Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 3

nu pasipasakosiu ir as biggrin.gif

visada pabrezdavau kad man jokiu buitiniu dalyku nedovanotu,puodu samciu ir visokio kitokio gerio,tokius daiktus as galiu susipirkti pati ir tokius kur man tiks patiks ir bus kokybiski ziurint mano akimis.
tai uosvene eme ir puoda man toki DIDZIULI padovanojo,ten kokiai 10 vyru cepelinus per viena karta gali isvirti blink.gif aciu pasakiau,puodas guli,prisitaikius ismesiu biggrin.gif biggrin.gif nes tiek vietos uzima kad kaip geras kibiras..
o nuo vyro sesers 23 gimtadieniui gavau laidojimo zvake,su atsisveikinimo zodziais..padovanojo pabucevo ir virtuvei ant lentyneles pastate,taip as jos ir nepajudinau nes istiko sokas blink.gif
paskui vyras dar ilgai ratais ejo aplink ta zvake... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ta pati vyro sesuo per vestuves padovanojo neveikianti virtuves koimbaina be jokiu ten garantiniu,kai paklausiau gal galima vezzt ir veikianti pasiimti ar kaip labai baisei raudonavo doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

uosvene nuolat ikiriai siulo arba pirkti oriflane arba avona,o jai as neperku tai inai priperka ir tipo va jai pinigeliuys reikia atiduoti doh.gif ijungiau taktika padekoju ir neduodu jokiu pinigu,pirkti masiskai apstojo nes ta visa kosmetika man netinka ir keliauja draugems rolleyes.gif

mamyte man deja paskutini kart apadovanojo sena naftalinu trenkiancia bliuske ir kokiom 5 ismerom per dideles pedkelnes blink.gif ..nezinau kas cia jai pasidare..

brolio drauge(turbut busima zmona) mano suneliui atveza rubu..belekokiu ir dydzio belekokio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(- hal - @ 2010 07 16, 17:33)
o nuo vyro sesers 23 gimtadieniui gavau laidojimo zvake,su atsisveikinimo zodziais..padovanojo pabucevo ir virtuvei ant lentyneles pastate,taip as jos ir nepajudinau nes istiko sokas blink.gif
paskui vyras dar ilgai ratais ejo aplink ta zvake... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Čia tai dovana kaip ir su palinkėjimu greičiau anapilin? blink.gif Nei juoktis, nei verkt. lotuliukas.gif
Atsakyti
Nekenciu puoduku doh.gif Noriu rekt arba verkti juos pamacius lotuliukas.gif
O juos gaunu dovanu non stop: keiciames dovanelem darbe - puodelis, ateina sveciai - puodelis, gimtadienis - puodeliu servizas (ir dar tokiu mazu, is kuriu ner ka gerti apskritai - arbatai ar kavai su pienu per mazi, espresso per dideli). Jau nebera vietos kur juos grusti, be to, man grazu minimalizmas, tvarka ir vientisas stilius, o tie visi puodeliai skirtingu dydziu ir spalvu, vieni su lekstutem, kiti be. Fuuuuiiiiii!!!!
Nusprendziau, kad ir dovanoti jie, isvesiu visus i kokia labdara renkancia organizacija. nebegaliu namuose matyti tos betvarkes ir dulkiu surinkeju.
Atsakyti
QUOTE(Christy_ @ 2010 01 11, 18:28)
būdama antrokė mamai su gimtadieniu padovanojau 2,5 metro gumos, tos, kur anksčiau į kelnes verdavo ir vienkartinių nosinaičių pakelį biggrin.gif ką aš tada sau galvojau biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif mama turėjo labai apsidžiaugti biggrin.gif biggrin.gif
man anyta dovanoja storiausiams pirštams žiedelius ir dar nustemba, kad per dideli doh.gif dar esu gavus didelę ir brangią žvakidę nuo tetos blink.gif o vestuvių geriausia dovana buvo mūsų naujai šeimai tai vyriškas rankinukas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o as labiausiai nemegstu kai dovanoja visokius suvenyriukus, statuleles - na dulkems rinkti... turiu dezute su tokiom gerybem... stovi ir vieta uzima.

ai visiskai negeriu alaus, kazkurio gimtadienio proga is drauges gavau alaus taures smile.gif

Atsakyti
Bet tai kam jūs laikot visokias nesąmones? Aš iškart išmetu arba kam nors atiduodu, jei matau, kad nori. Ir nelabai rūpi, kad gal dovanojusysis tai sužinos - gal supras, ko man dovanoti nereikia. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Wim @ 2010 08 31, 11:26)
Bet tai kam jūs laikot visokias nesąmones? Aš iškart išmetu arba kam nors atiduodu, jei matau, kad nori. Ir nelabai rūpi, kad gal dovanojusysis tai sužinos - gal supras, ko man dovanoti nereikia. smile.gif

Pritariu, nereikalingus daiktus reik mest lauk arba isdalinti, visiems nuo to bus tik geriau ax.gif
Šią vasarą vyro sesuo iš Šventosios parvežė tipo gintariukais apklijuotą tipo paveiksliuką... doh.gif jau mano vyras pakraupo, koks kičas... o aš pati šiaip dailioškę baigus, tai mano skonis gerokai kitoks, švelniai tariant... tik va bėda, kad ji tą nesąmonę už 1lt sūnui padavė ir negaliu išmest, nes jis labai saugo dovanas, kad ir baisias. Tai užkišau giliai lentynoj, kai užmirš sunaikinsim bigsmile.gif panašiai pas uošvienę kryžiukai ir kitos nesąmonės grįžta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Wim @ 2010 08 31, 11:26)
Bet tai kam jūs laikot visokias nesąmones? Aš iškart išmetu arba kam nors atiduodu, jei matau, kad nori. Ir nelabai rūpi, kad gal dovanojusysis tai sužinos - gal supras, ko man dovanoti nereikia. smile.gif

Laikydavau anksčiau, kaupdavau. Vis iš pagarbos dovanojusiam. Buvo spintos prigrūstos, bet, kai vieną kartą dariau namuose tvarką, viską į konteinerį išnešiau, kas man nepatinka. Buitinius daiktus išdalinau, kam kas patiko.
Atsakyti
smile.gif dukrai per kalėdas krikšto mama doh.gif padovanojo kojines su pusės delno skyle,bet ''triumfo''. Užsisiuvo vaikas,bet geriau jau nieko nedovanotų.

Mes gautų dovanų neperdovanojam,tiesiog jei randam norinčius,jas atiduodam. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuga: 02 lapkričio 2010 - 14:12
Jau nepamenu kokia proga gavau abrikosą lotuliukas.gif O dar kažkada seniau ta pati draugė kelis metus iš eilės dovanojo foto albumus ir dar pareiškė, kad pati tai nenorėtų jų gauti. Vos susilaikiau neatšovus, kad aš irgi neturiu, kur jų dėt dry.gif
Atsakyti
Man labiausiai "patiko" kai gimtadienio proga gavau dovanu ceki uz 40 Lt prabangioj papuosalu parduotuveje, kur ten paprasciausi auskariukai buvo 100 Lt, o man iteikdamos pasake, kad issirink grazu papuosala ant kaklo doh.gif Kai nuejau, tai apsalau, buvau studente, is kur tokie pinigai pas mane doh.gif Gal kartais ir nepagalvodamos, bet buvau labai nusivylusi...
Atsakyti