Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(rasa32 @ 2010 01 16, 16:51)
Dar ir cia pasigirsiu ax.gif

Labai saunus megztinis,smagiai ziurisi rastas,salva liuks,ir siaip viskas labai labai thumbup.gif

QUOTE(diwol @ 2010 01 18, 22:02)
Sveikutes, pabandysiu ikelti savo paskutini darbeli http://public.fotki....giniai/017.html

Smagus megztinelis thumbup.gif

QUOTE(batareika @ 2010 01 19, 16:43)
Kai baigi priekį palieki jį ant virbalų, tada mezgi nugarą, paskui šonus siuvi, o tada kaklą, apačią. Rankovytes aš bandžiau kurti pagal raštą, pagal foto...
Mano tokia. Nelabai matosi tos rankovės, tiesiog užmetimai ir sumezgimai daryti, bet maždaug kad eitų iš ankstesnių tų lapelių. Jau ir pati nelabai suprantu ką aš čia parašiau, bet tikrai pati matysi surinkus akis kaip maždaug daryt.

Labai grazus tavo gavosi wub.gif Aciu uz pagalba 4u.gif Jau susiradau knygoj kaip susiuti be siuliu,tai taip ir dariau,neuzbaigiau priekio,mezgu nugara,ir tada siusiu 4u.gif Su rankovem bus vargo jauciu,nelabai man gaunasi "is lempos" sukurti rasteli,bet bandysiu,kaip sakai susiusiu ir gal bus kas matyt kaip toliau daryt 4u.gif

QUOTE(giedrioshka @ 2010 01 19, 20:06)
LKMama, gal  butu galima rozinio megztuko schemute? Buciau labai dekinga....  ax.gif

As be schemu mezgiau,is galvos taip sakant,kopijavau parduotuves drabuzeli ax.gif 5 geros,2 blogos,pyne 7x7x7,2 blogos,6geros,2blogos,pyne 7x7x7,2blogos,5geros.Pynes sukeitinejau atrodo kas 20eile.Viska mezgiau tiesiai ,be iliemenavimu ir rankoviu isemimo.Kaklas rastas toks pat.Priekis ir nugara toks pat rastas.Tikiuosi padejau 4u.gif

QUOTE(zavin @ 2010 01 19, 20:35)
Sveikutės, atėjau ir čia pasirodyti blush2.gif

Grazu thumbup.gif Ir kaip greit,ka tik suknyte rodeisi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas nepatingėtų paprastai paaiškinti, kaip štai tokį rūbą numegzti:
user posted image
Tikiuosi, darbo autorė Lusasita, nesupyks, kad čia įkeliu jos megztuką blush2.gif
Schemų sudėtingų skaityti nemoku, tai gal kas parašys, kaip iki pažastų numezgus užsimesti tas papildomas akis. Ar aš visai netaip suprantu g.gif O gal kas shemutę turi, gal ji nesudėtinga?
Iš anksto ačiū, jei kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gb78 @ 2010 01 20, 07:59)
Sveikos,
Gal kas nepatingėtų paprastai paaiškinti, kaip štai tokį rūbą numegzti:
:

Aš tai atskirai megzčiau tą viršutinę dalį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gb78 @ 2010 01 20, 06:59)
Sveikos,
Gal kas nepatingėtų paprastai paaiškinti, kaip štai tokį rūbą numegzti:
user posted image
Tikiuosi, darbo autorė Lusasita, nesupyks, kad čia įkeliu jos megztuką  blush2.gif
Schemų sudėtingų skaityti nemoku, tai gal kas parašys, kaip iki pažastų numezgus užsimesti tas papildomas akis. Ar aš visai netaip suprantu  g.gif  O gal kas shemutę turi, gal ji nesudėtinga?
Iš anksto ačiū, jei kas atsakys  4u.gif

As dabar mezgu toki, tik uzsagstoma. Bus be soniniu siuliu , kai reikes daryti rankoves, pridesiu akiu pagal rankos stori. Bet galima daryti ir atskirom detalem .
Atsakyti
Širdingai dėkoju, LKMama, viskas aišku, rankos jau kyla link virbalų.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrioshka @ 2010 01 20, 21:55)
Širdingai dėkoju, LKMama, viskas aišku, rankos jau kyla link virbalų....  biggrin.gif

thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Galimas ir kitas variantas: pradedam nuo viršaus virbalais su valu, numezgam viską iki siaurosios dalies, tada nuimam akis rankovėm ir kiek mažiau jų uždedam pažastims. Vėl viską apvaliai mezgam iki apačios. man patiko taip megzti, nes lengva reguliuoti pločius ir ilgius.
Atsakyti
http://club.osinka.r...3342?&start=240[/IMG]
Atsakyti
Norėčiau nusimegzti sarafaną, bet nežinau, kaip išplatinti šį raštąMy Webpage čia

Gal kuri mezgėte, ar kur nors matėte schemute?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deiron: 21 sausio 2010 - 23:53
QUOTE(deiron @ 2010 01 22, 00:49)
Norėčiau nusimegzti sarafaną, bet nežinau, kaip išplatinti šį raštąMy Webpage čia

Gal kuri mezgėte, ar kur nors matėte schemute?

Kas trys pagrindinės pynės eina pridėtinė pynių eilė. Nuotraukoj matosi, kaip iš stulpelio išmegzta papildomai dvi akys, kurios sukeistos ir toliau mezgama kaip pagrindinė pynė. Nežinau, ar aiškiai aš čia parašiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2010 01 22, 00:59)
Kas trys pagrindinės pynės eina pridėtinė pynių eilė. Nuotraukoj matosi, kaip iš stulpelio išmegzta papildomai dvi akys, kurios sukeistos ir toliau mezgama kaip pagrindinė pynė. Nežinau, ar aiškiai aš čia parašiau  ax.gif

Ačiū bandysiu, gal kas pavyks
Atsakyti

user posted image
Atsakyti