Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios. 9 tema

Tobulas greitis-tai jokio greičio, nes bet kos skaičius - yra riba, o tobulybė ribų neturi, vadinasi tobulas greitis - būti čia ir dabar. smile.gif

Kai žvelgi į mažytę atkarpą, suvoki, kad viskas paprasta, lengva.. kai žvelgi į tolį ir niekam nerandi ribų, viskas tampa nepakeliama.. Tačiau ,kad ir koks būtų gyvenimas, jis yra geras... <Getė> 4u.gif
Atsakyti
Žmogus yra vienintelė būtybė, atsisakanti būti tokia, kokia yra. A. Kamiu
Atsakyti
Didžiausias menas - išmokti pakeisi, kas įmanoma ir susitaikyti su tuo, kas tau nepriklauso...
Atsakyti
As taip pat uz lietuviu kalba 4u.gif Tik ne visada vertimas atitinka tai, kas noreta pasakyti smile.gif

QUOTE(Alexandra.R. @ 2010 01 08, 23:47)
tai irgi butu neblogas varijantas  ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Stebuklinga @ 2010 01 10, 20:03)
As taip pat uz lietuviu kalba 4u.gif Tik ne visada vertimas atitinka tai, kas noreta pasakyti  smile.gif


Aš taip pat už, o ne prieš lietuvių kalbą wink.gif

"Nė vienas žmogus, atėmęs iš kito laiką, nemano esąs skolingas, nors laikas yra vienintelis dalykas, kurio net ir labai dėkingas būdamas, niekas negali grąžinti." (Seneka)
Atsakyti
QUOTE(S@r@ @ 2010 01 10, 19:12)
Aš taip pat už, o ne prieš lietuvių kalbą  wink.gif

"Nė vienas žmogus, atėmęs iš kito laiką, nemano esąs skolingas, nors laikas yra vienintelis dalykas, kurio net ir labai dėkingas būdamas, niekas negali grąžinti." (Seneka)


aš irgi už rašymą lietuviškomis raidėmis 4u.gif
bet kas liečia šias sentencijas- tai tik angliškai 4u.gif išvertus nelieka prasmės..ar skamba nebe taip..
Jei kam labai kimba kad angliškai-visada galima pasinaudoti google vertėju mirksiukas.gif (esmė bus suprasta.. bet grožio nebeliks) tas pats kaip ir su rusų kalba, juk kai kurie anekdotai ar posakiai netenka prasmės išversti iš rusų. 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 10 sausio 2010 - 18:37
QUOTE(S@r@ @ 2010 01 10, 02:02)
Ačiū..  wub.gif blush2.gif  Malonu, kad tos mintys patiko ir dar kažkam, o tai jau pradėjau galvoti, kad tuos, kur rašiau angliškai, rašiau tik sau...  doh.gif  nžn, nenoriu, kad mano parašymai sukeltų žmonėms pyktį, o vertimais į lietuvių kalbą ir interpretacijomis tikrai neužsiimsiu...


As tai manau, kad tie, kuriems nepatinka angliski posakiai gali ju neskaityti, o tiesiog praleisti. Man jie patiko!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo floridija: 10 sausio 2010 - 18:39
Jei tu negirdi, tai dar nereiškia, kad tylu, ir jei nematai, tai dar nereiškia, kad ten nieko nėra. V. Tamulaitis
Atsakyti
Jei netikėsite, kad esate unikalus ir vertingas,
kaip tuo patikės kiti? (R. N. Bolles)
Atsakyti
Mb žiūri Xmenus, tai nuskambėjo nebloga mintis
pragare nėra tiek įsiūčio, kiek jo turi atstumta moteris ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ruzava @ 2010 01 10, 22:53)
Mb žiūri Xmenus, tai nuskambėjo nebloga mintis
pragare nėra tiek įsiūčio, kiek jo turi atstumta moteris  ax.gif



bigsmile.gif man ta pati mintis uzstrigo..nors teziuriu as ta filma viena akim rolleyes.gif
Atsakyti
Paukštis ir žuvis gali įsimylėti vienas kitą...bet kur jie gyvens? rolleyes.gif
Atsakyti