QUOTE(praniuke @ 2009 12 09, 14:15)
Aciu visoms uz atsakymus
GABIJA, kokius kraujo tyrimus turite omenyje? Kadangi mama vis dar eina i onkologini eiliniams patikrinimams, tai bendro kraujo tyrimai jai daromi. Ju rezultatai kaip ir butu geri, jei ne tas kiek sumazejes hemoglobino kiekis (svyruoja apie 105-113, vasara buvo geriau) ir kiek pamazejes eritrocitu kiekis. Sie rezultatai nepatinka seimos gydytojai, o onkologiniame niekada del ju nieko ir nesako (gal kad mama tiesiai neklausia...). Seimos gydytoja siunte daryti [
Toks kraujo nusėdimas mano onkologei ,leidžiant chemo skaitėsi -gerai.Leido ir prie 90.Jiems svarbiausia neutrofilai ir kas ten dar rodo uždegimus , nežinau.
Gal pasitikrinkit pas
gerklės gydytoją ir aplamai tai reiktų panaudoti žolių didinančių imunitetą
O čia gabalai , kuriuos išsisaugojau iš forumo medžiagos ir naršydama internete.
Tai nereiškia , kad reikia susipirkti ir naudoti viską.
Tarp švitinimo ir chemoterapijos kursų, remisijos, reabilitacijos laikotarpiais J.Ruolia pataria gerti imunitetą, virškinimą gerinančius bei šlakus šalinančius vaistažolių mišinius. Juose esančios medžiagos jungiasi su organizme atsiradusiu agresyviuoju deguonimi ir padeda jį pašalinti. Kai žmogus gydomas cheminiais preparatais, fitoterapeutas siūlo gerti beržų, liepos žiedų, kraujažolių, dirvinių našlaičių, pelynų, puplaiškių, ugniažolių, birtkrėslių, vėdrynų, raudonėlių, gysločių, ajerų šaknų ir kitų vaistažolių arbatą.
Mokslininkai atranda augaluose vis daugiau cheminių junginių, tokių kaip, pavyzdžiui, brokoliuose aptikta sulforafeno, pomidoruose likopeno. Iš tokių medžiagų jau bandoma kurti naujus priešvėžinius vaistus. Imunitetui sustiprinti reikia gerti purpurinės ežiuolės, beržo lapų, kemero žolės arbatą Česnakuose ir svogūnuose yra cheminių junginių, gelbstinčių organizmui kovoti su vėžį sukeliančiais veiksniais, stabdančiais auglių vystymąsi. Žaliojoje arbatoje yra katechinų, veikiančių kaip priešvėžinės ir antibakterinės medžiagos. Ženšenis trukdo vystytis piktybiniams augliams. Nustatyta, kad vartojantys ženšenį žmonės rečiau suserga skrandžio vėžiu. Stebint ligonius ir ligų eigą pastebėta, kad ženšenis saugo ir nuo kitokių auglių. Nors kiti dėl ženšenio sako NE.
Žmogaus imuninę sistemą stiprina daugelis vaistingųjų augalų. Žinomiausias - purpurinė ežiuolė, bet tai ne vienintelis augalas, galintis sustiprinti imunitetą.
Prie tokių augalų priskiriami: ženšenis, citrinvytis, eleuterokokas, dobilas, kiaulpienė, česnakas, dagys, jonažolė, anyžius, ramunėlė, gyslotis, alavijas, šalpusnis, tūbė, dilgėlė.
.
Rekomenduojama cinko paros norma - 15 mg. Cinkas 15 mg - cinko šaltinis, turintis 15 mg cinko. Vienoje tabletėje yra visas per dieną reikalingas cinko kiekis.
cinkas (norma 10-18 mol/l), varis (norma 11-22 mol/l) ir kt. Onko -cinko reikia daugiau - 30-45
Rekomenduojama seleno dienos norma yra 55 mikrogramai,Vis dėlto reikia prisiminti: dideliais kiekiais (daugiau nei 1000 mkg, t.y. 1 mg) selenas gali būti toksiškas, jei vartosite tokias dozes ilgą laiką.
BIČIŲ PIENELIS ypatingai vertinamas dėl stimuliuojančio poveikio - pagerėja savijauta, darbingumas, pagyvenę žmonės darosi žvalesni, pagerėja jų jutimo organų funkcija.Onkologiniams ligoniams patariama nepersistengti.
Seleną rekomenduojama gerti su vitaminu E taip padidinamas abiejų efektyvumas. Ir atvirkščiai: vitamino E trūkumas neleidžia organizmui panaudoti seleno, net jei jis vartojamas dideliais kiekiais.
Jei norite maksimaliai išnaudoti seleno vertingąsias savybes, nepamirškite šviežių salotų su nerafinuotu augaliniu aliejumi ir citrinų sultimis, taip pat riešutų ir saulėgrąžų (
E VITAMINAS 200-400 VV dienai. Kas antrą mėnesį
Vitaminas C
saugo nuo kai kurių vėžinių susirgimų. Padeda iš organizmo pašalinti nuodingus sunkiuosius metalus: šviną, kadmį, gyvsidabrį ir gelbėja ūmiai apsinuodijus. Taip pat šis vitaminas sustiprina imuninę sistemą ir suteikia žvalumo.
Rekomenduojama vitamino C paros norma vaikams yra 70-90 mg, suaugusiems 100 mg.
Gydymas vitaminu C - tai jo suvartojimas 10-30 gramų (!!!!!) per dieną. Kvaila būtų tokį stiprų antioksidantą tokiomis dozėmis vartoti kartu su vinblastinais ar kt. chemoterapija.
Vitaminas C iki 1000 mg per dieną - saugus. Šiaip užtenka ir 100 mg, bet kyla klausimas, kam vitaminas C yra gaminamas po 500 mg tabletėje? Jei jis būtų nesaugus, negamintų. O chemoterapijos metu vitaminas C ne tik galimas, bet ir pageidautinas. O ypač radioterapijos metu ir po jos. Žinia, kad daugelis neigiamų dalykų išryškėja tik po pusės metų po švitinimo, dažnai būna per vėlu tuos reiškinius sutramdyti. Kad to neatsitiktų, vitaminą C reikia vartoti laiku.
Vitaminas E
Vitamino E funkcijos organizme dar nėra iki galo ištyrinėtos. Tačiau žinoma, jog šis vitaminas labai reikalingas ląstelių membranų stabilumui palaikyti. Jis yra stiprus antioksidantas, saugo nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Stiprina organizmo imunitetą, saugo nuo kenksmingo ultravioletinių spindulių poveikio.
Rekomenduojama vitamino E paros norma vaikams 8-13 mg, suaugusiems 15 mg.
Šviežias imbieras sukelia prakaitavimą, todėl nuo seno naudojamas kaip valantis preparatas. Jis padeda persišaldžius, mažina pykinimą. Moksliniai tyrimai patvirtino priešuždegiminį imbiero poveikį, imbiero arbata ilgai stimuliuoja virškinimą., kad imbieras efektyvus gydant neurologinius sutrikimus, pavyzdžiui, migreną. Be to, imbieras pasižymi geromis antimikrobinėmis ir antioksidacinėmis savybėmis
ELEUTEROKOKAS
Eleuterokokas, dar vadinamas sibiriniu ženšeniu, yra augalas, natūraliai augantis Rusijoje ir Kinijoje, kaip ir tikrasis ženšenis, labiausiai vertinamas dėl tonizuojančio ir adaptogeninio poveikio.
Adaptogeninis eleuterokoko poveikis padeda žmogaus organizmui prisitaikyti esant stresinėms situacijoms, normalizuoja padidėjusį ar sumažėjusį kraujospūdį, stiprina imunitetą, suteikia energijos, didina darbingumą.
Įspėjimai: ilgalaikis eleuterokoko vartojimas gali sukelti dirglumą, nemigą ir nerimą.
Poveikis. Ežiuolė pasižymi imunostimuliuojančiu veikimu padidindama baltųjų kraujo kūnelių skaičių kraujyje ir aktyvuodama granuliocitus (fagocitozę).
Imunostimuliuojančiam veikimui įrodyti atlikti ežiuolės preparatų tyrimai in vitro ir in vivo sąlygomis su skirtingomis augalo veikliosiomis medžiagomis ir ekstraktais
Taip pat šios direktyvos priede nurodytos ir paros normos:
Vitaminas A 800 µg
Vitaminas D 5 µg
Vitaminas E 10 mg
Vitaminas C 60 mg
Tiaminas 1,4 mg
Riboflavinas 1,6 mg
Niacinas 18 mg
Vitaminas B6 2 mg
Folacinas 200 µg
Vitaminas B12 1 µg
Biotinas 0,15 mg
Pantoteno rūgštis 6 mg
Kalcis 800 mg
Fosforas 800 mg
Geležis 14 mg
Magnis 300 mg
Cinkas 15 mg
Bet esant reikalui šios normos gali būti didinamos.
Dar kartą akcentuoju, kad tai ištraukos iš interneto ir forų.Reikia visapusiško kraujo tyrimo , jį padaro šeimos klinikose papildomai apmokant, bent jau Klinikose.
Reikia belsti į visų daktarų duris, keisti gydytojus , eiti į privačias klinikas.Mes forumietės esam tik ligonės ir tikrai net labai norint mažai galim badėti.
Sėkmės.
Papildyta:
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 12 09, 14:15)
Gal galiu kaip nors padėti? Gal man jas paimti ir atsiųsti Jums paštu? Na, buvo ir man panašiai, kad vis nepadarė užsakymo, bet gerai "užjudinau", tai ta darbuotoja parsivežė į namus Mažeikiuose ir pasiėmiau iš jos.
,
Ačiū, bet aš jiems jau siūliau pinigus pravesti avansu ir laukti siuntinio paštu.
Nesuveikė.