Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios. 9 tema

"Kiekvieną iš mūsų valdo likimas-rūsčiai, nepalenkiamai; tik iš pat pradžių, kol viską mums gožia smulkmenos, visokie niekai, kol esame įsigilinę patys į save, nepastebime jo kietos rankos"

Ivanas Turgenevas
Atsakyti
Jaunas gali būti tik kartą, o nesubrendęs - visą gyvenimą...
Atsakyti
Tik žodyne Sėkmė eina prieš Triūsą.
V. Sasonas
Atsakyti
Tuk tuk… kas ten? Mirtis.
Nu ir kas? Nu ir viskas


***

Motinos Teresės žodžiai:

"Nėra nieko, ko negalėčiau atliesti ar išgydyti. Kad ir kaip toli nuklystum, kad ir kaip labai Mane užmirštum, kad ir kiek turėtum kryžių savo gyvenime, tik vieno noriu, kad nuolat atmintum vieną, kas niekada nesikeičia:"aš trokštu tavęs tokio, koks esi..."


"Nesvarbu, ką esi padaręs, Aš myliu tave dėl Tavęs. Ateik pas mane su savo vargais ir poreikiais, su savo troškimu būti mylimam. Aš stoviu prie tavo širdies durų ir beldžiu...
Atsiverk man..."
Atsakyti
Tik tie, kurie rizikuoja nueiti per toli, sužino, kaip toli jie gali eiti. T. S. Eliot
Atsakyti
"Įdomu, kaip jaustumeis gyvendamas amžino birželio pasaulyje." L.M.Montgomery
Atsakyti
"Žmogus save atranda, tik susidūręs akis į akį su tiesa." (P. Bailey's)


"Įsižiūrėk į save. Paslaptis - tavyje." ( Hui - neng)
Atsakyti
„Aš turiu valdyti laikrodį, o ne laikrodis mane“. Golda Meir

„Nebūkite tartum neišmanėliai, bet kaip išmintingi, gerai naudojantys laiką“. Apaštalas Paulius (Laiškas efeziečiams, 5,15–16).

„Geriau susitikti jauniklių netekusią mešką, negu susidurti su įsisiautėjusiu kvailiu“. Saliamono patarlės, 17,12

„Rūpesčiai – tai lyg kraujospūdis: tam tikro saiko reikia gyvybei palaikyti, bet perviršis gali nužudyti“. Edward M. Hallowell

„Tikras draugas tau artimesnis už brolį“. Saliamono patarlės, 18,24

„Šypsena – tai kreivė, kuri viską atitiesina“. Phyllis Diller

„Liūdna siela gali tave žudyti greičiau, daug greičiau už ligos sukėlėją“. John Steinbeck

„Laiku ištartas ‘ne’ saugo nuo daugelio nemalonumų“. Patarlė

„Tebūnie jūsų ‘taip’ – taip ir ‘ne’ – ne“. Jokūbo laiškas, 5,12

„Visokiomis aplinkybėmis dėkokite [Dievui]“. Apaštalas Paulius (Pirmas laiškas tesalonikiečiams, 5,18)

„Dėkingumas – ne tik didžiausia iš dorybių, bet ir visų kitų dorybių šaltinis“. Ciceronas.
Atsakyti
"Kas blogiau: kai visko per daug ar per mažai?" (Edna Ferber)
Atsakyti
Akys nemato, jei širdis joms liepia apakti.
Atsakyti
QUOTE(baskettlove @ 2010 01 19, 00:11)
nuostabus jusu laiskelis..ypac priverte susimastyti melyni zodziai..didelis dekui jum 4u.gif


jaučiuosi pamaloninta blush2.gif


Kelios mintys iš R.Oldingtono "Visi žmonės priešai"

Iš kur žmogus gali žinoti, kas jis? Juk visi nešiojamės savyje kitą, nepažįstamą save, kuris nelauktai mus apstulbina, priversdamas daryti tai ko nenorime.


Nekęsdami kokio nors žmogaus, jame nekenčiame to, kas tūno mumyse pačiuose. Tai, ko nėra mumyse, mūsų nejaudina.


Mes turime atiduoti save kitiems, jei norime ką nors gauti iš jų.


Nusileisti kol dar nesi apsisprendęs, galima. Bet jeigu imsi pats sau nuolaidžiauti, tai greitai liksi banalus.
Atsakyti
Nei vienas medis neužauga iki rojaus jeigu jo šaknys nepasiekia pragaro...
Atsakyti