Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Rasa32, laaabai gražu 4u.gif
Atsakyti
rasa32 Nuostabus megztukas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 01 15, 18:40)
as vaikiska mezgiau taip,padariau galvai skyle ir toliau mezgiau ,tai siules gavosi tik sone


o kiek isimt kaklui?
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2010 01 13, 22:09)
Labai gražu, Ligvita. Apskritai man baltos ir pilkos derinys visada super.



QUOTE(sagdo @ 2010 01 14, 12:41)
Ligvita laaabai grazu  bigsmile.gif



QUOTE(zavin @ 2010 01 14, 15:42)
ligvita labai graži tunika-palaidinė.Šaunuolė thumbup.gif

Labai aciu, mergaites, uz grazius atsiliepimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Rasa, labai dailus megztukas 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, pabandysiu ikelti savo paskutini darbeli http://public.fotki....giniai/017.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diwol: 18 sausio 2010 - 21:11
diwol, koks saulėtas ir dailus megztukas thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
nuostabus diwol megztukas- ir spalvyte, ir modelukas- viskas labai liuks wub.gif
Atsakyti
DIWOL-grazus megztukas thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LKMama @ 2010 01 14, 21:34)
Pradejau jau narplioti,smagiai einasi thumbup.gif As irgi mastau,gal ir nugara tokia pat kaip prieki reikia daryti drinks_cheers.gif Tik neikertu dar kokiu rastu reiks rankovytes megzti g.gif Ir dar,tai taip iseina kai baigi megzti pagal rasta ta prieki,tai neuzbaigti ir tada megzti tuos stulpelius apacia ir kakla,ar kaip unsure.gif Nezinau ar aiskiai paklausiau...
aciuks.gif  wub.gif



Kai baigi priekį palieki jį ant virbalų, tada mezgi nugarą, paskui šonus siuvi, o tada kaklą, apačią. Rankovytes aš bandžiau kurti pagal raštą, pagal foto...
Mano tokia. Nelabai matosi tos rankovės, tiesiog užmetimai ir sumezgimai daryti, bet maždaug kad eitų iš ankstesnių tų lapelių. Jau ir pati nelabai suprantu ką aš čia parašiau, bet tikrai pati matysi surinkus akis kaip maždaug daryt.
Atsakyti
LKMama, gal butu galima rozinio megztuko schemute? Buciau labai dekinga.... ax.gif
Atsakyti
Sveikutės, atėjau ir čia pasirodyti blush2.gif
user posted image
Atsakyti