Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

Donalita gražus senis wub.gif

Na ką, visos rodosi savo darbus, tai ir aš išlendu į viešumą:
Kalėdinis (tikiuosi bent iki šių Kalėdų užbaigt)
http://i191.photobuc...ai/DSC04180.jpg

MAIA Raudona dama, ruošiuosi dar mėlyną ir žalią išsiuvinėti
http://i191.photobuc...ai/DSC04176.jpg
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 12 01, 18:52)

oho , grazios wub.gif kieno cia dizainas?

Lenarte, atsiuntė originalų rinkinuką , medžaiga piešta thumbup.gif . Smagiai siuvinėjas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2009 12 01, 19:57)
Donalita gražus senis  wub.gif

Na ką, visos rodosi savo darbus, tai ir aš išlendu į viešumą:
Kalėdinis (tikiuosi bent iki šių Kalėdų užbaigt)
http://i191.photobuc...ai/DSC04180.jpg

MAIA Raudona dama, ruošiuosi dar mėlyną ir žalią išsiuvinėti
http://i191.photobuc...ai/DSC04176.jpg


Grazios man irgi tos damutes drinks_cheers.gif thumbup.gif lauksim pabaigos ax.gif

Pauksciuk, galetum imest foto darbini mirksiukas.gif smagu gi akis paganyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 01 gruodžio 2009 - 19:37
QUOTE(dovyda @ 2009 11 30, 21:52)
pasiteirauk scemuciu paieskos temoj mirksiukas.gif

Va draugutes, pabaigtos mano tulpiukes tik be BS blush2.gif


Sveikos,kryziavotojos, senai berasiau, nes neturiu ka parodyt blush2.gif Bet DOVYDOS tulpiu procesa stebejau nuo pat pradziu, tai noriu pasidziaugt kartu tokiu NUOSTABIU darbu. bigsmile.gif Labai grazu.
Papildyta:
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 01, 11:48)
Dabar siuvinėju šias rožes  ax.gif


Pauksciuk, grazios rozes bus. Stebesim procesa 4u.gif
Atsakyti
Šios dienos siuvinėjimai, