Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 3

Pas mane anyta irgi pastoviai dovanoja visokias statuleles ir visoki kitoki slamsta, kur jau nebeturiu kur kisti..nors puikiai zino kad nei as nei MB tokiu dovanu pernesti negalim - bet jai grazu tai ir perka.. per kaledas pvz gavom 7 dramblius. omg doh.gif nei ikist kur, nei ismest..
Geriausia turbut dovana buvo kazkada jau anksciau, nepamenu kokia proga, kai atvilko sventa paveiksliuka su visokiom lemputem mirksinti.. doh.gif
Ikurtuvems vel atvilko du paveikslus. o siaubas - senoviski kazkokie su raudonom rozem, tokius net toolike butu geda kabinti.. doh.gif o mb buvo juoko lotuliukas.gif
bet geriausia dar tai, kad kai nukisom juos kazkur i sekcija giliai giliai, tai kiekv karta atejus klausia, kodel nepakabinu, ir vis renka kur cia man juos geriau kabinti..(tada verciu kalte ant vyro, sakau kad sienoj skyles neisgrezia) lotuliukas.gif
nu bet kaip zmoniu tokiu nesupratingu gali buti, tai nesuvokiu.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niurzga123: 03 kovo 2010 - 15:13
QUOTE(niurzga123 @ 2010 03 03, 16:12)
Pas mane anyta irgi pastoviai dovanoja visokias statuleles ir visoki kitoki slamsta, kur jau nebeturiu kur kisti..nors puikiai zino kad nei as nei MB tokiu dovanu pernesti negalim


Iš ex MB mamos irgi vis gaudavau tokias dovanas doh.gif Dabar palėpėj pilna dėžė šio "gėrio" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V*i*k*a: 04 kovo 2010 - 10:39
oi, kokia juokinga tema smile.gif

nu bet.. as pati, kai maza buvau, buvau tokia super dovanotoja doh.gif vargse mano mama ir drauge..

nu bet turiu tik viena pasiteisinima, jauna ir be pinigu, o dovanos tai lauke vis tiek is manes, ta pati mama ir drauge, na drauge tai aisku, tikejosi, mane kad mama pinigeliu man duos..bet man pinigeliu nieks neduodavo, kiek tu kapeiku galejau sutaupyti, tokia dovanele ir gaudavosi, nu bet:

1. kazkada buvau radusi trys rublius, kaip tik artejo svente, apsidziaugiau ir galvojau na dabar tai nupirksiu, nuejau i parduotuve, kaune Merkurijus, vaiksciojau vaiskciojau, moteru skyriuje, aisku uz toki piniga nieko doro nenupirksi, tai pamaciau visa eile kazkokiu idomiu pakuociu, ir didele pakuote, ir kazkaip uztenka tu triju rubliu... dar su klasioke buvau, pasitarti, ji irgi nelabai suprato kas tas per daiktas, vn zd vos nenupirkau...kaip paskui issiaiskinau, ten buvo iklotai lotuliukas.gif doh.gif gerai kad ir nenupirkau, tada kazkaip mamai padovanojau tuos trys ryblius, nes niekaip nieko negalejau uz juos nupirkti lotuliukas.gif

2.kitas bajeris buvo..irgi buvo mamos svente.. ir kaip visada be cento kiseneje, nezinojau ka gi jai padovanoti...ir..vdrug radau (gerai kad uzteko visgi proto neimti i rankas ir nevykdyti minties) negyva pauksteli blink.gif nu mintis buvo, padaryti is to paukstelio iskamsha ir padovanoti, siaubas ane, nu bet ka daryti vargshui vaikui, kuris be proto myli mama, ir nori kazka padovanoti, nepamenu ka as tada pa blink.gif dovanojau, bet dziaugiuso kad ta ka buvo mano kurybinga galva su blink.gif galvojusi, neivykdziau..

3.nu galeciau dar visokiu tokiu bajeriu pasakoti, kaip reikejo issisukineti per mamos sventes..bet kazkaip labai netgi liudna pasidare, dabar mastau, kodel mama man neskirdavo bent kokiu nors pinigeliu, jei mate kad as labai pergyvenu, kad jai nieko neiteikiu, nes net geliu nupirkti negaledavau sad.gif suprantu, kad jai uztektu mano pasveikinimo ir tt.. nu bet vn zd..

