Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 3

gera temuke-sveikos 4u.gif

pamenu ir as pries koki gera penkiolika metu, kai ruskiniai laikai buvo kaip ir pasibaige, bet importiniu daiktu truko, pinigu irgi ne kalnai budavo-tai pamenu, kad nuo drauges per kiekviena gimtadieni gaudavau puodeliu rinkini po sesis puodelius ir lekstutes-tipo kinietiskas porcelianas lotuliukas.gif dieve-nei grozis, nei kas...na bet tokie laikai buvo-paskui eiles zavkiu smile.gif vienais metais sudeginau visas..tiesiog vakarais uzsidegdavau ir taip jas panaudojau biggrin.gif , o viena gavau nuo kaimynes per Naujus-tai ji tokia eglutes formos-ant kotelio, ir kai dega parazite-aplasina viska biggrin.gif net sudeginti normaliai neina lotuliukas.gif

apie anytos dovanas as jau gal isvis patylesiu biggrin.gif gavau karta "labai brangaus ir naturalaus kremo", kuris vos du simtus kainuoja blink.gif , jis labai tipo geras-nes kai uztepi ant kokios zaizdeles ar spuogo-greiciau gyja g.gif ...na as ta dovana nuveziau ir padejau atgal i stalciu uosvienei ir pasakiau MB seseriai... buvau nusprendusi kremu nenaudoti, o be to jis buvo dezuteje supakuotas, tai pasakiau jai kad padedu, ar ji pasake savo motinai as nezinau ax.gif zinau tik tiek, kad ji dovanojo tik del to, kad buvo nepasiruosusi mano atvykimui ax.gif

apie tai kad vaikui priperka rubeliu-patyliu-kai kuriu nesu net uzdejusi-laikau spintoj naujus...tai po poros kartu pasakiau-nepirkit vaikui rubu, kadangi arteja gimtadienis-galvoju ar visi mane isgirdo biggrin.gif

aplamai nemegstu gauti dovanu-nei daiktais, nei pinigais-as sakau geriau nieko neneskit, tik gera nuotaika 4u.gif
Atsakyti
As nuo anytos esu gavusi toki ale keramikini drambli ant stovo:) Mintis buvo labai grazi, drambliai nesa namams sekme ir pan.,bet man jis kazkodel vare depresija, tad kelias dienas parinkes dulkes ant komodos buvo apgyvendintas drambliams tinkamoje tamsioje ir vesioje spinteleje, toliau nuo mano akiu:)))

Va teip va:)
Atsakyti
QUOTE(Antithesis @ 2011 03 17, 18:33)
Kažkada, mokyklos laikais, esu gavus lūpdažiui dėžutę. Esmė, kad lūpdažių niekada nenaudodavau. Net jei ir būčiau naudojus, tai nesuprantu esmės tokių dėžučių - juk lūpdažis ir taip jau įpakuotas, ne birus, ir ta dėžutė vienui vienintelį lūpdažį talpina. Tai kokia paskirtis tos dėžutės? Gal kas paaiškins, nes man taoi atrodo visai bereikalingas daiktas...

Dar esu gavus šokolado pasibaigusio galiojimo, atvirutės sename voke su kažkieno kito adresu užbrauktu, per didelius nėriniuotus stringus, geroookai per mažą liemenėlę (beje, nuo mamos... deja, užaugo jau mažoji mergaitė...), vonios putas (vonios niekada neturėjom, tik dušą), taupyklę (grynų išvis beveik nenaudojam, tik korteles) ir pan. Kažkaip aš mieliau perku dovanas tik artimiausiems žmonėms, bet tikrai geras, išrinktas taip, kad tiktų ir patiktų.

Lūpdažio dėžutė dar turi veidrodėlį, tai jei itin reikia taupyt vieta miniatiūriniam rankinuke, gali praversti. Nors man asmeniškai jų irgi nėra prireikę.
Atsakyti
mokyklos laikais kai keisdavomes dovanomis esu gavus nutrinta,apsilupusia,gerokai panesiota sage i plaukus ir toki kamuoliuka,kuri mestus i siena jis istyksdavo ir vel kamuoliukas pasidarydavo.tais laikasi buvo labai populiarus jie ...
is anytos esu gavus dvi kempineles indams plaut doh.gif , paskui viena kart lauktuviu parveze is uzsienio toki plastmasini buteliuka suniuko formos, su raudona skrybele, dydis kaip degtuku dezute, o viduj guminukai lotuliukas.gif
o mano vyras nuo jos gimtadienio proga gavo sluota doh.gif lotuliukas.gif

ir cia tik kelios dovaneles biggrin.gif
Atsakyti
o 5 menesiu anukei anyta parveze gumine vista doh.gif cypiancia kai paspaudi. kaip tarybinais laikais budavo tokie cypiantys guminiai zaislai...
Atsakyti
QUOTE(deimantine+ @ 2011 07 08, 20:24)
o 5 menesiu anukei anyta parveze gumine vista  doh.gif  cypiancia kai paspaudi.

O gal ten buvo visgi zaisliukas skirtas suniui? Maciau tokius, faini... suniui pagrauzt.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2011 07 08, 21:27)
O gal ten buvo visgi zaisliukas skirtas suniui? Maciau tokius, faini... suniui pagrauzt.

nea, ten vaikam zaislas , ten tokia ale perinti vista smile.gif . o be to mes suns neturim smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(deimantine+ @ 2011 07 08, 20:46)

na, tai moteriske nupirko, tai, kas pries n metu buvo madinga dovanoti. Nieko keisto, gal vaikui patiks, kai paaugs, pvz. vonioj vista skandint bigsmile.gif
Atsakyti
Esu gavusi dovanų tokį neskoningą "ale gintarais" puoštą medelį -statulėlę. Bet tokio baisumo, kad nežinojau kur dėti, o išmesti kažkaip gėda...nukišau į sandėliuką.
Kažkada paauglystėj per gimtadienį iš vienos draugės gavau lūpų dažus, bet buvo jau šiek tiek naudoti. biggrin.gif matyt, spalva netiko arba iš mamos nugvelbė .
Atsakyti
nekenciu kai dovanoja kvepalus doh.gif pries praeitas kaledas gavau dovanu,na kvapas gal ir nieko bet matytis kad pigutis,o ju pridovanotu,kuriu nenaudoju prisikaupe labai daug,tai keleta net atidaviau gero draugo mamai,pati issirinko kvapus tai jau be galo laiminga moterele buvo thumbup.gif ,o kitus perdovanojau ne patinkanciam zmogui blush2.gif smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jungle @ 2009 12 05, 23:20)
Mane tai "uzmusa" dovanos mano dukrytei....ir , aisku, tu dovanu iniciatore brangi mociute, MB mamule. 100-ta kartu sakiau, kad nepirktu vaikui rubu, nes spinta pilna ir as tikrai geriau zinau, ko jai gali reiketi. deja deja...o skonis babules, nusisauti--sintetika, ryskiai ruzava, purpurine spalva ir blizguciai  doh.gif  doh.gif  doh.gif mama mia, as vaikui tokiu rubu nerengiau ir nerengsiu ir netgi graziai, mandagiai, atsargiai isaiskinau ne karta. ir ka--3-io gimtadienio proga gaunam: purpurine lele , tipo sedinti geles ziede ir ijungus kaukia klaiki kinietiska muzika.Vaikas praktiskai prie jos neprisiliete. nes ir jai matyt, baisu. Ryskiai rozine su pukais roziniais ir blizguciais siuvineta striuke (per didele).kosmaro isikunijimas....na dar neskaiciuojam smulkmenu--rausvo sintetinio saliko-kailio imitacijos su kzk zveries galva atseit, siaubingai mirguliuojancios burtu lazdeles su elementais, nuo kurios net akyse raibsta, raudonu sintetiniu pirstiniu, kurias dukryte zviegdama "nenooooriu" (kazkodel??) nusiplese , kai mociute bande uzmaut, sakydama , kad labai grazios ir minkstos. Na ir ka daryti su tokiom dovanom ir dovanotojais????


sita mociute turbut "viskas uz 1eura" fane, mums lygiai tokia pat situacija- dukrytems cypiantys girgzdantys zaislai is tos pard, sukneles ir kiti rubai, kuriu vaikui tikrai neuzdesi... nebent lelei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Echmėja @ 2011 07 12, 14:22)
nekenciu kai dovanoja kvepalus doh.gif pries praeitas kaledas gavau dovanu,na kvapas gal ir nieko bet matytis kad pigutis,o ju pridovanotu,kuriu nenaudoju prisikaupe labai daug,tai keleta net atidaviau gero draugo mamai,pati issirinko kvapus tai jau be galo laiminga moterele buvo thumbup.gif ,o kitus perdovanojau ne patinkanciam zmogui blush2.gif  smile.gif  rolleyes.gif

Čia irgi variantas lotuliukas.gif Aš ir nemėgstu , kai dovanoja kvepalus. O esu gavusi tokių niekniekių..Aš čia jau labai išranki..Bile kokių neperku... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti