 26, 21:08)
Sveikutes! Man iskilo toks klausimas-ar mezgant moteriska megztuka priekiui ir nugarai akiu uzdeti po lygiai, ar priekiui keliom akim daugiau? g.gif Aciux

Jeigu raštas vienodas, tai dedu po lygiai, bet visada platinu per krūtinę.

LKMama, Vigilyte, Zemaiciuke, ačiu 4u.gif

QUOTE(diudas @ 2010 01 27, 20:24)
Naujausias mano mezginys - liemenė


Labai faina. Aš kaip tik mezguosi megztinį su tokia didele V iškirpte.
Atsakyti
sveikutes mezgejeles 4u.gif

atejau su prasymu, gal kas turit kokiu svarkeliu modeliuku pavasariui 4u.gif labai noriu nusinarplioti, bet nieko nerandu, tai kreipiuosi i jus 4u.gif labai dekinga busiu jei ka pasiulysit 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti