Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 3

Primena situaciją kai parduotuvėj prie kasos mačiau senutę, kuri apžiūrinėjo žiebtuvėlius su nuogomis merginomis ir sakė visiems šalia buvusiems žmoniems: "Kokie gražūs" bigsmile.gif
Atsakyti
negaliu sakyti kad labai nevykusi, bet kazkiek nuvylusi dovana.
Pries keleta metu Su draugu vaiksciojom po prekybos centra, kaip tik buvo likes gal menuo iki mano gimtadienio, einant pro viena parduotuve(papuosalu) manasis brangusis ir mane ten nusitempe ir as jam pasakiau, kad nu nepatinka man si parduotuve, nieko cia grazaus, viskas tik blizga, o as ne sarka. Ir ka ateina mano gimtad ir gaunu 50 litu ceki is butent tos parduotuves doh.gif
Teko kazka rinktis, ir ka sutruko antra karta uzsidejus grandinele lotuliukas.gif
Atsakyti
Superine tema-prisijuokiau iki asaru lotuliukas.gif thumbup.gif
As kai pamastau turbut mane supa zmones su skoniu biggrin.gif nu buvo kelios gal dovanos nelabai bet kad taip katastrofiskai... biggrin.gif biggrin.gif lyg ir ne. O siaip isranki tikrai esu ir patinka man kokybiski (ne butinai labai brangus bet kokybiski, naudojami) daiktai.
Nepatinka man visokios statuleles kur tik dulkes kaupia ir vieta uzima, nepatinka dovanojami kvepalai (nors kas dovanojo +/- pataike, bet...). Neturiu nei keistu tetuliu nei blogos anytos biggrin.gif maniske tikrai su skoniu arba patareja gera turi biggrin.gif be to jei tik ka nujauciu visad "tarp kitko" uzsimenu ar "is kalbos iseina" ko reiktu, kas butu gerai ir t.t. siemet nujauciau kad kalba vel eina apie kvepalus (o as su vaikais namuose sedziu, ju jau keli buteliukai doh.gif ) tai uzsiiminiau kad geriau nei daiktai yra cekis kad ir maximos biggrin.gif aisku tai labai praktiska kasdiene dovana, bet... juo pvz. apmokesiu kasdiene saskaita, o pinigus kuriuos buciau isleidusi panaudosiu kaip man reik smile.gif
vaikams jau pora metu kaip seneliai praso nupirkti dovanas ir atiduoda pinigus-puiki iseitis, aisku smagu kad jie supranta kad mes zinom geriau ko vaikams tuo metu reik. Gal kas pasakytu kad nebera tai labai isskaiciuota-bet man malonu kai aplink supa reikalingi, tikrai tinkami saugus ziaslai ar tinkami naudojami rubai, nei koks ... o ir jiems malonu kai mato kad ju dovana vaikai dziaugiasi (juk vaikai nezino kas ja isrinko, o tik tai kad ja dovanojo seneliai ir labai pataike smile.gif ).
Atsakyti
Mano dukryte siemet tookiu nereikalingu kinietisku zaislu is vyro gimines puses gavo,kad pakraupau...o pries sventes buvau visus perspejus,jei nezinot ka pirkt,pasakykit,nupirksim mes ir galesit dovanot...lyg negana zaislu butu,tai krikstatevis akvariuma atitempe,ir dar toki kiciny,su plastikiniais augalais ir spalvotais akmenukais...2 metu vaikui,kazin ar labai tinkama dovana,suprantu kai vaikas didesnis,jau ir sutvarkyt akvariuma gali ir zuvytes pamaitint doh.gif
Atsakyti
Tema tikrai aktuali, ypac Lietuvoje. Teko ir mums su tokiomis nesamonemis susidurti. Viena is ju yra - vyro draugai. Pries keleta metu vyro draugai manes uzklause ka vyrukui padovanoti gimtadienio proga, tai as zinodama kas mano vyrui patinka ir ka jis megsta pasakiau, kad padovanotu ceki i Baltman ar kita vyrisku rubu parduotuve, bus idealu, issirinks ka yra nusiziurejes. Ir zinote ka vyras gavo dovanu????? Neatspesite........Padovanojo pypke ir tabako maisiuka doh.gif . Taigi mano vyras NERUKO ir jie ta zino....Nu tokios nesamones dar neteko patirti. Tai jau 3 metai tas maisiukas voliojasi namie: ir ismesti gaila ir panaudoti negali, bet manau, kad jau mesiu lauk ramia sazine. Antra nesamone draugai iskrete vestuviu proga. Padovanojo ceki i SPA, panaudojimo vieta -Vilnius arba Druskininkai, patys gyvename Klaipedoje. Dovanos verte 150 lt. Tai tam, kad panaudoti 150 lt, reiketu isleisiti kelis simtus ir kokias dvi dienas. Tai man labai keista, nejaugi musu kraste nera SPA, kad reikia taip toli vaziuoti?? g.gif Nezinau, gal as labai pragmatiska, bet kai as renku dovanas, tai pasistengiu, kai tai nesudarytu zmogui papildomu islaidu ir nereikalingu rupesciu....Tai va, ta vestuvine dovana ir liko nepanaudota....
Viena nesamone esu gavusi is vyro mamos, grizo is UK, parveze pedkelnes vienas doh.gif , paprastos pedkelnes, toks jausmas, kad cia ju nera, tai ir numeciau as jas, nes net spalva ne mano....Oi, negalvoja zmones kai dovanas dovanoja, oi negalvoja....
Atsakyti
Mopsyte oj suprantu as del dovanos is uk.. biggrin.gif cia panasiai kaip lietuvoj esantys zmones dovanoja peveze golfyciu ar pedkelnyciu vaikams esantiems uk biggrin.gif nu tipo ner pirkt.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikule... @ 2013 01 01, 00:45)
Mopsyte  oj suprantu as del dovanos is uk.. biggrin.gif cia panasiai kaip lietuvoj esantys zmones dovanoja peveze golfyciu ar pedkelnyciu vaikams esantiems uk biggrin.gif nu tipo ner pirkt..  doh.gif


Tai cia dar nieko.....parvaziuodami is UK i vestuves atveze vestuvini albuma - foto susideti, bet kad tu foto dydis kaip puzle, tai taip ir stovi tas albumas, nei panaudoti, nei ismesti.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mopsyte: 01 sausio 2013 - 21:05
Paskaiciau temute, tai ziuriu, daugelis anytu "gerules"dovanas parenka bigsmile.gif
Maniske ne isimtis - siuksliu dovantoja, kokia zvakele, zvakide, virtuvini raksluosteli,kuris vandens ne velnio nesurenka. Viskas butu tvarkoj, jei tai butu grazus, kokybiski daiktai, tai galima butu panaudoti pagal paskirti. Grazia zvakide ir ant lentynos galima butu pastatyti, bet ne...ten siuksles is Norfos. Nu ismeciau as jas, nu kam man dar jas laikyti ir bereikalingai vieta uzimti. Tai cia per Kaledas tokias dovanas renka. Gimtadienio proga vis taikosi indu kokiu padovanoti. As nezinau, jai mano indai neaptinka, ar ka g.gif Viena syki gavau serviravimo lekste-nu ok, antrasyk - laikikli su indeliais padazams, prieskoniams nu irgi ok, trecius metus is eiles skambina MB ir klausia gal indu reiketu. Tai tas sake, kad ne, tai takart gavau pinigu nemaza suma rolleyes.gif Nesuprantu, negi dovanu reikia ieskoti vien is indu g.gif
Man noretusi gauti dovanas, ne pinigus, bet kas geriau netikes daiktas ar pinigai-manau pinigai.
O va vyro sesuo, tobula dovanu dovanotoja 4u.gif Visada gaunu tik dovanas, ne pinigus ir visada puikias. Tai nuostabus jausmas, kai gauni dovana ir tai tau staigmena, kai daiktas tau labai patinka. Nezinau, is kur pas ja sis sugebejimas, matyt, tikrai ne is savo tevu paveldetas lotuliukas.gif Ir tikrai neskambina pasiklausti, ko as noreciau, bet paprasciausiai zmogus isiklauso i mano pomegius ir taip jaucia, kas gali patikti.
Dar MB galetu is jos pasimokyti dovanas parinkti, nes oi oi sunkiai jam sekasi irgi. Issiklausineja iki smulkmenu, tai as jam ir sakau, zinai, as geriau pati nueisiu ir nusipirksiu biggrin.gif Arteja gimtadienis, nu ziuresim kuo nustebins rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kroshke: 04 sausio 2013 - 09:45
QUOTE(Only1 @ 2012 04 04, 19:24)
Primena situaciją kai parduotuvėj prie kasos mačiau senutę, kuri apžiūrinėjo žiebtuvėlius su nuogomis merginomis ir sakė visiems šalia buvusiems žmoniems: "Kokie gražūs"  bigsmile.gif

Mano draugas ,gyvenantis JAV,pirko Pilies gatveje ziebtuvele,visa aplipdyta gintarais.Cia buvo vienos is lauktuviu zmonai.Kazkada nukrito tas ziebtuvelis,nukrito keli akmenukai,o ant ziebtuvelio pasirode tos pacios nuogos grozybes thumbup.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kroshke @ 2013 01 04, 10:40)
Paskaiciau temute, tai ziuriu, daugelis anytu "gerules"dovanas parenka bigsmile.gif
Maniske ne isimtis - siuksliu dovantoja, kokia zvakele, zvakide, virtuvini raksluosteli,kuris vandens ne velnio nesurenka. Viskas butu tvarkoj, jei tai butu grazus, kokybiski daiktai, tai galima butu panaudoti pagal paskirti. Grazia zvakide ir ant lentynos galima butu pastatyti, bet ne...ten siuksles is Norfos. Nu ismeciau as jas, nu kam man dar jas laikyti ir bereikalingai vieta uzimti. Tai cia per Kaledas tokias dovanas renka. Gimtadienio proga vis taikosi indu kokiu padovanoti. As nezinau, jai mano indai neaptinka, ar ka g.gif Viena syki gavau serviravimo lekste-nu ok, antrasyk - laikikli su indeliais padazams, prieskoniams nu irgi ok, trecius metus is eiles skambina MB ir klausia gal indu reiketu. Tai tas sake, kad ne, tai takart gavau pinigu nemaza suma rolleyes.gif  Nesuprantu, negi dovanu reikia ieskoti vien is indu g.gif
Man noretusi gauti dovanas, ne pinigus, bet kas geriau netikes daiktas ar pinigai-manau pinigai.
O va vyro sesuo, tobula dovanu dovanotoja 4u.gif Visada gaunu tik dovanas, ne pinigus ir visada puikias. Tai nuostabus jausmas, kai gauni dovana ir tai tau staigmena, kai daiktas tau labai patinka. Nezinau, is kur pas ja sis sugebejimas, matyt, tikrai ne is savo tevu paveldetas lotuliukas.gif Ir tikrai neskambina pasiklausti, ko as noreciau, bet paprasciausiai zmogus isiklauso i mano pomegius ir taip jaucia, kas gali patikti.
Dar MB galetu is jos pasimokyti dovanas parinkti, nes oi oi sunkiai jam sekasi irgi. Issiklausineja iki smulkmenu, tai as jam ir sakau, zinai, as geriau pati nueisiu ir nusipirksiu biggrin.gif Arteja gimtadienis, nu ziuresim kuo nustebins rolleyes.gif


Ranksluostuka ir mes esame gave kartu su vestuviniu albumu blink.gif
Atsakyti