Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios. 9 tema

QUOTE(undi @ 2010 02 09, 11:32)
niekas mes neturim teises smerkti, teisti..nes niekada nezinai kaip paciam gali atsitikti..todel visiskai nesutinku su siuo posakiu blush2.gif

H.J.Brown'as gerbtu tavo nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
Padaryk, jei nemoki prižadėti (M. Geninas)
Atsakyti
"Kas dar nematė savo mylimosios miegančios, tas nesupranta, koks žavingas gali būti gyvenimas." (L.Frankas)
Atsakyti
"Gyvenimas-malonumu indas, pripildytas kartaus pareigos ir atsakomybes gerimo."
Atsakyti
Jeigu Jūsų kasdienybė atrodo menka. Nekaltinkite jos, kaltinkite save; pripažinkite, jog esate nepakankamai poetiškas, kad prisišauktumėte jos turtus, nes kūrėjui nėra skurdo. RAINER MARIA RILKE
Atsakyti
Nepaišyk man pasaulio, nes aš jį ištrinsiu, ir ne todėl, kad tu nemoki piešti... o vien todėl, kad tai mano užduotis, ir tavieji pieštukai čia netinka.
Atsakyti

Ilgas tik toks darbas, kurio nesiryžtame imtis.
S. Bodler

Atsakyti
Jei laimė tau nesišypso..Pakutenk ją rolleyes.gif

Kad ir kiek su viršininku ginčysies, dirbti vis tiek reiks tau. lotuliukas.gif

Sąžinė – tai plonas balselis, prašantis nedaryti to, ką ką tik padarei. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undi: 10 vasario 2010 - 09:57
QUOTE(undi @ 2010 02 10, 09:45)
Jei laimė tau nesišypso..Pakutenk ją  rolleyes.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2010 02 06, 17:23)
Tai ką turi, nebūtinai turi būti Tavo, tai, kas su Tavim, nebūtinai turi būti šalia, tai, kas skaudu, neturi būti liūdna ,tai, kas pamiršta, neturi būti ištrinta, tai, kad ašarų nėra- nereiškia, kad širdis neplyšta...


labai patiko 4u.gif nuostabus pasakymas
Atsakyti
"Dėkingumas atveria gyvenimo pilnatvę. Jis rodo, kad mums visko užtenka ir netgi per daug. Jis paverčia neigimą teigimu, chaosą - tvarka, painiavą - aiškumu. Paprastas maistas virsta šventiniu valgiu, pastatas - jaukiais namais, svetimas žmogus - draugu. Dėkingumas suteikia prasmę praeičiai, atneša santarvę šiandienai ir sukuria rytdienos viziją."
(Melody Beattie)
Atsakyti
Kiekviena karta tariasi esanti visai kitokia, negu ankstyvesnioji, bet pagaliau pasirodo, kad ji lygiai tokia pati. Žiūrėdamas į savo gyvenimą dabar matau dažnai klydęs. Taip ir tau bus, kai sulauksi mano metų. Tačiau vis tiek – gyvenk ir klysk. Tai ir yra gyvenimas. Negalvok, kad esi tobulas – tai neįmanoma. Ugdyk tvirtą būdą, kad, atėjus bandymų dienoms, - jų neišvengsi, - galėtum jas vyriškai sutikti. Nesiduok suviliojamas banalių tiesų ir skambių, bet nerealių teorijų. Pakeliauk, pasidairyk po pasaulį, išmok pažinti žmones, pasirink kokį nors darbą, kuris tave traukia, įsimylėk, o jeigu reikia, tai ir pakvailiok, - bet visa tai daryk nuoširdžiai. Svarbiausia – gyventi nuoširdžiai, taip, kad pajustum gyvenimo skonį. Galimas daiktas, kad pasibaigus šiam, mūsų laukia dar ne vienas gyvenimas: jeigu šį gyvenimą nugyvensi viską iš jo paimdamas, tai būsi nusipelnęs kito gyvenimo, jei jis ateis.
Ričardas Oldingtonas
Atsakyti