Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas pro langą

na bet jau papasakota, tai i kelnes vos neprivariau is juoko thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
visai nebaisus tas gimdymas atrodo 4u.gif 4u.gif
aukit dideli ir sveikuciai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Niu super linksmai aprasyta thumbup.gif
Kiekvienas sakinys idomus thumbup.gif
Aukit sveikuciai 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif wub.gif
Kaip smagu - visai kita nuotaika, nei pirmojo gimdymo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cameron @ 2009 12 14, 05:33)
thumbup.gif  wub.gif
Kaip smagu - visai kita nuotaika, nei pirmojo gimdymo bigsmile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir savijauta kita buvo...
Atsakyti
na matosi, kad ši mamukė kaip reikiant (iš pasakojimo eina suprast biggrin.gif ) na super, kad prieš gimdymą dar tiek darbų spėjot nuveikt thumbup.gif . Labai smagiai skaitėsi istorija, jau beveik ir vėl pradedu užsinorėt leliuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamymamy @ 2009 11 30, 15:19)
vėl mojuojamės su mb pro langą (tas genijus išsitraukia fotoaparatą, pritraukia vaizdą - o, mamukai, kokie sexy naktiniai (aha - su iškirpte iki apendicito, skeltuku iki radikulito))...
oi, negaliu.... lotuliukas.gif Kaip faina, kai taip apie gimdymo kančias rašoma  thumbup.gif . Sveikatos Jums visiems  4u.gif

jo man ir ta fraze tiek isireze, o as kai prisimenu dar kaip pykau ant tokiu naktiniu, kad nei prisidengt nei pasitempt zemyn, visur sviecia doh.gif gerai kad halatas isgelbejo, o pasirodo reikejo su humoru paziuret i tai lotuliukas.gif .super istorija [
Atsakyti
ir as noriu tokio balkono lotuliukas.gif labai smagus pasakojimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auruciukasss @ 2009 12 15, 10:04)
ir as noriu tokio balkono lotuliukas.gif  labai smagus pasakojimas 4u.gif

Nu ką - dedu skelbimą: Radviliškis, Žalioji gatvė, išnuomojamas balkonas gimdyklai stebėti. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveiki. mano maziukas gime 2008 09 11. jis taip pat Pauliukas thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Nerealiai aprašyta...niekad neprarast humoro jausmo linkiu 4u.gif
Atsakyti
Sauni istorija biggrin.gif Labiauisa man patiko sukurine vonia,gaila,kad neilgai teleido ja megautis rolleyes.gif Sėkmes mamai ir vaikuciams 4u.gif
Atsakyti