Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 3

QUOTE(Alexandra.R. @ 2011 07 08, 20:27)
O gal ten buvo visgi zaisliukas skirtas suniui? Maciau tokius, faini... suniui pagrauzt.


Ir as taip pagalvojau, musu suo toki turi lotuliukas.gif


Pabandysiu prisiminti nevykusias dovanas biggrin.gif

Turiu kelis naujus padovanotus arbatos servizus, manau puiki dovana jei neturetumem, bet siuo metu naudojam 2, o kiti 2 laukia savo eiles biggrin.gif

Nors visada akcentavau kad mum nereikia minkstu zaislu, dukrytei 1 gimtadienio proga mano tevai padovanojo didziule pliusine karve, kuri uz vaika didesne biggrin.gif Bet nepykstu, seneliai gi gero norejo, karve "gyvena" ant musu lovos thumbup.gif

Man baisiausia kai zmones pridovanoja visokiausiu statuleliu, zvakidziu, nuotrauku remeliu - sito gerio pilni namai, turim "nuolatine" smulkmenu dovanotoja lotuliukas.gif Per Kaledas kasmet is jos gaunam statuleliu (kokias 4, po dvi man ir vyrui lotuliukas.gif ), zvakides, kelias zvakes, koki parkerio laikikli, miniatiurine vazele ir t.t., zodziu visas maisas smulkmenu, toks jausmas kad puse parduotuves "viskas po 1 eura" superka lotuliukas.gif Nebezinau kur viska det doh.gif Tikrai daug smagiau butu gauti skanios kavos arba saldainiu smile.gif
Atsakyti
oi, su tais pliušinis žaislais, kol savų vaikų neturi, tai dovanoja kas netingi. Mes turėjom dukrytei kokis 20 vnt. iš kurių pasilikome tik kelis. O va kai per tą laiką spėjo visi vaikų susilaukti, tai dabat jau antroji dukra nebgavo nei vieno pliušinio žaislo.

Irgi akcentuoju, jog mums nereikia, bet net trečio gimtadienio proga gavo diiidelį pliušinį žaislą. Dulkių rinkykla kaip aš sakau. biggrin.gif

Mažmožių ačių D. jau nebegaunam, jau ne tie laikai, daugelis atsiklausia, ko norėtume. Tai sakau arbatos, saldumynų, ar bent kvepalų, tada nors susinaudoja ir nebelieka niekučių. Nauda tikrai didesnė biggrin.gif
Atsakyti
Kažkada keičiantis dovanėlėmis mokykloje esu gavusi kavos puodelius , kurių talpa maksimum 50 gr .

Irgi prieš 100 metų esu gavusi iš seno mokyklinio kadro dovaną ...... kvepalus iš turgaus papigiai , kurie vadinosi "Deadly woman" ... o spalva jų tokia violetinė ... prosto denatūratas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverė: 19 gruodžio 2011 - 22:20
QUOTE(baltė @ 2011 12 19, 12:23)
oi, su tais pliušinis žaislais, kol savų vaikų neturi, tai dovanoja kas netingi. Mes turėjom dukrytei kokis 20 vnt. iš kurių pasilikome tik kelis. O va kai per tą laiką spėjo visi vaikų susilaukti, tai dabat jau antroji dukra nebgavo nei vieno pliušinio žaislo.

Irgi akcentuoju, jog mums nereikia, bet net trečio gimtadienio proga gavo diiidelį pliušinį žaislą. Dulkių rinkykla kaip aš sakau.  biggrin.gif



Kad jus matytumet kiek pas mus pliusiniu zaislu doh.gif doh.gif doh.gif gyvenam 2 kambariu bute, praeiti nera kur, visur tik zaislai, visi jam tik nesa ir nesa, 3 dezes pilnos zaislu, visur sustatyti zaislai, o minkstu - tai isvis patyliu, 3 didesni negu vaikas ir gal kokiu 30 dar ivairiu dydziu, nezinau ar juoktis ar verkt huh.gif anksciau pati dovanodavau, ir atsimenu labai nustebau kai drauges vaikui padovanojau dideli minksta grazu zaisla o ji keistai i mane taip pasiziurejo.... dabar supratau kame esme buvo biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Taigi... Praejo kaledos. Aciu D. zmones normalus aplink tai slamsto negauta. Tik va 5eriu dukryte gavus tragiskai zalia drakona taupykle rimtai pamaste ir pasake, kad jai jo nereikia, nes taupykle turi
Atsakyti
Šiais metais, dėkdie, žiaurių dovanų negavau, bet ne į temą buvo vienas papuošalas. Tokia grandiozinė masyvi apyrankė su visokiais stiklais ir karoliukais, kurių aš niekad nenešioju... Nėra labai jau blogai, bet žinau, kad nenešiosiu, ne mano stilius ir tiek, dulkės stalčiuje. O dovanojęs žmogus pasakė, kad kai ją pamatė, iškart apie mane pagalvojo doh.gif Tai galvoju, gal parduot kam, nes rankų darbo... Kas apmaudu, kad kitai merginai tas pats žmogus padovanojo auskarus, dėl kurių alpstu ax.gif Taip ir norėjau sakyti- gal keičiamės bigsmile.gif Tai išgyriau labai juos, gal kitą sykį, sakau, susipras ir man panašius padovanot biggrin.gif
Seniai seniai iš draugės esu gavus masyvų vėrinį iš stambių jūros kriauklių, kurios tarška sujudėjus. Nu niekad nenešioju aš tokių dalykų, bet irgi sakė, kad kai pamatė- apie mane pagalvojo doh.gif Gal man susimąstyt reikia, kokį įvaizdį aplinkiniams žmonėms aš sukuriu lotuliukas.gif Nu rimtai g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 05 sausio 2012 - 10:56
QUOTE(himalaia @ 2012 01 05, 11:51)
Gal man susimąstyt reikia, kokį įvaizdį aplinkiniams žmonėms aš sukuriu  lotuliukas.gif Nu rimtai  g.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif oi prajuokinot...
O aš žinokit jau kartais net nebeturiu ką pasakyt.. ir mąstau, gal čia aš kalta ir kartais per daug nusiteikusi prieš anytą?.. ir mintys materializuojasi?.. gal tiesiog ji kaip visada nori gero, o man net silpna pasidaro nuo to gero?.. g.gif
Va pvz. šių metų jos dovana Kalėdoms, mudviems su vyru. Vilnonės patalynės komplektas. 1 pagalvė, 1 viengulė anklodė, 1 viengulė paklodė. O visas šitas gėris dar ir iš to, jog ji pirkosi baisinį vilnonį rinkinį su n dalių, ir va šitos dalys jai pačiai netiko (cituoju "tėvui pagalvė nepatogi, netiko jam".). Dovana pateikta kaip skirta išimtinai mums dviems, galvojant apie mudu biggrin.gif

Aš nesuprantu.. viena vertus, kaip įmanoma dovanot 2 žmonėm vienam skirtą daiktą?.. čia tas pats, jeigu būtume gavę vieną pižamą ir sakytų "pasidalinkit". Galėtume sakyt OK - vyrui kelnės, man marškinukai bigsmile.gif
Nesakau, įmanoma šitą dovaną pasidalint... bet.. o jeigu mes miegam tik po viena anklode, ir tikiuos neprireiks bent jau greitu laiku atskiros? g.gif jeigu abu turim po savo mėgstamiausią pagalvę, kurios nekeistume į nieką? g.gif ir jeigu ta paklodė patiesta mūsų lovoj mus atskirtų, nes vargu bau ar kuriam patiktų miegot pusiau ant tokios, pusiau ant tokios, arba ant jų sudūrimo vietos? g.gif

Nesuvokiu.. pats daiktas iš esmės geras ir kokybiškas. Bet viena vertus, jo idėja kvaila.. antra vertus, man tas daiktas visiškai nereikalingas. Tai kur kišt tokios apimties dovaną? g.gif

Išsprendėm. Mano mama gyvena viena, tai jai tokia dovana ir atiteko. Apsidžiaugė 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, prisiminiau ir aš aš apie vieną "dovaną". Mano ex vyras dukrytei 1metukų proga(išsiskyriau kai mergaitei 5mėn buvo) padovanojo tris geltonas rožes. fool.gif tai aš jam pasakiau ,kad geriau čiupa čiupsą galėjai padovanoti... Tą pačią dieną į šiukšlyną išmečiau.
Atsakyti
QUOTE(patricija1978 @ 2012 01 07, 14:10)
Sveikutės, prisiminiau ir aš aš apie vieną "dovaną". Mano ex vyras dukrytei  1metukų proga(išsiskyriau kai mergaitei 5mėn buvo) padovanojo tris geltonas rožes. fool.gif tai aš jam pasakiau ,kad geriau čiupa čiupsą galėjai padovanoti... Tą pačią dieną į šiukšlyną išmečiau.


lotuliukas.gif Suprantu, kad dovana neadekvati, bet na ir reakcija, toks įspūdis, kad prikakotą stiklainį padovanojo lotuliukas.gif Oi moterys lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2012 01 07, 21:27)
lotuliukas.gif Suprantu, kad dovana neadekvati, bet na ir reakcija, toks įspūdis, kad prikakotą stiklainį padovanojo  lotuliukas.gif Oi moterys  lotuliukas.gif

Na "uzsizvengiau" visu balsu, net vyras atejo paziuret lotuliukas.gif Dovana gal ir nelabai tinkama 1 metuku vaikui, bet ismest...Turbut butu dovanojes ne ex, tai nebutu geles ismestos ......
Atsakyti
As is savo anytos,pirmais draugystes su vyru metais Kalesoms gavau rudos spalvos pedkelnes,tas kur turguj paravineja be pakuociu doh.gif ir nagu lako permatomo su blizguciais lotuliukas.gif viskas buvo "graziai"supakuota i celofanini maiseli.Nu ka,mandagiai padekojau ir grizus namo viska ismeciau blush2.gif
O sesuo atsimenu nuo savo draugo per gimtadieni gavo didele suns statulele,tai verke gal savaite... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erkesta @ 2009 12 17, 16:30)
MB karta skkambina, sako turiu tau siurprizaaaaa brangioji, kai ka nupirkau, tau labai patiks  bigsmile.gif
Kad apsidziaugiau, kad laukiu biggrin.gif o jis pareina su weledos sluota grindim plaut  lotuliukas.gif


Man panasiai buvo su dulkiu siurbliu. Ale ir paciai pikta ant saves, kad nusivyliau, nes dulkiu siurblio tikrai reikejo, bet kai paminejo siurpriza, isivaizdavau kokius auskariukus blush2.gif

QUOTE(LiliLu @ 2010 11 04, 21:54)
Jau nepamenu kokia proga gavau abrikosą  lotuliukas.gif 


Bent jau galima panaudoti, t.y. suvalgyti biggrin.gif

QUOTE(Vilmuutee @ 2011 02 21, 03:57)
1. Buvom dar tik susipažinę, kai užėjo ta mada kur padaro koki norimą užraša ant maikutės, tai jis, valentinkės proga padovanojo man raudoną maikutę su užrašu BOTAI VALDO  blink.gif  blink.gif  biggrin.gif  nesupratau prie ko tie botai, neeturėjau jų gyvenime. Ir dar valentino dienos proga....  g.gif  biggrin.gif


Oi negaliuuuuuuuu kaip juokinga lotuliukas.gif

As irgi esu idomiu dovanu gavusi.

1. Vyras pamirso man Kaledoms dovana nupirkti. Nu negalejau pykti, nes jam tai tik antrosios Kaledos gyvenime buvo, bet issiunciau pries pat Kuciu vakariene pirkti dovanos, nes man butinai reikia ka nors po eglute ryte rasti blush2.gif Tai gavau puodeli su dangteliu - padekliuku. Ir kai ta puodeli pakeli, jis ima groti "Happy birthday". Aisku, puodelis buvo made in China, tai tas grojantis prietaisas labai greitai is jo iskrito. Deja, nenustojo groti! biggrin.gif As ji sukisau i stalciu, kur jis grojo kol grizo vyras ir pritrenke plaktuku lotuliukas.gif Puodelis tarnavo dvejus metus, kol pries praejusias Kaledas beplaunant isslydo ir suduzo. Kaledoms gavau pakaitala. Negrojanti thumbup.gif

2. Pora menesiu pries gimstant suneliui anyta atnese dovanu: pora aiskiai padevetu drabuzeliu, pora nauju, bet vasariniu, tinkanciu 6-8 men kudikiui (jis tokio amziaus sulauke ziema) ir miiiiiilziniska a la auksini pakabuka... ne sorry, ne pakabuka, o antkakli, kuris sveria gal 1kg. Iki siol prikisa, kodel nenesioju.

3. Anyta be progos padovanojo saukstu. Visi skirtingi. Kadangi zinau jos pomegi vagiliauti, ne itin smagu ax.gif

4. Vyras zinojo, kad noriu rankinuko, tai nupirko be progos. Deja, tas rankinukas buvo zebrinis su rozinemis gelemis... Nu visiskai ne mano skonio, bet kadangi geros kokybes ir esu mandagi, kartais prisiderinu.

5. Kai gime sunelis, vyro draugas pridovanojo kruva dovanu, beveik visos - rozines spalvos! Dauguma perdovanojom. Siaip as jam labai dekinga buvau, nes tikrai stengesi, bet nesinori suneliui apauti roziniu batuku... doh.gif

Apskritai nepykstu del nevykusiu dovanu, jeigu zmogus stengesi ir is sirdies dovanojo (tik nepatinka, jei klausineja, kodel nenesioju). Nesmagu, kai gauni akivaizdziai atmestine dovana.
Atsakyti