Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

Aš pirkau Camelijoj žuvų taukus su lecitinu, nes mano cholesterolis aukštas, tai būtent tas lecitinas jį mažina. Beje, kaina žiauriai gera - 15,58 Lt smile.gif Retai užtaikau, kad žuvų taukai tiek nedaug bekainuotų..
Atsakyti
ieskau omega3 ir kaip tik uzmaciau internete akcija siems papildams. Bet skaiciau visokiu diskusiju, kad nelabai gerai, kai taukai paimti is zuvu kepenu arba is nenaturaliu tvenkiniu. Prie situ Gamtos Namu papildu raso, kad "riebalų rūgščių šaltinis - riebiosios vandenyno žuvys (lašiša, silkė, skumbrė), jūros gyvūnai (ruoniai, banginiai)". Gal kas turi ziniu ar sie geri, veiksmingi?

http://www.ciageriau...iulymas/?id=433
Atsakyti
geriam MOLLERS thumbup.gif
Atsakyti
Nerandu niekru info, tik iš nuogirdų nugirdau, kad Moller nėra tinkamai išgryninti. O mano mažajai po 3 dienų Moller mažiem vaikam skirtų želinių žuvyčių išmėtė raudonom dėmėm veidelį mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kapitana: 18 rugsėjo 2012 - 10:25
O mes va šitą geriam
http://gallery.forev...DF_LTU/K-39.pdf
thumbup.gif
Atsakyti
Renkuosi taukus mažylei, kiek paskaičiau čia iš daugiau išmanančių sužinojau, kad reikia ieškoti sudėtyje APR ir DHR. Hei vertinant pagal kainą, tai šitiem jau būtų iš brangesnių ( daugiau nei dukart brangesni už mollerį), bet sudėtyje nerandu išskirtų šių dalių, o ir iš kokių žuvų taukai nenurodyta... g.gif Gal gas žino apie juos daugiau nei radau sudėties info internete...

Vaisių skonio žuvų taukai su oligosacharidais vaikams
„Auksinė žuvelė®“ yra natūralus produktas, pagamintas iš žuvų taukų, vaisių tyrės ir sulčių koncentrato. Produktas praturtintas labai svarbiais vitaminais C ir E. Vaisių tyrė ir sultys suteikia puikų skonį, o joje esantys oligosacharidai palaiko naudingą žarnyno mikroflorą. Produkto gamyboje nenaudojami dirbtiniai dažikliai. Produktas skirtas vaikams.

5 ml sirupo yra: RPN*, %
vaisių sulčių koncentrato 1695 mg **
koncentruotų žuvų taukų, kuriuose yra 1475 mg **
omega-3 600 mg **
vaisių tyrės 336 mg **
vitamino C 27 mg 34
natūralių tokoferolių 17 mg **

* – rekomenduojama paros norma (RPN).
** – rekomenduojama paros norma (RPN) nenustatyta.

Sudėtis: ananasų ir apelsinų sulčių koncentratai, žuvų taukai, krakmolas, vanduo, fruktozė, mangų ir bananų vaisių tyrė, kvapiosios medžiagos, stabilizatorius alginatų mišinys, L-askorbo rūgštis, stabilizatorius akacijų sakai, natūralūs tokoferoliai, konservantas kalio sorbatas.

Atsakyti
Sveikos,
gal žinote kokia yra norma vaikui ir suaugusiam žmogui Omega3 riebiųjų rūgščių?
Gal galima šaltinį pridėt? Jei per mažas kiekis EPR ir DHR žuvų taukuose, tai ko vertas toks papildas ir kokia bus nauda organizmui?
Atsakyti
SVEIKI.Negaliu suprasti tokio dalyko-pvz žuvu taukai su vienoda sudetimi(gamintojas Vivavit ir gamtos namai) 1 kapsule-1000 mg, iš kuriu EPR-180 mg ir DHR-120 mg+ vitaminas E-10 mg.Bet Gamtos namai siulo gerti po 1 kapsule, Vivavit-po 2. O sudetys vienoda.Kur esme?Kad daugiau pirktum?
Papildyta:
Tie Vivavit Omega 3 dabar su akcija Camelijoi kainuoja apie 22 lt, bet nemanau kad jie yra kokybiški.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Prisidedu prie temutes kelimo wink.gif

Kaip tik siandien gavau pabandymui Natural pharmaceuticals OmegaMarine Forte su visais Omega 3-6-7-9. Parasyta,kad gerti po 2 kapsules per diena. Gal kas nors jau naudojat siuos papildus ir galit parasyti koki komentara?
Atsakyti
Man visai patinka šiti http://www.iherb.com...-Softgels/37790
Kaina nedidelė, koncentracija nemaža, o jei pirmą kartą užsisakote, tai su šiuo koduku GEW378 gausite 5 dolerių nuolaidą. Tik jei dar kažką pirksite, būtinai neviršykite 75 litų sumos. Nepatinka man Lietuvos vaistinių pasiūla dėl žvėriškų kainų
Atsakyti
QUOTE(vasarelele @ 2012 09 18, 11:30)



irgi mes geriame! thumbup.gif mano sunus tapo protingas,vartojo zuvu taukai nuo gimimo iki dabar (4men).gydytoja pastebejo,kad mano vaikas labai stiprus kaulas ir grazi oda.o duktei 4 metai,pries duktes gimimo ivairiu zuvu taukai is vaistines,nieko gero,veme ir kt problemu.o sita zuvu taukai is FL super,ji neturi problemu
Atsakyti
QUOTE(romadra @ 2013 02 08, 14:30)
irgi mes geriame! thumbup.gif mano sunus tapo protingas,vartojo zuvu taukai nuo gimimo iki dabar (4men).gydytoja pastebejo,kad mano vaikas labai stiprus kaulas ir grazi oda.o duktei 4 metai,pries duktes gimimo ivairiu zuvu taukai is vaistines,nieko gero,veme ir kt problemu.o sita zuvu taukai is FL super,ji neturi problemu

Sveiki, o kur jus perkate situos zuvies taukus? smile.gif
Atsakyti