Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 3

Sena tema


Prisijuokiau, prisiminiau kai ką ir iš savo patirties. Prieš porą metų užsiminiau brangiausiajam, kad Kalėdoms norėčiau papuošalo. Atvažiavo su papuošalų dėžute, iškart apsidžiaugiau, kad įsiklausė į mano norą, bet vos išsitraukiau tą papuošalą, Kalėdos pasibaigė. Tai buvo grandinėlė su pakabuku - klaiki bižuterija, ryškiai geltona, aukso imitacija. Pakabukas ne bet koks - pelė, inkrustuota spalvotais blizgančiais akmenukais. Net kai savo sesei (jai tada buvo gal 14-15 m.) parodžiau, pasakė, kad jai nebe 12 metų, kad nešiotų tokį džiaugsmą. biggrin.gif
Aišku, tą dovaną buvo išrinkusi brangiausiojo mama, būsimoji mano anyta. smile.gif

Bet vis dėlto pačią geriausią dovaną gimtadienio (16-ojo) proga gavo sesė nuo mūsų kaimynės. Tai buvo senutėlis atvirukas su juoda rože. Cituoju sveikinimą:


Miela Aurelija,

Aš vis žadu tavo gimtadienio nepamiršti, bet va pamirštu.
Noriu tau palinkėti kat savo mokykloje butum Žvaigždė
savo Tėveliams Močiutei
spindulėlis ir visiems šviestumei.
Jei aš numirčiau, užpilki žemės žiupsneli man ant karsto man bus smagiau.

Kaimynė Janina 2008.


Beje, šitas atvirukas buvo įteiktas pastebėjus, kad pas mus šventė, ir tikintis gauti vaišių. lotuliukas.gif
Atsakyti
Paskaičiau, prisikikenau 4u.gif

Pasidalinsiu ir aš nevykusiomis dovanomis:
* gimtadienio proga mano vyresnis brolis man padovanojo Aistros čekį, kažkaip buvo nejauku... Džiaugiuosi, kad neklausia, ką išsirinkau doh.gif
* brolio naujoji draugė padovanojo per Kalėdas man ir mano MB po molinę nepadorią skulptūrėlę-taupyklę, na, žinot, ala seselė su nuoga krūtine ir laikanti rankose pimpalą, ir molinis diedas, su iškištu pimpiu ir išsižiojęs kaip čiulpt norėtų doh.gif tai pasidžiaugėm, kad viduje buvo daug šokoladinių monetų ir po stambią sumelę litų. Bet "įpakavimą" galėjo ir geresnį pasirinkti. Stovi dabar tie molinukai drabužių spintos apačioje, niekam nerodomi.
* anyta per vienas Kalėdas padovanojo sidabrinę grandinėlę, o aš nenešioju tokių papuošalų doh.gif negana to, per gimtadienį dovaną papildė - mano vardo pirmos raidės pakabuku. Guli stalčiuje. Kaip ir praėjusių Kalėdų auskarai su kažkokiais akmenimis - visiškai ne mano skonio.
Dar yra dovanojusi svogūninę, toks molinis indas svogūnams laikyti, tai aš jame saldainius supilu, neradau kam daugiau pritaikyti, o ir kaimiški svogūnai į tą svogūninę net nepralenda.
Dar dovanojo savo sūnui (MB) megztinį, bet jis jam nepatiko, tai gerai, kad čekį pridėjo, nuėjo ir pasikeitė į gražesnį - tai per šeimyninius pietus visiems baksnojo į tą megztinį ir sakė, kad čia jos dovana (nesvarbu, kad pakeista) doh.gif o kartą per Kalėdas MB gavo odinį arklį, toks suvenyras pastatomas. Padėjom ant lentynos, baisu net žiūrėti. Tai vis anyta klausinėja, ar dar nesugalvojom arklių skulptūrėlių kolekcionuot, tada žinotų ką dovanot kiekvienais metais biggrin.gif
* įkurtuvių proga MB bendradarbis atnešė dovanų: kelis nugludintus akmenis iš pajūrio, dvi klaikias stiklines su rožytėmis, didžiausią peilį-kinžalą, kuriuo bijau net naudotis, ir kilimėlį prie durų. Tai pastarasis bent jau pasitarnauja.
* mano mama kartais prašauna su dovanomis, valgių knygų jau nebesuskaičiuoju, tik kad aš receptus vis imu iš interneto, o ne iš knygų. Geriausia, kai dovanoja pinigais. Duoda vokelį ir sako "čia mėsmalei", o man tos mėsmalės nei reikia, nei ką. Tai kai klausia, ar nusipirkau mėsmalę, n-tąjį kartą kartoju, kad už tuos pinigus užuolaidas nusipirkau smile.gif
Atsakyti
Na ir puiki tema.Prisijuokiau iki asaru.Paciai taip pat teko keistu dovanu gauti.Buvom nesenai vede ir atejo i svecius vyro brolis.Kadangi dirbo parduotuvej, o tada buvo deficitas, tai atnese gyva karpi.Butu dar puse bedos, bet mes nuomojom kambari pas seimininke.Tai jos sugyventinis, be to megejas isgerti, ta karpi , kadangi nebuvo kur deti, pasake kad pades, o mes nuejom pabendraut su sveciu.O karpis atsidure vonioj is kurios neleido tas sugyventinis mums biggrin.gif jo paimt.Pykomes ir mes su juo ir seimininke.Karpis isgyveno ten gal menesi, jau visus pazinojo ir laukdavo maisto bei bendravimo.Taciau kai jam buvo atnesta drauge kad nebutu liudna, kilo karas tarp mus visu ir to sugyventinio ir galu gale buvo padarytas galas.Per ta karpi negalejom nei normaliai issipraust nei issiskalbt.O ir tas sugyventinis ji vis saugojo nes niekur nedirbo.Dabar prisiminus tik juokas ima, o tuomet... biggrin.gif
Atsakyti
Mane tai "uzmusa" dovanos mano dukrytei....ir , aisku, tu dovanu iniciatore brangi mociute, MB mamule. 100-ta kartu sakiau, kad nepirktu vaikui rubu, nes spinta pilna ir as tikrai geriau zinau, ko jai gali reiketi. deja deja...o skonis babules, nusisauti--sintetika, ryskiai ruzava, purpurine spalva ir blizguciai doh.gif doh.gif doh.gif mama mia, as vaikui tokiu rubu nerengiau ir nerengsiu ir netgi graziai, mandagiai, atsargiai isaiskinau ne karta. ir ka--3-io gimtadienio proga gaunam: purpurine lele , tipo sedinti geles ziede ir ijungus kaukia klaiki kinietiska muzika.Vaikas praktiskai prie jos neprisiliete. nes ir jai matyt, baisu. Ryskiai rozine su pukais roziniais ir blizguciais siuvineta striuke (per didele).kosmaro isikunijimas....na dar neskaiciuojam smulkmenu--rausvo sintetinio saliko-kailio imitacijos su kzk zveries galva atseit, siaubingai mirguliuojancios burtu lazdeles su elementais, nuo kurios net akyse raibsta, raudonu sintetiniu pirstiniu, kurias dukryte zviegdama "nenooooriu" (kazkodel??) nusiplese , kai mociute bande uzmaut, sakydama , kad labai grazios ir minkstos. Na ir ka daryti su tokiom dovanom ir dovanotojais????
Atsakyti
Kiek prisijuokiau skaitydama biggrin.gif thumbup.gif Aš irgi esu gavusi "gerų" dovanų. Pamenu ex vaikino mama sužinojo, kad tą dieną mano gimtadienis, tai iš namų surinko visus senus nereikalingus daiktus: kokių 20 metų plaušinę, pirštines karštiems puodams kelti, servetėlių, potkelių ir t.t. Grynai ką rado seno ir nenaudojamo, sudėjo į maximos maišą ir padavė man lotuliukas.gif Bet aš ir taip nesitikėjau iš jos dovanų, tai nei pykau, nei ką nors sakiau. dabar tik linksma prisiminti biggrin.gif
Kai buvau gal 5-6metų per vaikų dieną laimėjau piešinių konkursą ir prizą gavau knygą apie KRYŽIUS blink.gif Aš tada taip mėgau skaityti knygas, bet niekaip nesuvokiau, kodėl būdama vaikas, turiu skaityti apie kapų kryžius doh.gif
Buvo dar toks atvejis, per pirmą pasimatymą vaikštinėjom Vilniuje, Pilies g. ir pasakiau, kad labai nemėgstu darbų iš gintaro. Paskui vakare tas vaikinas, paduoda man nenoriai dovaną, išpakuoju ją ir ten medis su gintaro gabaliukais lotuliukas.gif Vargšas nežinojo, o dar lyg tyčią dieną pasakiau, kaip nemėgstu biggrin.gif Tai atidaviau mamai ir iki šiol kažkur mėtosi.
O mūsų seneliai per kalėdas anūkams visada dovanodavo tas pačias dovanas: saldainių, triūsikus (kelnaites) ir Teleloto bilietą biggrin.gif
Atsakyti
perskaiciau visa praita tema, tai nerealios jusu dovaneles gautos biggrin.gif prisijuokiau, tai i valias...

nors ir as esu gavusi perliuku...
kai klaseje keitemes dovanomis, nuo klasioko esu gavus medeli gintarini gal 6kl. poto nuo klasioke zvake kaledu seneli. biggrin.gif o 10klaseje nuo klasioko gavau kempiniuka zaisla biggrin.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 12 09, 20:53)
perskaiciau visa praita tema, tai nerealios jusu dovaneles gautos biggrin.gif prisijuokiau, tai i valias...

nors ir as esu gavusi perliuku...
kai klaseje keitemes dovanomis, nuo klasioko esu gavus medeli gintarini gal 6kl. poto nuo klasioke zvake kaledu seneli. biggrin.gif o 10klaseje nuo klasioko gavau kempiniuka zaisla biggrin.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif

aj tiesa dar gavau per vienas kaledas mokykloje 9kl, nuo klasioko argurku marinuotu sloikeli biggrin.gif as kai ji pamaciau man asaros akyse susikaupe biggrin.gif bet poto maiseli dave kuriame buvo kosmetikos smile.gif
Atsakyti
Kazkas panasaus ir man buvo, bet tik tuo metu pasidare man labai geda blush2.gif
klaseje keitemes dovanomis, o klasiokas noredamas pajuokauti, ipakavo higieniniu iklotu pakeli. iteike dovana, liepe ispakuoti, o pats stovi salia ir kikena. kaip geda pasidare!!! bet po to padave ir tikraja dovana... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzele885: 14 gruodžio 2009 - 23:23
QUOTE(kair47 @ 2009 12 03, 19:09)
Taciau kai jam buvo atnesta drauge kad nebutu liudna, kilo karas tarp mus visu ir to sugyventinio ir galu gale buvo padarytas galas.


Kaip žiauriai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
MB karta skkambina, sako turiu tau siurprizaaaaa brangioji, kai ka nupirkau, tau labai patiks bigsmile.gif
Kad apsidziaugiau, kad laukiu biggrin.gif o jis pareina su weledos sluota grindim plaut lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erkesta @ 2009 12 17, 13:30)
MB karta skkambina, sako turiu tau siurprizaaaaa brangioji, kai ka nupirkau, tau labai patiks  bigsmile.gif
Kad apsidziaugiau, kad laukiu biggrin.gif o jis pareina su weledos sluota grindim plaut  lotuliukas.gif

geras lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erkesta @ 2009 12 17, 13:30)
MB karta skkambina, sako turiu tau siurprizaaaaa brangioji, kai ka nupirkau, tau labai patiks  bigsmile.gif
Kad apsidziaugiau, kad laukiu biggrin.gif o jis pareina su weledos sluota grindim plaut  lotuliukas.gif

O ka?Blogas siurprizas g.gif
Atsakyti