Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 3

Mano viena draugė visada "pasistengia" dėl manęs doh.gif

21-jo gimtadienio proga padovanojo tą balioninį pripučiamą žmogų,o kur man jį laikyt bendrabučio kambary, kai vietos nėra doh.gif Tai aš jį pradūriau su adata ir išmečiau,pasakiau kad oras išėjo biggrin.gif

22-ojo gimtadienio proga gavau vaikišką rožinę piniginę pakabinamą ant kaklo pilną baltų centų. bigsmile.gif

23-ojo gimtadienio proga atkeliavo su auskariukais bižuteriniais kubiko formos kiekviena kraštinė vis kitos spalvos lotuliukas.gif

Keitėmės Kalėdų dovanėlėm dar kažkada su ja simboliškai ,aš atsimenu prieš menesį pradėjau,padariau iš nuotraukų montažą su mūsų gyvenimo akimirkom įsimintinom, įrėminau, supakavau. O iš jos gavau saldainių šokoladinių maišiuką ir šokoladinį pimpalo formos saldainį doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nemezidė @ 2011 02 11, 16:57)
Pritariu. Labai retai kada nusiperku kazka konkretaus kaip dovana uz dovanotus pinigus. smile.gif


Jau geriau pinigėliai negu šiaip koks "gėris" doh.gif
Atsakyti
kai pasiskaitau-plaukai piestu stojasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 02 11, 17:13)
kai pasiskaitau-plaukai piestu stojasi unsure.gif

Bet kartais ir juokinga lotuliukas.gif Kai ne tau taip buvo unsure.gif Turbut kiekvienas sioje temoje galetu pasisakyt biggrin.gif
Atsakyti
mane tai pastaruoju metu pradėjo atakuot visokie jurgeliai-meistreliai su savo šedevrais. nu suprantu, žmogui rankdarbiai yra saviraiška -- ten dekupažas, mezginiai, papuošalai. bet dovanos tai "topinės" -- nepanaudojamos visiškai. išmest -- nedora kažkaip, į labdarą ar parduot irgi neišeina -- visgi personalizuotas daikas. bet kur dėt? g.gif
Atsakyti
o jūs galėtumet tam netikusių dovanų davėjui pasakyti: nereikia man tų tavo dovanų, nepatinka man jos.. ax.gif
Atsakyti
Nu bet rimtai kartais dovanos, tai griūk negyvas. doh.gif Žiauriai negaliu pakęsti statulėlių. schmoll.gif Žvakės šiaip irgi nepatinka, t.y. nekolekcionuoju. Sudeginu visas, nors jauku tuo metu būna kai dega. Mėgstu sidabrinius papuošalus, bet dažniausiai dovanotojai nepataiko su dydžiu, pvz žiedų ir grandinėlių ant rankos, vis per didelius nuperka. MV yra gavęs kosėjančią peleninę, tai buvom apšalę. Ir futbolo kamuolį. Nors futbolo nežaidžia.
O va anyta tai visada paklausia ko noriu, tai dėl o problemos nėra. Kažkaip visad geras dovanas gaunu. thumbup.gif
Va prisiminiau. Turėjau tokį berniuką. Tai jis man Kalėdų proga padovanojo tokį beformį pliušinį žaislą. Jam labai gražus buvo. O man tai kažkoks nesusipratimas doh.gif Nu bet ir aš pasistengiau.... Jo svajonė porhce carerra, tai aš jam žaislinę padovanojau, dar kažkokių žaislinių niekučių. Tada tai tipo dovana su bajeriu buvo, o dabar kai pagalvoju tai siaubas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 02 11, 20:32)
o jūs galėtumet tam netikusių dovanų davėjui pasakyti: nereikia man tų tavo dovanų, nepatinka man jos.. ax.gif

iš tikrųjų tai labai knieti pasakyt, kad baikit tįst man tuos savo dekupažus ir bižuterijas. bet kažkaip nemoku taip. iš kitos pusės -- žmogus lyg ir stengėsi, pats savo rankom, tau asmeniškai... kaip vaikas kuris dailės pamokoje tapo tau atviruką su mamytės diena. na, bet vaikai kitaip negali, o va suaugę lyg ir galėtų susiprasti, kad jų "meno kūriniai" kitiems žmonėms gal nelabai imponuoja. blush2.gif o gal aš čia viena tokia gnyda? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena niekšė: 11 vasario 2011 - 19:49
As jau galeciau pati atidaryti suvenyru parduotuvele,tiek man visi dovanoja ju blink.gif bet gaila ismesti,sazine grauzia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida009 @ 2011 02 11, 19:42)
  Žvakės šiaip irgi nepatinka, t.y. nekolekcionuoju. Sudeginu visas, nors jauku tuo metu būna kai dega.


Tai tam žvakės ir skirtos, kad būtų sudegintos mirksiukas.gif Man galėtų maišais tas žvakes nešti, būčiau dėkinga, nes kas vakarą deginu. O svečiai visada klausia, ką darau, kad pas mane taip jauku ir nesinori išeiti, tik vėliau susivokia, kad tai tikriausiai degančių žvakių dėka. Bet man jų nieks nedovanoja unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Erkesta @ 2009 12 17, 13:30)
MB karta skkambina, sako turiu tau siurprizaaaaa brangioji, kai ka nupirkau, tau labai patiks  bigsmile.gif
Kad apsidziaugiau, kad laukiu biggrin.gif o jis pareina su weledos sluota grindim plaut  lotuliukas.gif


Na, asmeninė transporto priemonė nėra jau tokia bloga dovana tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2011 02 11, 20:18)
mane tai pastaruoju metu pradėjo atakuot visokie jurgeliai-meistreliai su savo šedevrais. nu suprantu, žmogui rankdarbiai yra saviraiška -- ten dekupažas, mezginiai, papuošalai. bet dovanos tai "topinės" -- nepanaudojamos visiškai. išmest -- nedora kažkaip, į labdarą ar parduot irgi neišeina -- visgi personalizuotas daikas. bet kur dėt?  g.gif



Jau seniai sakiau, kad visokie dekupažai, vėlimai ir kiti rankdarbiai - blogis biggrin.gif Kenčia niekuo dėti žmonės smile.gif O kai šitai tampa kone masine psichoze... Būna, dar nusistebi, kaip aš kokio baldo namuose savom rankos nesu "papuošusi" ar "restauravus" biggrin.gif
Dėkit dėžėn ir skladukan tiesiai neškit be sąžinės graužimo. Aptrins tą "grožį" laikas. Vėliau nebus graužaties išmesti.
Arba vaikams atiduokit, jei tokių yra, ir jei ne per maži. Ptitaikys savo žaidimuose. Fantazija pas anuos juk per kraštus liejasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(biziukas @ 2011 02 12, 04:18)
Na, asmeninė transporto priemonė nėra jau tokia bloga dovana  tongue.gif



thumbup.gif

 ! 
Draudžiama rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu. Tokios žinutės laikomos forumo šiukšlėmis.

Moderatorė


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 14 vasario 2011 - 14:21
saldainiai gal ir nera tokia bloga dovana, net jei ju nemegstat (na, nebent gaunat nuo artimu zmoniu, kurie tikrai zino, kad ju nemegstat), vis juos galit sveciam susert, ar kur i svecius pas saldumynu megejus eidamos pasiimt g.gif
Atsakyti