Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 3

QUOTE(Vifsla @ 2011 02 14, 09:28)
thumbup.gif

Draudžiama rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu. Tokios žinutės laikomos forumo šiukšlėmis.

Moderatorė




vajeeee ax.gif
daugiau taip nedarysiu.rašysiu pilnais sakiniais.
pasitaisau:


Gerb.biziukas
Jūsų komentaras labai šmaikštus 4u.gif
aš taip pat manau, kad asmeninė transporto priemonė nėra jau tokia bloga dovana
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2011 02 11, 21:45)
iš tikrųjų tai labai knieti pasakyt, kad baikit tįst man tuos savo dekupažus ir bižuterijas. bet kažkaip nemoku taip. iš kitos pusės -- žmogus lyg ir stengėsi, pats savo rankom, tau asmeniškai... kaip vaikas kuris dailės pamokoje tapo tau atviruką su mamytės diena. na, bet vaikai kitaip negali, o va suaugę lyg ir galėtų susiprasti, kad jų "meno kūriniai" kitiems žmonėms gal nelabai imponuoja.  blush2.gif o gal aš čia viena tokia gnyda?  rolleyes.gif


Oi ne, jei nenorit priešų, tai geriau nutylėti..Juk žmogus iš širdies, su meile. Belieka tikėtis, kad greitai tą madą praeis doh.gif
Dar galite kokiai tetulei į kaimą vežt, paprastai vyresniems žmonėms visai nieko tokie menai, nebent jūsų gauti "meno kūriniai" ypatingai baisus.
Atsakyti
Muilai, muileliai, muiliukai.... spalvoti, raštuoti, kampuoti smile.gif
visą kolekciją pridovanotų turiu.. daugiau nebenoriu biggrin.gif

žvakės - kita džiugesio nekelianti dovana...
Atsakyti
QUOTE(garbanelle @ 2011 02 20, 14:41)
Muilai, muileliai, muiliukai.... spalvoti, raštuoti, kampuoti smile.gif
visą kolekciją pridovanotų turiu.. daugiau nebenoriu  biggrin.gif

žvakės - kita džiugesio nekelianti dovana...





na, tai gal tu perspėk dovanotojus?
gavusi muiliuką turbūt maloniai šypsaisi ir dėkoji?
na negražu gi taip.. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanelle @ 2011 02 20, 14:41)
Muilai, muileliai, muiliukai.... spalvoti, raštuoti, kampuoti smile.gif
visą kolekciją pridovanotų turiu.. daugiau nebenoriu  biggrin.gif

žvakės - kita džiugesio nekelianti dovana...

na aš juos jau pradėjau kaip ir kolekcionuoti, ir turiu tam spec. vietą vonioje biggrin.gif ir kažkaip gražu man, ir nebenervuoja jau manęs biggrin.gif tad pradėjau mėgti tokias dovanas thumbup.gif
žvakės, taip pat atranda vietą namuose, ir tampa puošmena wub.gif

gal nelabai mėgstu suvartojamų dovanų... ypač gėrimų doh.gif
Atsakyti
[quote=garbanelle,2011 02 20, 14:41]
Muilai, muileliai, muiliukai.... spalvoti, raštuoti, kampuoti smile.gif
visą kolekciją pridovanotų turiu.. daugiau nebenoriu biggrin.gif

O ką jūs nesiprausiat g.gif
Naudokit pagal paskirtį, nereiks kolekcionuoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo papliauška: 21 vasario 2011 - 00:01
Šeip negalėčiau skųstis MB dovanomis, per 6 mūsų metus, visos (beveik) jo dovanos man tiko ir patiko, ir tikrai negaili pinigų ar laiko joms išrinkti,bet buvo porą tokių topinių doh.gif biggrin.gif
1. Buvom dar tik susipažinę, kai užėjo ta mada kur padaro koki norimą užraša ant maikutės, tai jis, valentinkės proga padovanojo man raudoną maikutę su užrašu BOTAI VALDO blink.gif blink.gif biggrin.gif nesupratau prie ko tie botai, neeturėjau jų gyvenime. Ir dar valentino dienos proga.... g.gif biggrin.gif
2. 4-osios mūsų metinės: pareinu namo, paruošta vakarienė,vynas,žvakės ir t.t. Pasveikino, įteikė gėlių, ir maišelį su dovana, pasižiūriu, o ten.... sietelis arbatžolėms nukošti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmuutee @ 2011 02 21, 01:57)
Pasveikino, įteikė gėlių, ir maišelį su dovana, pasižiūriu, o ten.... sietelis arbatžolėms nukošti  doh.gif  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif praktiska dovana biggrin.gif
mano ex gimtadienio proga buvo padovanojes akmenine varle... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vifsla @ 2011 02 20, 14:48)
na, tai gal tu perspėk dovanotojus?
gavusi muiliuką turbūt maloniai šypsaisi ir dėkoji?
na negražu gi taip.. tongue.gif


priklauso kas dovanoja, vieniem gali pasakyt, kitiem geriau nutylet... smile.gif
kita vertus, db muilo ilgai pirkt nereiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanelle @ 2011 02 20, 13:41)
Muilai, muileliai, muiliukai.... spalvoti, raštuoti, kampuoti smile.gif
visą kolekciją pridovanotų turiu.. daugiau nebenoriu  biggrin.gif


naudokit wc vietoj oro gaiviklio, padejus ji kur lentynelej, jis neblogai kvapina nedidele patalpa mirksiukas.gif

QUOTE(papliauška @ 2011 02 21, 00:01)
O ką jūs nesiprausiat  g.gif
Naudokit pagal paskirtį, nereiks kolekcionuoti  smile.gif

negaliu naudot muilo, siaubingai sausina oda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Undinencija: 23 vasario 2011 - 18:17
[quote=Undinencija,2011 02 23, 19:16]
naudokit wc vietoj oro gaiviklio, padejus ji kur lentynelej, jis neblogai kvapina nedidele patalpa mirksiukas.gif
negaliu naudot muilo, siaubingai sausina oda.
[/
muilo ir zvakidziu nedovanoju niekam ir pati nelaukiu schmoll.gif
esu gavusi dovanu kuponus i masazo salona,kuriu neisnaudojau,nes nemegstu masazo
Atsakyti
QUOTE(Undinencija @ 2011 02 23, 19:16)
negaliu naudot muilo, siaubingai sausina oda.

Apie tai nepagalvojau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo papliauška: 23 vasario 2011 - 22:58
QUOTE(Rramona @ 2011 02 16, 20:34)
Oi ne, jei nenorit priešų, tai geriau nutylėti..Juk žmogus iš širdies, su meile. Belieka tikėtis, kad greitai tą madą praeis doh.gif
Dar galite kokiai tetulei į kaimą vežt, paprastai vyresniems žmonėms visai nieko tokie menai, nebent jūsų gauti "meno kūriniai" ypatingai baisus.

na as nesakau, kad man nepatinka tokios dovanos (esu gabusi fantastisko grozio pakabas dekupazuotas, kurias naudoju), tiesiog jeigu zmogus kiekviena proga ta pati kisa, vat nuo to bloga darosi sad.gif
O baisiausia dovana esu gavusi nuo Ex mamos. gimtadienio proga ji i dovanu maiseli pridejo gal simto metu senumo stalo irankiu (mes kaip tik naujakuriai buvom). Visi skirtingi, naudoti, kai kurie gerai net nenuplauti po kazkokiu baliu sad.gif Slykstu ir skaudu sad.gif
Atsakyti