Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Ačiu mergaitės už gerą žodį apie sukniuką notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
Tunika/palaidinuke
user posted image
Atsakyti
Labai gražu, Ligvita. Apskritai man baltos ir pilkos derinys visada super.
Atsakyti
Ligvita laaabai grazu bigsmile.gif
Atsakyti
ligvita labai graži tunika-palaidinė.Šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zavin: 14 sausio 2010 - 14:43
QUOTE(batareika @ 2010 01 13, 14:07)
Aš nugarą mezgiau taip pat kaip priekį. Tada abi dalis susiuvau taip, kaip megzta... Nzn kaip vadinas, bet siūlių nėra. Rankovėms irgi surinkau akis ir mezgiau toliau, kaklas ir apačia irgi. Tikriausiai vienintelis mano megztas daiktas kur nėra nei mažiausios siūlės.

Pradejau jau narplioti,smagiai einasi thumbup.gif As irgi mastau,gal ir nugara tokia pat kaip prieki reikia daryti drinks_cheers.gif Tik neikertu dar kokiu rastu reiks rankovytes megzti g.gif Ir dar,tai taip iseina kai baigi megzti pagal rasta ta prieki,tai neuzbaigti ir tada megzti tuos stulpelius apacia ir kakla,ar kaip unsure.gif Nezinau ar aiskiai paklausiau...

QUOTE(zvirble @ 2010 01 13, 17:19)
LKMamos mezginiai nuostabiai nuostabus wub.gif

aciuks.gif wub.gif

zavin,grazi suknele 4u.gif Ligvita super tunika wub.gif
Atsakyti
[quote=aiwita,2010 01 11, 17:03]
super thumbup.gif
labai fainas megztinis ax.gif
is karto du klausimai:
kaklas niekaip neprisitvirtina? blink.gif tiesiog siaip uzsideda?
ir del rankoviu... visa savaite kankinausi dukrai megztiniui rankoves megzdama... niekada nebuciau sugalvojusi, kad galima sitaip megzti. Kaip suprantu, kai jau reikia rankoves megzti, tiesiog pridedama papildomai akiu tiek, kiek reikia rankoviu ilgio? ar teisingai supratau?
bet tikrai megztukas superiniai atrodo...

taip,kalnierius tik užsimauna,jei nereikia,galima ir nemaut.O rankovės tikrai labai tinka pradedančiai .Kai iki pažasties lieka 5-10cm,dauginam mezginio akis2,3,3,5 7 ir iki galo kiek trūksta norimam rankovės ilgiui. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilganosė @ 2009 12 11, 20:24)
Šios savaitės "Ji" radau labai gražų megztuką.(8psl., kuri turite) Užsikabliavau, jau nusipirkau siūlų ir bandau kažką regzt. Bet jaučiu turėsiu bėdų. gal galite kuri padėti? Bandysiu paaiškinti "vaizdelį": Megztukas susegamas 3 sagutėm, maždaug iki liemens, skvernai suapvalinti, a lia bolero. Vinis-rankovės: iki alkūnių megzta stulpeliais, aptempta, o sulig alkūnėm-laaaaabai išplatėja. Visas megztukas, kaip suprantu, megzta skersai, 8gerų-8blogų akių eilėm (Galutiniam rezultate gaunasi vertikalios linijos). Klausimas- Ar megzti abi rankoves atskirai nuo galų, tada kažkaip nugaroj tas dalis sujungti, ar kaip čia išsisukti? Gal kuri turite skersai megztų modeliukų<

Perskaičiau pati ką parašiau, ir nežinau ar ką suprasite. Bet jeigu ką galite patarti- 4u.gif

Labai sudomino sis aprasymas. Gal turite nuotarukyte, o gal jau ir nusimezgete?...
Atsakyti
atsiprašau gal ir suteršiu temą klausimu bet nepykit. blush2.gif Klausimą norėčiau jums Viliuteee mane labai irgi sudomino toks idomus rankovių mezgimas.O tas rankoves kai pridedat tiek akių kiek reikia mezgat iki kaklo?(ta prasme toki plotį)Tada nugara taip ir susiunat jas?Ar kažkaip kitaip?Tada turbūt reikia gražiai mokėt susiut kad siulės nesimatytų?Gal supratot ko klausiau blush2.gif Ačiu bus už atsakymą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zavin: 15 sausio 2010 - 12:08
tikrai.. Net nesusimasciau apie tai

o gal galima megzti tik kaklui akis isemus toliau? Ta prasme, visai be siuliu? na, tik sonuose susiuti paskui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiwita: 15 sausio 2010 - 12:48
as vaikiska mezgiau taip,padariau galvai skyle ir toliau mezgiau ,tai siules gavosi tik sone
Atsakyti
Dar ir cia pasigirsiu ax.gif

Megztukas man didokas,reiktu isivaizduoti didesne krutine ir klubus,kad graziai apgultu smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti