Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 3

Pasiskaičiau ir aš čia apie dovanas. Ale kaip gaila pasidarė tos kaimynės, kuri atviruką su juoda rože dovanojo verysad.gif
Atsakyti
Turbūt nebūtų paisidarę, jei ją pažinotum. wink.gif
Atsakyti
Mano MB, dar kai draugavom, isvaziavo su tevais i Baltarusija, is ten skambina, sako kazka tau turiu, labai idomu pasidare ka, sako, ne, nesakysiu, labai jau klausinejau, na gerai sako, is K raides (cia rusiskai), pradejau svajot, turbut manau zieda (kolco), laukiu, nesulakiu kada atvaziuos, atvaziaves iteikia pliusine varna vardu Karkusa lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif iki siol juokiames is sitos istorijos
Atsakyti
Man labiausiai nepatinka gauti visokių dulkių kaupiklių smile.gif žvakidės, statulėlės ir panašiai.
Pati šiaip labai nevykusių dovanų nesu gavusi, bet va, prisiminiau, kaip būdama antrokė mamai su gimtadieniu padovanojau 2,5 metro gumos, tos, kur anksčiau į kelnes verdavo ir vienkartinių nosinaičių pakelį biggrin.gif ką aš tada sau galvojau biggrin.gif o savo vaikinui seniai seniai per Valentino dieną dovanojau tokius spąstukus pelėms, visaip aprašinėjau, maždaug "sugavai mano širdį" ir pan, gražiai padariau, papuošiau. Žodžiu, originali dovana, po kokio mėnesio jis man pasakoja, kaip labai pravertė tie spąstukai, mat sugavo pelę rūsyje blink.gif buvau lengvai šokiruota, mat tikėjausi, kad čia bus toks suvenyras, lentynoje stovės, o jis iškart į rūsį išnešė... taip ir įsivaizduoju ant širdučių ir žodžių "aš tave myliu" pelę negyvą... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Christy_ @ 2010 01 11, 17:28)
Man labiausiai nepatinka gauti visokių dulkių kaupiklių smile.gif žvakidės, statulėlės ir panašiai.
Pati šiaip labai nevykusių dovanų nesu gavusi, bet va, prisiminiau, kaip būdama antrokė mamai su gimtadieniu padovanojau 2,5 metro gumos, tos, kur anksčiau į kelnes verdavo ir vienkartinių nosinaičių pakelį biggrin.gif ką aš tada sau galvojau biggrin.gif o savo vaikinui seniai seniai per Valentino dieną dovanojau tokius spąstukus pelėms, visaip aprašinėjau, maždaug "sugavai mano širdį" ir pan, gražiai padariau, papuošiau. Žodžiu, originali dovana, po kokio mėnesio jis man pasakoja, kaip labai pravertė tie spąstukai, mat sugavo pelę rūsyje  blink.gif buvau lengvai šokiruota, mat tikėjausi, kad čia bus toks suvenyras, lentynoje stovės, o jis iškart į rūsį išnešė... taip ir įsivaizduoju ant širdučių ir žodžių "aš tave myliu" pelę negyvą...  doh.gif  biggrin.gif


g.gif O TU IS VAIKINO GAVUS SPASTUKUS PELEMS SU SIRDELEM, TIKRAI BUTUM GARBINGIAUSIOJ VIETOJ PASISTACIUS IR DZIAUGUSIS NUOSTABIA ORIGINALIA DOVANA biggrin.gif
Atsakyti
Yra toks posakis kas vienam grudas kitam š... tai as sventai tikiu kai zmogus renka dovana bent jau tuo momentu galvoja kad ji idomi, ir jam paciam patinka.
Kita vertus jei dovana turi bent kokia nauda tai vistiesk galima rasti kur ja panaudoti.
turiu viena tokia mociute kuri visuomet pridovanoja visokiu vazeliu, puodeliu su vardais ir indeliu biriems produktams is "eurines". Na kava arbata geriu tai puodeliai panaudojami, i tuos indelius irgi vis randi ka ideti, o vaza kur buvo nei sem nei tam per praita gimtadieni irgi rado paskirti, nes vienos puoksties niekur kitur nepatalpinau.
Siuo metu man tik 2 dalykai namie bado akis:
Plasmasinis laivelis ale laikrodis kuris veike vos men. bet tai vyro dovana tai nesirystu ismesti. ir siemet nuo vyro seses gauta sage. tipo jos kazkokia pazystama dare, bet esu macius ranku darbo sages, ir pati kartais uzsiimu kuryba nu tai ka as zinau biggrin.gif 5 minuciu darbas. Padeciau i stalciu, bet kad vis klause ar kur uzsidejau ir svarsto prie kokiu rubu man tiktu. Blynas kazkoks. sy savaitgali jos mamos gimtadienis, vel paklaus kodel neuzsidejau .... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2010 01 28, 12:38)

Plasmasinis laivelis ale laikrodis kuris veike vos men. bet tai vyro dovana tai nesirystu ismesti. ir siemet nuo vyro seses gauta sage. tipo jos kazkokia pazystama dare, bet esu macius ranku darbo sages, ir pati kartais uzsiimu kuryba nu tai ka as zinau  biggrin.gif  5 minuciu darbas. Padeciau i stalciu, bet kad vis klause ar kur uzsidejau ir svarsto prie kokiu rubu man tiktu. Blynas kazkoks. sy savaitgali jos mamos gimtadienis,  vel paklaus kodel neuzsidejau ....  biggrin.gif


g.gif ale bet kodel kai kurie zmones tokie ikyrus ir drista klausinet, kodel neuzsidejai/nepanaudojai ju dovanu? g.gif bent jau man tokie klausimai niekad neateina i galva unsure.gif
Atsakyti
Buna visko, bet kartais patys padovanojam paskubomis dovanas ir nepagalvojam apie tinkamuma. Bet baisiausia, kai dovana yra perdovanojama, o tu tai suzinai.
Atsakyti
Labas vakarėlis.

Va va aš apie tą perdovanojimą,vyro sesuo tokia bjauri boba,atrodo inteligentiška normali,bet nežinau ar ji nesupranta ar kas. Kiekviena kartą artėjant gimtadieniui pastoviai taktiškai sakau,kad nemėgstu jokių saldaininių,suvenyrų ar dar belekokio šlamšto,bet ji kai dovanoja tai dovanoja,nėr net ką sakyti. Tai va apie tą perdovanojimą.Kadangi ji jau metuose turi nemažai prikaupusi turto, bendradarbiai ar bosas padovanojo tokių puodelių rinkinį,nu visai nemano skonio,tokie senobiniai. Nu ir ką ji man juos padovanojo per gimtadienį. Tai va per vieną šiaip balių,jos dukra netyčia išdavė ją,dėl tų puodelių,bet aš aišku apsimečiau kad nesupratau,ai pagalvojau duok durniui kelią. Bet tuo metu viduje viriau visa,paskui per sekantį gimtadienį gavau tokią saldaininę rankinuką,ir tą saldaininę pati savo akimis mačiau pas ją sekcijoje kai ji kažko ieškojo,dabar artėja gimtadienis,tai žiūrėsiu ką dabar padovanos iš savo kolekcijos. Ir dar ji yra turtinga,pinigėlių tai turi,nu bet nesuprantu kodėl ji taip daro,man atrodo kad ji negerbia nei manęs nei savo brolio,nes ir jam panašiai renka dovanas.
Atsakyti
QUOTE(Emilyte @ 2010 01 30, 01:36)
Labas vakarėlis.

Va va aš apie tą perdovanojimą,vyro sesuo tokia bjauri boba,atrodo inteligentiška normali,bet nežinau ar ji nesupranta ar kas.

na as manau jei jau turi kokia kolekcija sukaupusi nereikalingu daiktu tai gal jau geriau seip draugiskai pasiulyk, kam gal reikes, mes su mama karatis taip pasidalijam apsikeicem kam ko reikia, betgi nenesi per gimtadieni ar mamos diena. Taip vienai draugei kvepalus atidaviau, man ju kvapas doh.gif o jei patiko, tai sakau "zinai jei tau tinka kvepinkis, pas mane ir taip jau velnes zino kiek jie laiko stovi. "
padovanok per jos gimtadieni atgal ta sausainine, biggrin.gif bet zinoma sveiko proto zmoguis neisdrystu to padaryti biggrin.gif
Atsakyti
nagi atgaivinkim temute, tokia smagi buvo, negi isseko anytu senos spintos ir nieko "gero" negaunat?
Atsakyti
QUOTE(Christy_ @ 2010 01 11, 19:28)
būdama antrokė mamai su gimtadieniu padovanojau 2,5 metro gumos, tos, kur anksčiau į kelnes verdavo

lotuliukas.gif matyt norėjai, kad mama "gumą šokinėtų"

QUOTE(Dzenete @ 2010 01 28, 14:38)
Padeciau i stalciu, bet kad vis klause ar kur uzsidejau ir svarsto prie kokiu rubu man tiktu

O negali "pamest"? mirksiukas.gif

Aš irgi nemėgstu jokių niekučių dulkes renkančių gauti dovanų... Jau geriau tada nieko ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zarazna: 03 kovo 2010 - 12:25