Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios. 9 tema

Aš nekalbėčiau tiek daug apie save, jei ką nors pažinčiau taip, kaip pažįstu save...
Atsakyti
Žmonės psichiatrui išsipasakoja atviriau nei kunigui - nes gydytojas negali grasinti pragaru...
Atsakyti
QUOTE(gyvenu gerai @ 2009 12 08, 09:17)
Aš dėkinga...

-Už žadintuva klykiantį
kiekvieną rytą,
nes tai reiškia, kad
aš vis Dar gyva...


Ir galų gale...


nuostabus jusu laiskelis..ypac priverte susimastyti melyni zodziai..didelis dekui jum 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baskettlove: 19 sausio 2010 - 00:12
Abejonė-tai sunkiausia kliūtis gyvenime. (D.Konradas)
Atsakyti
Prašykite, ir Jums bus duota; ieškokite, ir atrasite; belskitės, ir jums bus atidaryta; nes kas prašo, tas gauna, ieškantis atranda, o besibeldžiančiam atidaro...
Atsakyti
“Nieko nevyksta tol, kol nesupranti, kad vyksta.”

“Kad ir ką gyvenime darytum, tereikia visa tai įvynioti į tinkamus žodžius.”

“Likimas atseikėja laiko tik kam nors susiplanuoti ir suvokti, kiek laiko užtruks plano vykdymas, nes iškart po to atsiranda kitų reikalų.”

“Kai nebėra ko prarasti, belieka tik būti pačiu savimi.”
Atsakyti
"Kiekvienas turi teisę verkti - galbūt iš laimės, galbūt iš nevilties."
(J.Mačiukevičius)
Atsakyti
"Iki šiol nėra geresnio įrodymo už patyrimą". ( F. Bekonas)
Atsakyti
Sėkmė nė vieno žmogaus neužkėlė taip aukštai, kad netrūktų draugo todėl, kad nieko nestinga...
Atsakyti
“…pasaulyje yra daug grožio. Kartais man atrodo, kad aš visa tai matau vienu metu ir to man per daug. Mano širdis prisipildo tarsi balionas, kuris tuoj sprogs. Ir tada aš prisimenu atsipalaiduoti ir nebandyti kabintis į gyvenimą. Ir tada jis teka pro mane kaip lietus. Ir aš jaučiu tik dėkingumą už kiekvieną savo kvailo mažo gyvenimo akimirką…”
Atsakyti
Į savo gyvenimo planą turėtume žiūrėti taip, kaip didelis menininkas žiūri į savo svarbiausiąjį kūrinį: kaip į geriausią savo jėgų ir minčių atvaizdą...
Atsakyti
„Kadangi, kaip ir apie medį, tu ničnieko neišmanai apie žmogų, jei tu jį išskleidi jo trukmėje ir padaliji pagal jo skirtumus. Medis nėra sėkla, nėra nė stiebas, lankstus kamienas, negyvos malkos. Medis – tai galia, kuri iš lėto susilieja su dangumi. Tą patį galima pasakyti apie tave, mano mažasis žmogau. Dievas tau liepia gimti, augti ,nuolatos tave užpildo geismais, apgailestavimais, džiaugsmais ir kančiomis, pykčiu ir atleidimais, paskui susigrąžina pas save. Tačiau tu nesi nei moksleivis, nei sutuoktinis, nei vaikas, nei senis. Esi tasai, kuris išsipildo. Ir jei tu sugebi atpažinti save kaip sūpuojamą šaką, gerai įsikabinusią į alyvmedį, savo judesiais patirsi amžinybę. Ir visa aplink tave pasidarys amžina.“

Atsakyti