Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios. 9 tema

QUOTE(maye @ 2010 02 19, 14:28)
Vyrams patinka moteris kurios stato ne sienas, o tiltus.



Zmones yra vienisi..nes uzuot tiesia tilta stato sienas..
Atsakyti
Varzydamasi su kitomis moterimis sumenkinate save.
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 02 19, 16:32)
Varzydamasi su kitomis moterimis sumenkinate save.

teisingi zodziai thumbup.gif
Atsakyti
Gal nesikartoju, bet atsiprasau jeigu kieno tai zodziai. Paprasciausia kazkurios mamytes parase perskaiciau ir man patiko 4u.gif
" Kai pilve skraido drugeliai, o sirdy atsidaro varteliai, kai kvepuoji jausmu, o ne oru, kai miegot arba valgyt nenori, kai akys juokias nors tyli, tavo sypsena sako - as myliu"
Mano suneliui tai patinka kai sakau rolleyes.gif mes is to jau zaidima padarem bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2010 02 19, 18:04)
Gal nesikartoju, bet atsiprasau jeigu kieno tai zodziai. Paprasciausia kazkurios mamytes parase perskaiciau ir man patiko  4u.gif
" Kai pilve skraido drugeliai, o sirdy atsidaro varteliai, kai kvepuoji jausmu, o ne oru, kai miegot arba valgyt nenori, kai akys juokias nors tyli, tavo sypsena sako - as myliu"
Mano suneliui tai patinka kai sakau  rolleyes.gif  mes is to jau zaidima padarem  bigsmile.gif .

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2010 02 19, 19:04)
Gal nesikartoju, bet atsiprasau jeigu kieno tai zodziai. Paprasciausia kazkurios mamytes parase perskaiciau ir man patiko  4u.gif
" Kai pilve skraido drugeliai, o sirdy atsidaro varteliai, kai kvepuoji jausmu, o ne oru, kai miegot arba valgyt nenori, kai akys juokias nors tyli, tavo sypsena sako - as myliu"
Mano suneliui tai patinka kai sakau  rolleyes.gif  mes is to jau zaidima padarem  bigsmile.gif .



labai miela wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2010 02 19, 18:04)
Gal nesikartoju, bet atsiprasau jeigu kieno tai zodziai. Paprasciausia kazkurios mamytes parase perskaiciau ir man patiko  4u.gif
" Kai pilve skraido drugeliai, o sirdy atsidaro varteliai, kai kvepuoji jausmu, o ne oru, kai miegot arba valgyt nenori, kai akys juokias nors tyli, tavo sypsena sako - as myliu"
Mano suneliui tai patinka kai sakau  rolleyes.gif  mes is to jau zaidima padarem  bigsmile.gif .


paprasta... bet labai labai gražu wub.gif
Atsakyti
Leisk man eiti, leisk pamatyti svajonę, greitį, stebuklą, nestabdyk manęs liūdnu žvilgsniu, leisk šiąnakt gyventi ten, ant pasaulio krašto, tik šią naktį, paskui grįšiu
Alessandro Baricco
Toji istorija

Knyga turi būti kirvis, kuris iškapotų mumyse užšalusią jūrą.
Francas Kafka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinčius: 19 vasario 2010 - 22:46
QUOTE(floridija @ 2010 02 09, 15:11)
"Kas dar nematė savo mylimosios miegančios, tas nesupranta, koks žavingas gali būti gyvenimas." (L.Frankas)

pasaka thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(laurytux @ 2010 02 01, 16:06)
Kiekvienas mūsų nešioja savyje tarsi mažytes kapinaites, kuriose ilsisi tie, kuriuos mylėjome.


unsure.gif clap_1.gif clap_1.gif pagarba
Papildyta:
perskaiciau visa tema, tiek minciu sukasi galvoje, tiek visko prisiminiau blush2.gif
nereikia ne pokalbiu, uztenka citatu.
Atsakyti

Мы с вами так будем жить, что наши дети и внуки завидовать станут!

РОДИТЕЛИ УХОДЯТ ИЗ ЖИЗНИ ДЛЯ ТОГО, ЧТОБЫ ДЕТИ НАЧАЛИ ИХ СЛУШАТЬСЯ
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti