Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 3

QUOTE(Daluze 2 @ 2010 03 31, 19:51)
Na ir prisijuokiau...
Mano mama labai praktiska moteris, per Kaledas dovanojo 2 litrus Heinz kecupo ir 3 litrus aliejaus (buvo akcija Maximoje), arbatos arba kavos  ir dar visokiu reikalingu niekuciu. Na ka pasakysiu - as pripratau ir man gerai - turejau  ilgam kecupo ir aliejaus smile.gif O mano MB tai pyksta, bet man jau geriau maisto produktai negu nereikalinga anytos dovanota staltiese arba pigus tualetinis vanduo, kuri teko ismesti.



o va as palaikyciau Jusu mama blush2.gif man geriau tokie sunaudojami dalykai, negu zvake, zvakide, statulele - suvenyras, nemegstu, jau tada visai nieko gauti geros arbatos, kavos, kokio ekologisko aliejaus, kuris yra brangus, nusiminciau gavusi saldainius, nes nemegstu, darbe kai gaudavau kokia didele deze rafaelo iskart isdalindavau bendradarbiams, nes man tai be rysio
Atsakyti
smile.gif man visgi smagiausia gauti pinigais arba čekį.Kai švenčiau 19 gimtadienį buvo visiškas "pravalas".Atėjo 5 poros:4 iš jų padovanojo skirtingas vazas,paskutiniai stiklinę gulbės formos peleninę.Man ,kaip nerūkančiai pats tas.Pastarieji visą vakarą skundėsi,kad nebuvo ką nupirkti dovanų.Žodžiu daugiau tokių "poliotų"iš svečių nebeturėjau ir ačiū Dievui.
Atsakyti
Mum su vyru Kalėdoms mano krikšto mama padovanojo kojines. Na, būtų kaip ir neblogai (nors ir su gėlytėm nenešioju biggrin.gif ), jei man nebūtų per didelės, o vyrui - per mažos biggrin.gif

Anyta nuolat dovanoja kosmetiką - gerai, jei paklausia, ko man reikia. Bet buvo atvejis, kai padovanojo šešėlių komplektą įvairiausių spalvų, kai aš naudoju tik šviesius ir rudus akių kampučiams ir su kitokiu makiažu savęs neprisimenu biggrin.gif

O šiaip aš nereikalingas dovanas tiesiog atiduodu kokiai draugei, jei jai patinka ar reikia. Ir tikrai jokių sąžinės graužimų nejaučiu smile.gif
Atsakyti
Per siuos naujus gavom 6 butelius-eglutes(sampanas apklijuotas saldainiais) ir viena saldainiu medeli lotuliukas.gif Cia draugai, eidami pas mus svesti, "simboline" dovanele atnese-kaip susitare visi...Sampas buvo sunaudotas iskart, o saldainiai ir dabar metos-svarbiausia-net penkios egles is zaliu fortunos saldainiu, kuriu pakest negaliu... doh.gif
Atsakyti
Oj prisijuokiau perskaicius sita tema. lotuliukas.gif
Prisimenu kai buvau pirmoke tevams padovanojau kaledu proga po kaledini zaisliuka ir abiems vienoda. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos!
Perbėgau akimis "netinkamų dovanų" temas. Ir man kilo tokia mintis. Netyčia šiandien aptikau puslapį www.pagalbadaiktais.lt. Man atrodo tai pats geriausias būdas, kur padėti tas dovanas (ypač jei kalbam apie apyvokos daiktus ar rūbus), kurių likimas nusimato konteineryje. Galbūt jos suteiktų kaip tik daug džiaugsmo nepasiturinčiom ir stokojančiom šeimom ar vienišom mamytėm su vaikais mirksiukas.gif
(Ir atsiprašau už off topic, ypač jeigu kas nors tokią idėją jau pasiūlė).
Atsakyti
Visokius niekucius,kurie skirti tik dulkems rinkti i konteineri be gailescio.O siaip tarp artimuju esam sutare dovanot pinigelius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gaidziuke @ 2011 02 10, 11:27)
Visokius niekucius,kurie skirti tik dulkems rinkti i konteineri be gailescio.O siaip tarp artimuju esam sutare dovanot pinigelius  thumbup.gif

is dalies geras susitarimas, bet ar nepasiilgstat tos tikrosios dovanos staigmenos? smile.gif
Atsakyti
Prisimenu kaip per rugsėjo 1-ąją 10 klasėje vienas klasiokas auklėtojai atnesė iš darželio išrovęs gėlę su visomis šaknimis, tai auklėtoja padėkojo ir sako galėjai bent žemes nupurtyti biggrin.gif
Anyta per Kalėdas padovanojo man dvejus turginius stringus, tai neturėjau kur akių dėti, nes kitiems dovanėlės tai buvo daugmaž normalios, dar suprasčiau, kad būtų juokais, o jinai moteris tokia senamadiška, ne kokia "bajeristė" doh.gif
Dar anūkui padovanojo mergaitišką striukę, sako akcija buvo doh.gif po to klausinėjo kodėl neapvelku dovanos tai neiškentusi pasakiau, kad mergaitiška, tai jinai nusistebėjo, kad gi ne kokia rausva, žalsvos berniukiškos spalvos doh.gif
Na tos anytos tikrai velnio pramanytos lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo papliauška: 11 vasario 2011 - 12:29
As prisimenu kai pati dar mokykla lankiau, pries kazkokia svente neradau niekur nupirkti mokytojai geliu, tai nupirkau dirbtiniu smile.gif)) tai galit isivaizduot kaip baiges. sake, kad daugiau is namu geliu nenest. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Nemėgstu dovanoti ir gauti pinigų. Nes dažnai juos imi ir panaudoji žmogaus būtinom reikmėm doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 02 11, 14:13)
Nemėgstu dovanoti ir gauti pinigų. Nes dažnai juos imi ir panaudoji žmogaus būtinom reikmėm  doh.gif

Pritariu. Labai retai kada nusiperku kazka konkretaus kaip dovana uz dovanotus pinigus. smile.gif
Atsakyti