Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios. 9 tema

Try to be "good", you'll be judged. Try to be yourself, you'll be criticized. Therefore, choose the 2nd option. Evil uses the "nice good people" as puppets. It appears dressed as a poor guy, telling them that he needs help...When these people realize they have been used, it is already too late... (Paulo Coelho)
Atsakyti
"Būki versmė, kuri liejasi per kraštus, o ne kūdra su amžinai tuo pačiu vandeniu."
(P.Coelho)
Atsakyti
Kinų patarlės


Ugnies į popierių neįvyniosi.


Nėra nieko, ko nebūtų galima padaryti iš trečio karto.


Bitės nugara dryžuota, bet tigru jos nepavadinsi.
Atsakyti
"Jeigu žmogus nešasi savo žibintą, jam nėra ko bijoti tamsos". (Hasidų posakis)


"Pačiame viduržiemy aš sužinojau, kad mano viduje gyvena nenugalima vasara". (A.Kamiu)
Atsakyti
Istorija su arbata

Kartą buvau pakviestas į svečius. Dėmesinga šeimininkė žinojo, kad žmones suartina valgiai ir gėrimai. Ji pavaišino svečius arbata ir pyragaičiais. Pildama arbatą, ji vis kalbėjo ir kalbėjo. Manė, kad mano puodelis tuščias, nepastebėjo, kad jame dar yra apie puse neišgertos arbatos. O kadangi pildama vis kalbėjo ir kalbėjo arbata bėgo per viršų.
Kiek kartų aš buvau panašus į šią šeimininkę. Negalvojau nieko blogo. Kalbėjau ir kalbėjau panašiai kaip ji pylė arbatą. Nepastebėjau, kad pašnekovas pilnas rūpesčių, problemų, sunkumų. Ir jau nesistebiu, kad visi mano žodžiai, nors sakiau juos ir gerų ketinimų skatinimas, bėgo per viršų - kaip toji arbata.
Pokalbis gali būti veiksmingas tik tada, kai visų pirma išmoksime klausytis ir tik tada jautriai pabandysime "pilti".
Atsakyti
QUOTE(floridija @ 2009 12 03, 15:16)
Istorija su arbata

Kartą buvau pakviestas į svečius. Dėmesinga šeimininkė žinojo, kad žmones suartina valgiai ir gėrimai. Ji pavaišino svečius arbata ir pyragaičiais. Pildama arbatą, ji vis kalbėjo ir kalbėjo. Manė, kad mano puodelis tuščias, nepastebėjo, kad jame dar yra apie puse neišgertos arbatos. O kadangi pildama vis kalbėjo ir kalbėjo arbata bėgo per viršų.
Kiek kartų aš buvau panašus į šią šeimininkę. Negalvojau nieko blogo. Kalbėjau ir kalbėjau panašiai kaip ji pylė arbatą. Nepastebėjau, kad pašnekovas pilnas rūpesčių, problemų, sunkumų. Ir jau nesistebiu, kad visi mano žodžiai, nors sakiau juos ir gerų ketinimų skatinimas, bėgo per viršų - kaip toji arbata.
Pokalbis gali būti veiksmingas tik tada, kai visų pirma išmoksime klausytis ir tik tada jautriai pabandysime "pilti".



superiniai zodziai rolleyes.gif
Atsakyti
Išmintis ateina su amžiumi, bet kartais amžius ateina vienas... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2009 12 03, 11:53)
"Jeigu žmogus nešasi savo žibintą, jam nėra ko bijoti tamsos". (Hasidų posakis)


Tam, kad uždegtum savo žibintą, nebūtina užpūsti kaimyno šviestuvą.
B. M. Baruchas



QUOTE(floridija @ 2009 12 03, 15:16)
Istorija su arbata

Kartą buvau pakviestas į svečius. Dėmesinga šeimininkė žinojo, kad žmones suartina valgiai ir gėrimai. Ji pavaišino svečius arbata ir pyragaičiais. Pildama arbatą, ji vis kalbėjo ir kalbėjo. Manė, kad mano puodelis tuščias, nepastebėjo, kad jame dar yra apie puse neišgertos arbatos. O kadangi pildama vis kalbėjo ir kalbėjo arbata bėgo per viršų.
Kiek kartų aš buvau panašus į šią šeimininkę. Negalvojau nieko blogo. Kalbėjau ir kalbėjau panašiai kaip ji pylė arbatą. Nepastebėjau, kad pašnekovas pilnas rūpesčių, problemų, sunkumų. Ir jau nesistebiu, kad visi mano žodžiai, nors sakiau juos ir gerų ketinimų skatinimas, bėgo per viršų - kaip toji arbata.
Pokalbis gali būti veiksmingas tik tada, kai visų pirma išmoksime klausytis ir tik tada jautriai pabandysime "pilti".


Čia man tinkantys žodžiai doh.gif
Atsakyti
Kad uždegtum, visų pirma pats turi degti tuo jausmu. Kad pravirkdytum, visų pirma ašaros turi tekėti pačiam. Kad įtikintum, visų pirma pats turi tikėti.

Vinstonas Čerčilis
Atsakyti
"Jeigu nekeisime krypties, tai, greičiausiai, kelionę užbaigsime ten, kur vykstame."(Senovės kinų patarlė)

"Neklausyk kitų draugų, o elkis taip, kaip liepia Draugas tavo viduje." (M.Gandis)
Atsakyti
"Gyvenimas nenumatė padaryti iš mūsų tobulybės. Tobulybių vieta muziejuje."
(E.Remarkas)
Atsakyti

Diplomatas - tai tas, kuris pasiunčia jus velniop taip, kad jūs imate laukti tos kelionės.

* * *

Advokatas - tai asmuo, kuris parašo dokumentą iš 10 000 žodžių ir vadina tai trumpu bylos išdėstymu. /Francas Kafka/

* * *

Atskirai pasišnekėjus, kiekvienas skurdžius. O sudėjus krūvon kažkodėl išeina pasiturintis vidutinis sluoksnis.

* * *

Kai matai, kiek tave yra pralenkusių, pagalvok, kiek yra nuo tavęs atsilikusių. /Seneka/

* * *

Kas rytą Afrikoje pabunda liūtas. Žino, jog turi bėgti greičiau už gazelę, kad ją sučiuptų, jei ne - mirs iš bado. Kiekvieną rytą Afrikoje pabunda gazelė. Žino, jog turi bėgti greičiau už liūtą, kitaip žus. Kiekvieną rytą, kai pabundi, nesvarstyk, ar esi liūtas, ar gazelė, bet būtinai bėk. /Afrikiečių patarlė/

* * *

Vyras ir moteris turi būti vyras ir žmona. Gyvenimo draugai yra muilo operose, sugyventiniai - penktame puslapyje.
Atsakyti