Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 3

Kažkada, mokyklos laikais, esu gavus lūpdažiui dėžutę. Esmė, kad lūpdažių niekada nenaudodavau. Net jei ir būčiau naudojus, tai nesuprantu esmės tokių dėžučių - juk lūpdažis ir taip jau įpakuotas, ne birus, ir ta dėžutė vienui vienintelį lūpdažį talpina. Tai kokia paskirtis tos dėžutės? Gal kas paaiškins, nes man taoi atrodo visai bereikalingas daiktas...

Dar esu gavus šokolado pasibaigusio galiojimo, atvirutės sename voke su kažkieno kito adresu užbrauktu, per didelius nėriniuotus stringus, geroookai per mažą liemenėlę (beje, nuo mamos... deja, užaugo jau mažoji mergaitė...), vonios putas (vonios niekada neturėjom, tik dušą), taupyklę (grynų išvis beveik nenaudojam, tik korteles) ir pan. Kažkaip aš mieliau perku dovanas tik artimiausiems žmonėms, bet tikrai geras, išrinktas taip, kad tiktų ir patiktų.
Atsakyti
Aš geriausią dovaną esu gavusi maratono bėgimo proga iš organizatorių: XXL dydžio raudoną neperšlamapntį sijoną iki žemės, prekių katalogą čekų kalba 2008 metų (buvo 2010) ir žaliai rudą kepuraitę su snapeliu ir skylutėm vedinimui thumbup.gif thumbup.gif

Dar per šias Kalėdas gavau keistą medinę lazdą su apvaliu galu biggrin.gif iš pažystamo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kvanka.: 17 kovo 2011 - 22:43
QUOTE(Lithium @ 2011 02 23, 18:16)

negaliu naudot muilo, siaubingai sausina oda.

o tai rankas kuo plaunat? g.gif
Atsakyti
Kvailiausia dovana- žvakidė doh.gif Tokia gan dviprasmiška.
Atsakyti
QUOTE(Nairobi12 @ 2011 03 22, 23:43)
Kvailiausia dovana- žvakidė doh.gif  Tokia gan dviprasmiška.


o kodėl dviprasmiška g.gif
Atsakyti
Na, mano atveju dovana nebuvo kvaila ar juokinga - tiesiog ivyko nesusipratimas... 4u.gif Kelis menesius svaigau mamai, kad noriu "Egipto zemes" bigsmile.gif bet tikrai ne del to, kad arteja mano gimtadienis - tiesiog is kalbos iseidavo. Gyvenime mama nera man dovanojusi kosmetikos - dazniausiai pinigu....
Taigi isausus gimtadienio rytui, iteikia man Sarmos maiseli - ziuriu - ten Egipto zeme "Ikos" bigsmile.gif Is pradziu ciut nenumiriau is laimes ir nuostabos - kaip mama sugalvojo tokia dovana nupirkti, slapcia isiklausius i mano norus biggrin.gif Atidarius dezute, pamaciau, kad kazkas ne taip - ne tokia, kaip mano drauges pudra, kuri man laaabai patiko. Kadangi iki tol nezinojau apie dvi rusis, pasiskaiciau supermamu forume, kad tikroji pudra yra "Bikor" - kokia turejo drauge. Atsargiai pasakiau mamai, kad cia tik oranzinis blizgutis... Tada sugalvojom grazinti pudra atgal i parduotuve (tai sekmingai pavyko) ir prisidejus pinigeliu nusipirkau savo issvajotaja "Egipto zeme" bigsmile.gif

Kadangi mama beveik nesidazo ir nesidomi kosmetika - tai spjaudesi, kad daugiau gyvenime man jos nedovanos... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinele86: 18 birželio 2011 - 13:32
nekenčiu visokių suvenyrų, smulkmenų ir kitokių nesąmonių, kurių negali panaudoti praktiškai. jei nori mane pradziuginti, tai dovanok buitinius prietaisus kuriu neturiu, ka nors automobiliui, kompui ir pan.

turiu drauge kuri sugeba atrasti kazka neiprasto, bet vistiek tai ta smulkme, kuri pas mane tik dulkes ryja.

apskritai, kazkaip baigiu nusivilti tom dovanom. kokiu kaledu nelaukiu, zinau kad kazko labai gero negausiu, retas atvejis.

per gimtadienius daugiau dovanoja pinigus. siaip gerai, bet neidomu, nes tuos pinigus isleidi elementariom reikmes: benzinas, maistas.

pati irgi esu pridovanojus. dabar dovanoju praktiskus dalykus, arba dovanu cekiais.

baisiu dovanu neprisimenu kad dovanociau, bet viena iki siol prisimenu ir kazkaip net geda prisiminti. nezxinau kas man ten buvo uzplauke.

buvo kaimynes gimtadienis. nuvariau i parde, ieskau dovanos, na nezinau ka pirkti. kazkodel uzkliuvau uz zvakiu. bet kad tos zvakes butu tos normalios - zelines, vaškines ar pan., bet nupirkau 5 plaukiojančias žvakutes (tos kur aliuminiame dekle). kazkodel tada atrode kad visai gera dovana. nu dabar kai prisimenu, tai sakes... matyt proto uztemimas buvo. aisku, nuo to karto gimtadienio dovanomis nebesikeiteme ir i gimtadienius nei ji, nei as nekviesdavom. su savo ta dovana matyt uzmusiau smile.gif nors bendraujam...
Atsakyti
siaip as esu gana neinoringa dovanu atzvilgiu-man viskas gerai, ir muilai,ir zvakes, ir pinigines prigrustos centu. biggrin.gif labiausiai branginu zmogaus pastangas mane pradziuginti. taciau neesu isvengusi niekam tikusiu dovanu- sia ziema mano draugas mane taip pat 'nustebino' gimimo dienos proga- paskutine diena susgribo,kad cia jau reikia kazka daryti ir kokia nors dovana mano asmeniui iteikti. tuo labiau,kad praejusi gimtadieni visiskai pamirso. isleke i parduotuves. pargryzo... nutrenke prekybcentrio maiseli visas apsipatenkines. mol, se-turekis.. na ka, traukiu lobi taip 'imantriai' ipakuota- dviem dydziais didesni beformi palta iki puses blauzdu, dviem dydziais didesnes tragiskas tapkes 'a-lia-ugsai', ir kvepalu butelaitis... na ir cekis dar kartu su visu nukautu lobiu ikrautas. censored2.gif nu taip ir apsizliumbiau. pirma karta gyvenime gavusi dovana apsizliumbiau! o po to dar ir susibariau... tikriausiai ateinanciais metais ir vel nieko nesulauksiu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rikki-tikki-tavi @ 2011 06 19, 20:02)
siaip as esu gana neinoringa dovanu atzvilgiu-man viskas gerai, ir muilai,ir zvakes, ir pinigines prigrustos centu.  biggrin.gif labiausiai branginu zmogaus pastangas mane pradziuginti. taciau neesu isvengusi niekam tikusiu dovanu- sia ziema mano draugas mane taip pat 'nustebino' gimimo dienos proga- paskutine diena susgribo,kad cia jau reikia kazka daryti ir kokia nors dovana mano asmeniui iteikti. tuo labiau,kad praejusi gimtadieni visiskai pamirso. isleke i parduotuves. pargryzo... nutrenke prekybcentrio  maiseli visas apsipatenkines. mol, se-turekis.. na ka, traukiu lobi taip 'imantriai' ipakuota- dviem dydziais didesni beformi palta iki puses blauzdu, dviem dydziais didesnes tragiskas tapkes 'a-lia-ugsai', ir kvepalu butelaitis... na ir cekis dar kartu su visu nukautu lobiu ikrautas.  censored2.gif nu taip ir apsizliumbiau. pirma karta gyvenime gavusi dovana apsizliumbiau! o po to dar ir susibariau... tikriausiai ateinanciais metais ir vel nieko nesulauksiu.  unsure.gif


Na vadinasi Jūsų MB nelabai dydžiuose gaudosi, bet jeigu dovana patiko tik netinka dydžiai juk galima nuėjus pasikeisti į savo dydį (plius kad dar ir čekis tam įdėtas buvo) nereikia jau taip panikuoti, juk žmogus stengėsi pirko... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rikki-tikki-tavi @ 2011 06 19, 21:02)
siaip as esu gana neinoringa dovanu atzvilgiu-man viskas gerai, ir muilai,ir zvakes, ir pinigines prigrustos centu.  biggrin.gif labiausiai branginu zmogaus pastangas mane pradziuginti. taciau neesu isvengusi niekam tikusiu dovanu- sia ziema mano draugas mane taip pat 'nustebino' gimimo dienos proga- paskutine diena susgribo,kad cia jau reikia kazka daryti ir kokia nors dovana mano asmeniui iteikti. tuo labiau,kad praejusi gimtadieni visiskai pamirso. isleke i parduotuves. pargryzo... nutrenke prekybcentrio  maiseli visas apsipatenkines. mol, se-turekis.. na ka, traukiu lobi taip 'imantriai' ipakuota- dviem dydziais didesni beformi palta iki puses blauzdu, dviem dydziais didesnes tragiskas tapkes 'a-lia-ugsai', ir kvepalu butelaitis... na ir cekis dar kartu su visu nukautu lobiu ikrautas.  censored2.gif nu taip ir apsizliumbiau. pirma karta gyvenime gavusi dovana apsizliumbiau! o po to dar ir susibariau... tikriausiai ateinanciais metais ir vel nieko nesulauksiu.  unsure.gif



Cha cha cha cha laugh.gif thumbup.gif tongue.gif biggrin.gif Tikiuosi, kad kvepalai nebuvo kokie "Adidas"... unsure.gif
Atsakyti
Buvau taip auklėta, kad išmokė, jog dovana - tai būdas parodyti draugystę, suteikti džiaugsmo, todėl pagrindinė taisyklė perkant dovaną - dovanok tokią dovaną, kad ir pats norėtum tokią gauti.

Deja, turiu draugę, kuri dovanoja savo senus nereikalingus daiktus ar perdovanoja senas dovanas. Esu gavus iš jos pvz., senų servetėlių komplektą - dvi vienokio rašto, keturios kitokio, spalvos skirtingos, dydis irgi, siūlai stori, vaizdas, kad servetėlės iš močiutės laikų ir ... gal net nuskalbtos... Negražu taip prisipažinti, bet... išmečiau. Arba esu gavus kažkokių nutrintų-panaudotų receptų knygų (gamint nemėgstu)...

Atsakyti
Tai vat paneles ir as pasigirsiu. biggrin.gif sio gimtadienio proga gavau auskarus is drogo, kurie siaubingai dazo ausis... negana to, senu serveteliu komplektuka bigsmile.gif ir 40 lt dovanu ceki apsipirkti papuosalams ``trollbeads`` su uzrasu ant jo (tik grandinelei su uzsegimu isigyti). Pasirodo, ta ceki ji man perdovanojo, nes buvo gavus is savo sokiu klubo. As jo visiskai nepanaudojau, nes galiojimo laikas buvo beveik pasibaiges (likus 1 diena ) ;DDDD. O dar``trollbeads`` kainos prasideda kazkur nuo 100 lt..... tai taip ir likau be dovanu, galima sakyti... schmoll.gif
Atsakyti