Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 3

QUOTE(murkse @ 2010 06 21, 10:33)
stalo įrankių komplektas  doh.gif kur galai plastmasiniai. Asmeniškai man jie kaip vienkartiniai, nei pačiai valgyt, nei kitam duot  blink.gif

naudokit iskyloms i gamta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2010 06 21, 22:11)
naudokit iskyloms i gamta  ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(niurzga123 @ 2010 03 03, 16:12)
Pas mane anyta irgi pastoviai dovanoja visokias statuleles ir visoki kitoki slamsta, kur jau nebeturiu kur kisti..nors puikiai zino kad nei as nei MB tokiu dovanu pernesti negalim - bet jai grazu tai ir perka.. per ..

gausiu ir vel cia pasireiksti lotuliukas.gif lankydama vieno menesio kudiki, mano "brangioji" atnese kazkoki pakabuka, kur reik ale kist i vandeni, kad vanduo geros energijos pasikrautu.. ir paskui sako duok leliukui gert doh.gif jau sikart neislaikiau ir leptelejau kad mano kudikis vandens negeria, o geria tik MP blush2.gif
nu bet ar tokius dalykus kudikiam dovanoti??? siaubas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(niurzga123 @ 2010 06 23, 14:22)
gausiu ir vel cia pasireiksti  lotuliukas.gif  lankydama vieno menesio kudiki, mano "brangioji" atnese kazkoki pakabuka, kur reik ale kist i vandeni, kad vanduo geros energijos pasikrautu.. ir paskui sako duok leliukui gert doh.gif  jau sikart neislaikiau ir leptelejau kad mano kudikis vandens negeria, o geria tik MP  blush2.gif
nu bet ar tokius dalykus kudikiam dovanoti??? siaubas  doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man irgi dazniausiai dovanoja vazeles, statuleles nereikalingas, puodelius. dabar turiu kaip spresti sita problema smile.gif VAIKA!!! viska sudauzo, ka tik pasiekia smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2010 06 21, 21:11)
naudokit iskyloms i gamta  ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 06 30, 16:52)
Man irgi dazniausiai dovanoja vazeles, statuleles nereikalingas, puodelius. dabar turiu kaip spresti sita problema smile.gif VAIKA!!! viska sudauzo, ka tik pasiekia smile.gif))

Čia visai neblogas sprendimas, kaip atikratyti niekam tikusių dovanų. thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane vyro giminele irgi su dovanojimais doh.gif dabar aciu D, ex biggrin.gif
Pries kaledas, apsipirkinejome visi kartu, as, vyras, jo sesuo ir jo mama.
Taigi, renkuosi apatinius, nes vyras nusprende padovanoti su kaledom. (fu nekenciu dovanu issirinkti pati). isrinko pats ryyyskiausia zalia apatiniu komplekta. Anyta pagriebe sako nupirksiu as sita dovanai. nu ok galvoju neissisuksiu nuo apatiniu, ka padarysi, ir nudziugau kad vyras ka kita nupirks, ar bent leis issirink. ir ka manot, ateina prie kasos su ryyyskiai geltonu apatiniu komplektu.
doh.gif doh.gif doh.gif
o jo sesuo gudriausia, per ta pati apsipirkinejima, pasiemiau pedkelnes. tai ji ciupo is ranku, sako as tau sita dovanosiu. doh.gif zodziu, prie kasos sumokejo ir tiek uz pirkinius, nes nepasake "su kaledom" ar pan.
as esmeniskai labai stengiausi ir rinkti dovanas ir pakuoti, ir islaukiau per pacias kaledas padovanojom, o pati nieko negavau.
vyro brolis padovanojo vyrui vogta tel g.gif o nei man nei tuo labiau musu sunui nieko. schmoll.gif
anytos sesuo vyrui padovanojo alaus skardine supakuota. doh.gif
nu legendine seimyna, ir jau dziaugiuos kad brendu is jos rolleyes.gif
o pati, dar tuometiniam draugui su 2sav draugyste ir valentino diena padovanojau remelius su musu foto. sekanti karta atejus radau tuos pacius remelius, tik nuotrauka kita buvo. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2010 01 11, 04:18)
Mano MB, dar kai draugavom, isvaziavo su tevais i Baltarusija, is ten skambina, sako kazka tau turiu, labai idomu pasidare ka, sako, ne, nesakysiu, labai jau klausinejau, na gerai sako, is K raides (cia rusiskai), pradejau svajot, turbut manau zieda (kolco), laukiu, nesulakiu kada atvaziuos, atvaziaves iteikia pliusine varna vardu Karkusa lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  iki siol juokiames is sitos istorijos



primena maniski lotuliukas.gif
Atsakyti
Blogiausia gauta dovana - katė doh.gif gavau 15-o gimtadienio proga, nuo draugių... Gal mėnesį kovojau su mama, kad leistų laikyti, visgi dovana, nors ta katė buvo gyvas velnias. Galiausiai į kaimą išvežėm, kur ji jautėsi žymiai geriau.

Dar nuo anytos gavau auksinę grandinę ant kaklo su perlu biggrin.gif nei aukso, nei perlų nemėgstu, bet sąžiningai užsidėdavau per apsilankymus, nesvarbu, kad prie nieko netinka...

O dar viena dovana taip ir liko neįteikta ir man nematyta. Artėjo mano gimtadienis ir anyta nupirko auksinį rankinuką - delninuką, dirželis irgi auksinė grandinėlė... Vyras tą "grožį" pamatė, pasakė, kad man jis nė pro kur netiks, tai taip ir liko nepadovanotas, kažkur pas ją namie dar slapstosi. Užtat gavau saldainių, o apie rankinuką taip iki šiol ir "nežinau"
Atsakyti
Man draugė gimtadieniui padovanojo į prezervatyvus pridėtų saldainių . lotuliukas.gif
Atsakyti
Nekenciu alkoholio, pati nevartoju, ir netoleruoju, kad mano namuose butu vartojamas... doh.gif

Magistro baigimo proga is anytos dovanu gavau 6 stikliukus................
Atsakyti