Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios. 9 tema

Iš Paulo Coelho ,,PRIE PIEDROS UPĖS - TEN AŠ SEDĖJAU VERKDAMA”

Pabandžiau įsivaizduoti, kaip norėčiau gyventi šią valandą. Norėjau būti linksma, įdomi, laiminga - išnaudoti kiekvieną gyvenimo akimirką, godžiai gerti iš gyvybės versmės. Vėl tikėti savo svajonėmis. Sugebėti kovoti dėl to, ko trokštu.
Mylėti žmogų, kuris myli mane...
Taip, tokia moterim aš norėjau būti- norėjau, kad ji staiga pasirodytų ir pavirstų manim...

Papildyta:


Visa, kas vyksta, yra ne daugiau, kaip dekoracijų pakeitimas nesibaigiančioje pasaulio dramoje. Juk mes liekame tokie patys, kokie buvome visais laikais.

H.Pontopidanas "Pjeras, laimės kūdikis"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyvenu gerai: 28 gruodžio 2009 - 13:47
An interesting life is full of questions.. A boring life is full of answers... (Paulo Coelho)
Atsakyti

Pasaulis juokingas - tu gali pavirsti į archangelą, kvailį ar nusikaltėlį - niekas nepamatys! Bet jei tau trūksta sagos, tai pamato kiekvienas. E.M.Remarkas
Atsakyti
"Iš Jūsų visų tik tie bis tikrai laimingi, kurie ieškos ir pagaliau sužinos, kaip pasitarnauti kitiems." (A. Šveiceris)

"Prieš rodydamas į mano dėmes, nusivalyk pirštą." ( B. Franklinas)
Atsakyti
Svajok taip, tarsi būtum nemirtingas, o gyvenk taip, tarsi mirtum šiandien
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2009 12 29, 13:17)
"Prieš rodydamas į mano dėmes, nusivalyk pirštą." ( B. Franklinas)


man šitas patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Niekada nepamirsiu tavo silumos, tavo buvimo salia ir to jausmo, kuris mane uzliedavo tave palietus....Niekada as nenustosiu taves ilgetis kad ir su kuo as bebuciau...ilgesiuos taves visur ir visada...mylesiu tave kad ir kur as bebusiu, kad ir ka bedarysiu...
Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2009 12 30, 10:36)
Niekada nepamirsiu tavo silumos, tavo buvimo salia ir to jausmo, kuris mane uzliedavo tave palietus....Niekada as nenustosiu taves ilgetis kad ir su kuo as bebuciau...ilgesiuos taves visur ir visada...mylesiu tave kad ir kur as bebusiu, kad ir ka bedarysiu...

wub.gif wub.gif cry.gif Kaip teisinga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintarėja: 30 gruodžio 2009 - 11:13
"Žmogus, jaučiantis savo vertę ir įrodinėjantis savo giminingumą jį sukūrusiam Dievui, niekada nebus menkas ir pasigailėtinas." (A. Linkolnas)
Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2009 12 30, 10:36)
Niekada nepamirsiu tavo silumos, tavo buvimo salia ir to jausmo, kuris mane uzliedavo tave palietus....Niekada as nenustosiu taves ilgetis kad ir su kuo as bebuciau...ilgesiuos taves visur ir visada...mylesiu tave kad ir kur as bebusiu, kad ir ka bedarysiu...

Žodžiai stveriantys už širdies cray.gif
Atsakyti
"Kelyje į atradimą intelektas mažai reikalingas. Sąmonėje kažkas tartum šokteli, - vadinkite tai intuicija ar kaip tik norite, - ir jūs jau turite sprendimą, neįsivaizduodami nei kaip, nei iš kur jis atsirado". (A. Einšteinas)
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2009 12 31, 08:54)
"Kelyje į atradimą intelektas mažai reikalingas. Sąmonėje kažkas tartum šokteli, - vadinkite tai intuicija ar kaip tik norite, - ir jūs jau turite sprendimą, neįsivaizduodami nei kaip, nei iš kur jis atsirado". (A. Einšteinas)

drinks_cheers.gif
Atsakyti