Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios. 9 tema

QUOTE(vyšniux @ 2010 02 13, 13:24)
Tikra meilė aplanko tik kartą gyvenime ir visai nesvarbu,ar tas žmogus būna su tavim ar ne, tu su juo- visada. Ir visa tai, su kuo būni, tau primena jį... Nes tik jo akyse gali matyti visas žvaigždes.

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
"Kas yra meilė? Meilė - tai toks jausmas, kuris lydi visą gyvenimą. Jeigu meilė nutrūko, tai nebuvo meilė, o tik susižavėjimas. Meilė graži, galinga jėga valdanti visą pasaulį....tačiau ji gali būti žiauri ir draskanti širdį... Bet nesvarbu, kaip bebūtų - be meilės nebūtų manęs ir nė vieno iš jūsų, kurie skaito mano mintis..."
Atsakyti
"Jeigu gyveni nuoširdžiai, rizikos neišvengsi, o jeigu visąlaik bandysi nuo jos apsitverti, tai galų gale užsidarysi ir nuo paties gyvenimo." (K. S. Deivis)
Atsakyti
QUOTE(S@r@ @ 2010 02 13, 23:59)
"Kas yra meilė? Meilė - tai toks jausmas, kuris lydi visą gyvenimą. Jeigu meilė nutrūko, tai nebuvo meilė, o tik susižavėjimas. Meilė graži, galinga jėga valdanti visą pasaulį....tačiau ji gali būti žiauri ir draskanti širdį... Bet nesvarbu, kaip bebūtų - be meilės nebūtų manęs ir nė vieno iš jūsų, kurie skaito mano mintis..."

Labai Labai grazu 4u.gif
Atsakyti
Jei šalia tavęs kas nors kenčia, verk kartu su juo. Jei kas nors laimingas, juokis. Meilė žiūri ir mato, klauso ir girdi. Mylėti - tai dalyvauti kito gyvenime visa savo esybe. Kas myli, savyje randa neišsemiamą sugebėjimą guosti ir stiprinti. Esame tarsi viensparniai angelai: galime skristi tik tada, kai esame apsikabinę.
Bruno Ferrero


Atsakyti
Kai manei, kad aš nematau
Viena jauna moteris savo motinai parašė laišką: „Kai manei, kad aš nematau, tu prikabinai pirmąjį mano piešinį prie šaldytuvo, ir nuo tada aš nesilioviau norėjusi piešti.
Kai manei, kad aš nematau, tu davei ėsti valkataujančiam katinui, ir tada aš supratau, kad pasirūpinti gyvūnais - geras darbas.
Kai manei, kad aš nematau, tu pagaminai mano gimtadieniui tortą, ir aš supratau, kad net maži dalykai gali būti ypatingi.
Kai manei, kad aš nematau, tu meldeisi, ir aš pradėjau tikėti, kad Dievas yra ir kad su Juo visada galiu kalbėtis. Kai manei, kad aš nematau, tu mane snaudžiančią pabučiavai, ir aš supratau, kad tu mane myli.
Kai manei, kad aš nematau, tu pravirkai, ir aš supratau, kad gyvenime yra daug skausmo ir kad išsiverkti - padeda.
Kai manei, kad aš nematau, tu nusišypsojai, ir aš panorau tapti tokia malonia moterimi kaip tu. Kai manei, kad aš nematau, tu rūpinaisi savimi, ir aš panorau tapti savimi pačia.
Kai manei, kad aš nematau, aš į tave žiūrėjau ir norėjau ištarti tau ačiū už viską, ką padarei, kai manei, jog aš nematau." Bruno Ferrero
Atsakyti
Gera būdavo vaikystėje, kai vienintelis dalykas, kuris galėjo būti sudaužytas - puodukas. Kai vienintelis dalykas, kurį galėjo skaudėti - nubrozdinti keliai. Kai visi atsisveikinimai baigdavosi žodžiais "iki rytojaus"... didis.gif
Atsakyti
Žmogaus tikrasis "aš" - nėra laisvė reikšti jėgą, naudoti galią kitiems teisti ir pasmerkti ar jaustis geriausiu. Tai nėra tariama nepriklausomybė daryti tai, ką noriu. Tai ne gelbėtojo ir netgi ne pranašo laisvė. Kalbu apie laisvę būti pažeidžiamam, įveikti kančią, įsiklausyti į kitą ir suprasti jo negandas. Laisvė surasti savo, o ne užimti kito vietą visuomenėje ir visatoje; laisvė išgyventi bendrystę ir atjautą. Jean Vanier
Atsakyti
QUOTE(Ditė @ 2010 02 11, 17:25)
Gera būdavo vaikystėje, kai vienintelis dalykas, kuris galėjo būti sudaužytas - puodukas. Kai vienintelis dalykas, kurį galėjo skaudėti - nubrozdinti keliai. Kai visi atsisveikinimai baigdavosi žodžiais "iki rytojaus"



QUOTE(Vidmantė @ 2010 02 14, 19:51)
Gera būdavo vaikystėje, kai vienintelis dalykas, kuris galėjo būti sudaužytas - puodukas. Kai vienintelis dalykas, kurį galėjo skaudėti - nubrozdinti keliai. Kai visi atsisveikinimai baigdavosi žodžiais "iki rytojaus"...  didis.gif

jau buvo parasyta praitame psl. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvenu gerai @ 2010 02 14, 14:48)
Jei šalia tavęs kas nors kenčia, verk kartu su juo. Jei kas nors laimingas, juokis. Meilė žiūri ir mato, klauso ir girdi. Mylėti - tai dalyvauti kito gyvenime visa savo esybe. Kas myli, savyje randa neišsemiamą sugebėjimą guosti ir stiprinti. Esame tarsi viensparniai angelai: galime skristi tik tada, kai esame apsikabinę.
Bruno Ferrero

grazu wub.gif
Atsakyti
Jausmu prabanga yra palepiu poezija B.Sruoga

Tureti mylimaja ir gyventi nelyginant karaliui - tai galybes zenklas

Jausmas- visas pasaulis sutelktas ienoje mintyje
Atsakyti
Žmogus gimsta ne tam, kad ilgai gyventų, tuomet jis gimtų akmeniu... Žmogus gimsta kažkam kitam.... o kam? Kad gyventų! Kad mylėtų! O svarbiausia, kad įrodytų, jog jis tikrai žmogus...
Atsakyti