Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 3

QUOTE(jungle @ 2010 03 13, 15:26)
po vieno  vaido su MB , jam einant iš namų ( nes sugalvojo nuvažiuot pas savo mamytę) pasakiau, kad pasiimtų ir parvežtų JOS dovanota plastmasinį didžiulį pastatomą laikrodį su stalčiukais "brangenybėms", blizgučiais ir pan., daugiau tokių sh...negaunu.

cia gal truputi negrazu jau is jusu puses schmoll.gif
Gal zmogus renka dovana, stengiasi, iesko, kas kad "nepataiko", bet negi sunku padekot ir... ismest ar kam atiduot (ne perdovanot)? Juk nei viena negalim buti tikra, kad mes kitiems tai jau tikrai geras dovanas dovanojam.
Atsakyti
Na, kas gražu ar negražu, jau kita tema ir ,beje, nežinant situacijos ir žmonių, tikrai nereiktų spręsti. Taip esu pasielgus vieną kartą gyvenime ir nemanau, kad kažkada dar galėsiu. Tiesiog... yra dalykų, kurie nesprendžiami švelniai.
Geros dienos smile.gif

Atsakyti
Na kaip kazkas sake yra ir mados dalykai, buvo laikas kai dovanodavo suvenyrus, tada buvo zvakiu vajus (ypac kai atsirado taureje pripiltos ale zaletinos biggrin.gif zvakes) dabar ant bangos pasidare cekiai ir kuponai, (issirink pats) manau ir mes patys kartais padovanojam kazka tokio kas gal kitiems nepatinka. tik kazkaip pastebejau kad su metais keicemes mes keicesi aplinkiniai ir tokiu kurijozu vis mazeja. Nors aisku buna ir isimciu, bet tai kartais tik pralinksmina gyvenima
Atsakyti
QUOTE(niurzga123 @ 2010 03 03, 16:12)
Pas mane anyta irgi pastoviai dovanoja visokias statuleles ir visoki kitoki slamsta, kur jau nebeturiu kur kisti..nors puikiai zino kad nei as nei MB tokiu dovanu pernesti negalim - bet jai grazu tai ir perka.. per kaledas pvz gavom 7 dramblius. omg  doh.gif  nei ikist kur, nei ismest..
Geriausia turbut dovana buvo kazkada jau anksciau, nepamenu kokia proga, kai atvilko sventa paveiksliuka su visokiom lemputem mirksinti..  doh.gif
Ikurtuvems vel atvilko du paveikslus. o siaubas - senoviski kazkokie su raudonom rozem, tokius net toolike butu geda kabinti..  doh.gif  o mb buvo juoko  lotuliukas.gif
bet geriausia dar tai, kad kai nukisom juos kazkur i sekcija giliai giliai, tai kiekv karta atejus klausia, kodel nepakabinu, ir vis renka kur cia man juos geriau kabinti..(tada verciu kalte ant vyro, sakau kad sienoj skyles neisgrezia)  lotuliukas.gif
nu bet kaip zmoniu tokiu nesupratingu gali buti, tai nesuvokiu..  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif labai faina anyta turi, ojejei nezinau net ka su tokiom dovanom daryt reiketu lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti
Aš tai nesuvokiu, kaip žmogus gali kankinti kitus klausimais, kodėl nenaudojamas jo padovanotas daiktas. Man tai tiesiog signalas, kad dovana netiko/nepatiko, kad kitą kartą rinkčiau atidžiau.
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 03 12, 20:04)
Žavakių turbut kiekvienas esam gavę, nes kažkada buvo "ant bangos".

O aš žvakes taip mėgstu. wub.gif Jas galėtų man dovanoti kiekvienų švenčių proga, nebus per daug. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Wim @ 2010 03 28, 20:42)
Aš tai nesuvokiu, kaip žmogus gali kankinti kitus klausimais, kodėl nenaudojamas jo padovanotas daiktas. Man tai tiesiog signalas, kad dovana netiko/nepatiko, kad kitą kartą rinkčiau atidžiau.

Va va,,,,savaitgali jau sulaukiau klausimu is MB mamytes--kodel ne su jos dovanota striuke vaikas???? O ta striuke doh.gif doh.gif doh.gif jezau jezau, kaip sakoma..... ir ka atsakyti??
Atsakyti
QUOTE(jungle @ 2010 03 30, 20:14)
Va va,,,,savaitgali jau sulaukiau klausimu is MB mamytes--kodel ne su jos dovanota striuke vaikas???? O ta striuke  doh.gif  doh.gif  doh.gif  jezau jezau, kaip sakoma..... ir ka atsakyti??

Galima sakyti:
a)na, tikrai kaip gaila, tokia grazi stiukyte, o pasirode tokia plona, vaikutis su ja sala, reikes palaukt kai orai atsils;
b)na, tikrai kaip gaila, tokia grazi stiukyte, butu kaip tik dabar aprengt vaikuciui, bet ji tokia silta! net pagalvojus nebuciau, kad ji labiau ziemiskesne, nei atrodo. Rengsiu ja tik kai bus salciau, kad sunutis neperkaistu.
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2010 03 30, 20:33)
Galima sakyti:
a)na, tikrai kaip gaila, tokia grazi stiukyte, o pasirode tokia plona, vaikutis su ja sala, reikes palaukt kai orai atsils;
b)na, tikrai kaip gaila, tokia grazi stiukyte, butu kaip tik dabar aprengt vaikuciui, bet ji tokia silta! net pagalvojus nebuciau, kad ji labiau ziemiskesne, nei atrodo. Rengsiu ja tik kai bus salciau, kad sunutis neperkaistu.
mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif o kai ateitu tas siltensis ar saltesnis laikas, tada sakyk "ojoj, vaikutis jau isaugo tokia puikia striuke doh.gif nespejom ne aprengt lotuliukas.gif " biggrin.gif
Atsakyti
Na ir prisijuokiau...
Mano mama labai praktiska moteris, per Kaledas dovanojo 2 litrus Heinz kecupo ir 3 litrus aliejaus (buvo akcija Maximoje), arbatos arba kavos ir dar visokiu reikalingu niekuciu. Na ka pasakysiu - as pripratau ir man gerai - turejau ilgam kecupo ir aliejaus smile.gif O mano MB tai pyksta, bet man jau geriau maisto produktai negu nereikalinga anytos dovanota staltiese arba pigus tualetinis vanduo, kuri teko ismesti.
Atsakyti
labuka,prasau pagalbos:D nes bijau,kad tik netektu savo dovanos istorijos cia aprasyt biggrin.gif kaip isgelbeti situacija...sugalvjom tetai su mama padovanot deze su ivairiom smulkmenom,tipo antikrizinis moters planas(dilde,muilo burbulai,pukuotos kojines,sokoladukas,super klijai,sukos,muiliukas,kempines seklos(nu tipo isauga toks agurkas,ji nulupi ir buna kempine),ausu kraptukai,redbulis,ziebtuvelis....jezau,dbr mastau kaip viska juokingai pristatyt,visuomet turedavau ideju,o siandien visos isgaravo doh.gif ka dary ka daryt help.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukliukas @ 2010 04 03, 18:25)
labuka,prasau pagalbos:D nes bijau,kad tik netektu savo dovanos istorijos cia aprasyt biggrin.gif kaip isgelbeti situacija...sugalvjom tetai su mama padovanot deze su ivairiom smulkmenom,tipo antikrizinis moters planas(dilde,muilo burbulai,pukuotos kojines,sokoladukas,super klijai,sukos,muiliukas,kempines seklos(nu tipo isauga toks agurkas,ji nulupi ir buna kempine),ausu kraptukai,redbulis,ziebtuvelis....jezau,dbr mastau kaip viska juokingai pristatyt,visuomet turedavau ideju,o siandien visos isgaravo  doh.gif ka dary ka daryt help.gif

Mes praeitą savaitgalį šį tą labai panašaus dovanojom. thumbup.gif Bet esmė buvo tame,kad antikirizinis planas tik apgaulė. Greta jo dar buvo suskuta mįslė,kurią įminus reikėjo atrasti tikrąją dovaną. smile.gif Jei reikės smulkiau - brūkštelk į AŽ, nenoriu čia plėstis. smile.gif
Atsakyti