Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios. 9 tema

QUOTE(vaidule66 @ 2010 02 15, 17:14)
Žmogus gimsta ne tam, kad ilgai gyventų, tuomet jis gimtų akmeniu... Žmogus gimsta kažkam kitam.... o kam? Kad gyventų! Kad mylėtų! O svarbiausia, kad įrodytų, jog jis tikrai žmogus...


gražu mirksiukas.gif


Yra tipų, kurie giriasi: širdį atidaviau žmonėms! Mulki! Tu pinigus atiduok. Beširdžių pas mus ir taip per akis.
Juozas Erlickas


Kai Seimas bus perpus iš politikų ir scenos žvaigždžių, tai politikams nebereiks nei dainuot, nei prieš rinkėjus vaidint. Tą darys žvaigždės. O politikai ims dirbt. Mes gal nesulauksim. Bet vaikai... Juk ir keisčiausios fantazijos išsipildo.
Juozas Erlickas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyvenu gerai: 15 vasario 2010 - 18:09
Tu toli ir mus skiria ne tik kilometrai. Mus skiria laikas, nepermaldaujamas laikas.. Bet kartu aš šalia.. Štai aš girdžiu tavo širdies dužius, galiu paliesti tave..Girdžiu tavo tariamus žodžius.. Tu-čia, šalia manęs, manyje, širdyje.. Užsimerk ir aš ateinu.. Švelniai paliesiu tau lupas.. Išnyks viskas: laikas,žmonės ir liksiu tik aš... Ta pati aš kaip ir tada, prieš metus, mėnesį, savaitę, dieną, valandą, minutę..
Atsakyti
labai grazu wub.gif
Atsakyti
Žmogui, kuris žino, kur eina, pasaulis duoda kelią. (D. S. Džordanas)
***
Daiktus mes matome ne tokius kokie jie yra, bet greičiau kokie esame patys. (Anais Nim)
***
Viršūnėje yra daug vietos, tik nėra kur atsisėsti. (Mary C. Crowley)
***
Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį. (Tomas Edisonas)
***
Ir atsiminkite – kartu su problemomis dievas visuomet žmogui duoda jėgas jas išspręsti. (Algirdas Karalius)
***
Išties yra durys, pro kurias pas tave ateina sėkmė, bet raktą nuo jų turi tu pats. (Japonų patarlė)
Atsakyti
QUOTE(vaidule66 @ 2010 02 15, 20:31)
Tu toli ir mus skiria ne tik kilometrai. Mus skiria laikas, nepermaldaujamas laikas.. Bet kartu aš šalia.. Štai aš girdžiu tavo širdies dužius, galiu paliesti tave..Girdžiu tavo tariamus žodžius.. Tu-čia, šalia manęs, manyje, širdyje.. Užsimerk ir aš ateinu.. Švelniai paliesiu tau lupas.. Išnyks viskas: laikas,žmonės ir liksiu tik aš... Ta pati aš kaip ir tada, prieš metus, mėnesį, savaitę, dieną, valandą, minutę..

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidule66 @ 2010 02 15, 17:14)
Žmogus gimsta ne tam, kad ilgai gyventų, tuomet jis gimtų akmeniu... Žmogus gimsta kažkam kitam.... o kam? Kad gyventų! Kad mylėtų! O svarbiausia, kad įrodytų, jog jis tikrai žmogus...

Grazu wub.gif
Atsakyti
"Viską daryti išmokstame darydami." (Aristotelis)

"Kiekvienas žmogus turi pats save išmokyti gyvenimo prasmės. Jos negalima atrasti; ją reikia suformuoti". ( Antuanas de Sent - Egziuperi)
Atsakyti
Man patinka Džordžo Bernardo Šo mintys.

Štai paslaptis, kaip būti nelaimingam - tai laisvalaikio metu spręsti, ar esi laimingas, ar ne.

Nors tiesa ir labai reta, jos pasiūla visad viršija paklausą.

Patirtis didina mūsų išmintį, bet nemažina mūsų kvailumo.

Žmogaus išsiauklėjimo testas yra tai, kaip jis elgiasi kivirčo metu.

Senti nuobodu, bet tai vienintelis būdas ilgai gyventi.

Nedaryk kitiems to, ką norėtum, kad jie tau darytų. Pas jus tiesiog gali skirtis skonis.

Jeigu tik tėvai galėtų įsivaizduoti, kaip jie įgrysta savo vaikams.
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2010 02 14, 17:23)
Kai manei, kad aš nematau
Viena jauna moteris savo motinai parašė laišką: „Kai manei, kad aš nematau, tu prikabinai pirmąjį mano piešinį prie šaldytuvo, ir nuo tada aš nesilioviau norėjusi piešti.
Kai manei, kad aš nematau, tu davei ėsti valkataujančiam katinui, ir tada aš supratau, kad pasirūpinti gyvūnais - geras darbas.
Kai manei, kad aš nematau, tu pagaminai mano gimtadieniui tortą, ir aš supratau, kad net maži dalykai gali būti ypatingi.
Kai manei, kad aš nematau, tu meldeisi, ir aš pradėjau tikėti, kad Dievas yra ir kad su Juo visada galiu kalbėtis. Kai manei, kad aš nematau, tu mane snaudžiančią pabučiavai, ir aš supratau, kad tu mane myli.
Kai manei, kad aš nematau, tu pravirkai, ir aš supratau, kad gyvenime yra daug skausmo ir kad išsiverkti - padeda.
Kai manei, kad aš nematau, tu nusišypsojai, ir aš panorau tapti tokia malonia moterimi kaip tu. Kai manei, kad aš nematau, tu rūpinaisi savimi, ir aš panorau tapti savimi pačia.
Kai manei, kad aš nematau, aš į tave žiūrėjau ir norėjau ištarti tau ačiū už viską, ką padarei, kai manei, jog aš nematau."  Bruno Ferrero


Laaaaaabai grazu rolleyes.gif
Atsakyti
Jausmas, toks neaprėmiamas žodis, jausti kavos skonį, saulės spindulių kutenimą, draugo nuoširdumą, meilės trauką, šokolado saldumą, gerą muziką - jausti, tai geriausia ką mes galime, bet tik, deja, nevisada gyvename taip, kad jaustume... smile.gif
Papildyta:
Kiekvienas mes kopiame į viršų, tik kartais labai impulsyviai, greitai ir nesidairydami aplink, matydami tik tikslą ir prarandantys emocijas, jausmus, šypsenas, o svarbiausia netenkam suvokimo, kad tikslas tai ir yra kopimas, ne viršūnė... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laryte @ 2010 02 16, 15:38)
Jausmas, toks neaprėmiamas žodis, jausti kavos skonį, saulės spindulių kutenimą, draugo nuoširdumą, meilės trauką, šokolado saldumą, gerą muziką - jausti, tai geriausia ką mes galime, bet tik, deja, nevisada gyvename taip, kad jaustume...  smile.gif
Papildyta:
Kiekvienas mes kopiame į viršų, tik kartais labai impulsyviai, greitai ir nesidairydami aplink, matydami tik tikslą ir prarandantys emocijas, jausmus, šypsenas, o svarbiausia netenkam suvokimo, kad tikslas tai ir yra kopimas, ne viršūnė... g.gif

Grazu wub.gif
Atsakyti
Rytinėje kavos putoje, piešiu laimę, kad ji pasaldintų mano dieną....
Atsakyti