4. vargse mano drauge. karta buvo atvaziaves mano tevas manes aplankyti (as nuo metuku viena su mama gyvenau) tai kaip tik drauges gimtadienis buvo, vn zd nupirkom mes su teciu tai draugei du ziurkenus! blyn, dabar kai pagallvoju, varsai drauges tevai, pas ja ir taip shuo buvo, pauksciai ir tt.. visokius gyvunus namo tempdavom, tai varna, tai anti... dabar surantu kad dovana tikrai nesuper gerulishka, bet man atrode, kad tikrai gera dovana, drauge aisku buvo patenkinta, tik matyt paksui mano mama buvo perspeta del tokiu dovanu..bors ji net nieko nezinojo lotuliukas.gif

5. as pati is idomesniu dovanu esu gavusi, tai..kaip nekeista is mamos, kai jau buvau suaugusi, is namu isejusi, tad sakyciau materialine padetis mamai pagerejusi buvo, nes absoliuciai man niekuo nepadedav blink.gif , nu nsvrb, dovanu gavau tuscias karotnines dezutes blink.gif na tokios ipakavimui skirtos, maniau ten gal taip mandriai dovanele kokia supakuota, visas greit atsidariau, o viduj nieko..aisku padekojau, dezutes palikau-"pamirsau" o paskui kazkodel visa vakara raudojau...nzn kodel..abidno buvo..

6.is vyro seseres gavau kryziuka, kuri ji kazkur rado... net nzn kokiam tikejimui priklausanti ta kryziuka... bet kokiu atveju as ji kazkur paslepiau, o gal jau ir "pameciau" nesvarbu kad "brangus" nes sidabrinis,. bet juk tokiu dalyku negalima nesioti, svetimas kryzius, nu as suprantu neturejo ka padovanoti..nu kas as tokia, tik brolio sesuo...o siaip, tiesiog ji turi toki talenta, nemoka visishkai parinkti dovanu..kazkada pasakojo, kad ji as amerikos lauktuviu visiems triusiku stringu su svarovskio kristalais atveze lotuliukas.gif lotuliukas.gif

7.ai dar prisiminiau, vyro kazkokie tolimi giminaiciai, pirma kart atvaziave i LT, nu jau tikrai tokiu atveju geriau nieko nebutu dovanoje... atveze lauktuviu, vyrui (jis pas mane aukstas nors ir nezaidzia ir net nesidomi krepsiniu) atveze senus NBA krepsinio zurnalus

o sesei atveze vokus su amerikos zenklais... lotuliukas.gif ir dar kazkokiu padevetu atviruku, su kazkokiais vaizdais, kurie visishkai net nebuvo susije su ta vietove, si kur pati buvo atvaziavusi..

8.dabar idomias dovanas gaunu ir is anytos, pastaroji- tai skardiniai virdulys ir puodelis skardinis ant skardinio padeklo, na tokie kaip..Lenino laikais arbata gere zmones.. tik kad emaliuoti, tarybiniai..kazkada matyt deficitas buvo.. kai gavau, aisku padekojau, man aiskino, kad cia antikvariatas, kad labai papuos musu interjera, nes pas mus rastinis namas.. nu beto kai esu kurybinga galesiu juos papuosti, uzklijuoti ar ispiesti, nu vn zd, uzkeltas dabar servizas ant auksto iki geresniu laiku..bet pastoviai esu klausiama, ar jau papuosiau "serviza" ar jau isstaciau, interjera pagrazinau doh.gif doh.gif

tai va siaip, man nepikta, tik juokinga..bet norejau pasakyt, kad va ir pati tokias idomias dovanas dovanojus esu, tai ner ko pykti ir tokias gaudama..juk is visos sirdies turbut zmones stengesi...tik kitaip pasauli mato, bigsmile.gif
Atsakyti
Nu aš gal ne apie blogą dovaną, bet nevykusį poelgį blush2.gif
Buvo sūnėno gimtadienis, tai maniškio sesuo paskambino ir pasakė, kad jau turi nupirkus dovaną už mus ir kad mes duosim jai pinigus. Aš nieko nesakiau, bet mane tai labai įsiūtino doh.gif Berniukui tik 3 metai, tai manau, kad ta dovana iš dalies ne tik jam, bet ir tėvams kažkokia maža staigmena g.gif Beto jie pakankamai turtingi, tad tikrai ta dovana nebuvo kažkas, ko jiems žūtbūt reikėjo.. Paprasčiausias žaislas..
Kaip jūs žiūrit į šią situaciją? Perdedu ar tikrai kiauliškai pasielgė? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaile* @ 2010 03 05, 22:27)
Paprasčiausias žaislas..
Kaip jūs žiūrit į šią situaciją? Perdedu ar tikrai kiauliškai pasielgė? 4u.gif

As to kaip kiaulisko poelgio nevertinciau. Na, gal galvojo, kad ir taip pinigus atnesite, kad dovana patys tevai nupirktu, tai "aplenke" arba galvoja, jog jus "isvadavo" nuo varginancios dovanos paieskos. Nors man irgi toks jos poelgis nepatiktu schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaile* @ 2010 03 06, 00:27)
Nu aš gal ne apie blogą dovaną, bet nevykusį poelgį blush2.gif
Buvo sūnėno gimtadienis, tai maniškio sesuo paskambino ir pasakė, kad jau turi nupirkus dovaną už mus ir kad mes duosim jai pinigus. Aš nieko nesakiau, bet mane tai labai įsiūtino doh.gif Berniukui tik 3 metai, tai manau, kad ta dovana iš dalies ne tik jam, bet ir tėvams kažkokia maža staigmena g.gif Beto jie pakankamai turtingi, tad tikrai ta dovana nebuvo kažkas, ko jiems žūtbūt reikėjo.. Paprasčiausias žaislas..
Kaip jūs žiūrit į šią situaciją? Perdedu ar tikrai kiauliškai pasielgė? 4u.gif


Is sios serijos. Neseniai krikstijau vaika. Su krikstateviu susitarem. kad jis nupirks kryziuka, o as, atvaziavus, atiduosiu jam dali pinigu. O paskui paaiskejo, kad kryziukas buvo dovana tik nuo jo. Ta-a-aip nesmagiai pasijutau. gerai, kad nors atveziau nuotrauku albuma vaiko nuotraukoms, bei padariau keleta nuotrauku su efektais.
Atsakyti
Nevykusių dovanų esu gavusi labai daug per savo gyvenimą. Bet visos jos iš nežinojimo. Kai žmogus nepažįsta kito žmogaus ir dovanas dovanoja tik iš pareigos, tai ir gaunasi lepsusas. ax.gif
Atsakyti
mano anyta irgi dovanoja tai kas jai patinka, o ne man. O dar įdomu, kad prieš perkant paskambina ir sako, žinai radau tau dovaną - pirkti aukštesnę vazą ar žemesnę. Aiškinu, kad vazos nereikia schmoll.gif o ji nors tu ką tu ką - tu gi mėgsti doh.gif tipo daug turi, dar vieną į kolekciją. Kaip daug neturėsi, jei per dešimt metų jau pridovanojo pilną spintą verysad.gif
O baisiausia, kad dar tikrina, kaip jos dovanos gyvena doh.gif Kartą padovanojo albumą, kuris man nepatiko, atidaviau draugei. O ji po to ateina ir rodyk kokias nuotraukas suklijavai į tą albumą. Sukau uodegą kaip turi būti, nes įsižeidė- tipo negerbiu jos dovanų, pakėlė skandalą, visi negeri visi blogi, ji čia stengiasi, o mes nevertinam doh.gif
Atsakyti
Joo .O mano dovana ziauriuasia buvo kai buvau dar viaks na gal apie 4,5kls.Tai ka keitemes dovanomis man klasiokas padovanojo tokius senuus pantalons nu nezinau kokio xxdydzio .I tas dar ne esme svarbiausia kad jie buvo aiskiai nudeveti ir dar ant ju buvo kaip s*** deme. tai ikisol prisimenu ir net slykstu pasidaro . blink.gif doh.gif
Atsakyti
žaisliukas, kur reikia kišti į užpakalį pieštuką ir jis rėkia....nesuprantu aš tokių dovanų doh.gif
Atsakyti
Aš irgi visokių nesąmonių esu gavus, gal ir pati esu kažką perdovanojus, bet dabar niekada neperdovanoju, nes gėda pasirodyti neturint skonio doh.gif
Kartą, kai keitėmės su klasiokais dovanomis esu gavusi plastmasinį daiktą koldūnams daryti, ten toks rinkinukas buvo dar pagaliukai plastmasiniai užkandžiams smeigti. Visokių ala statulėlių, suvenyrų negailiu, anksčiau su vyru į rūsį nešdavom, vėliau į konteinerį iš karto. O dabar ačiū Dievui, kažkaip laikai pasikeitė, niekas nenori tų statulėlių, tai ir nebedovanoja. Čia man regis postsovietiniu periodu kai viskas buvo deficitas tiek "gėrio" buvo galima gauti. Žavakių turbut kiekvienas esam gavę, nes kažkada buvo "ant bangos".

Atsakyti
na taip...žvakės, statulėlės, figūrėlės, indai ir pan. dalykai iš vis neturi būti dovanojami. Yra pas mane keletas žmonių, kurie iki šiol nesuvokia, kad MAN tokie dalykai ne tai , kad nepatinka, aš tiesiog jų nesuprantu. Ir dar vis padovanodavo...Bet, ačiū D., kai po vieno vaido su MB , jam einant iš namų ( nes sugalvojo nuvažiuot pas savo mamytę) pasakiau, kad pasiimtų ir parvežtų JOS dovanota plastmasinį didžiulį pastatomą laikrodį su stalčiukais "brangenybėms", blizgučiais ir pan., daugiau tokių sh...negaunu.
Atsakyti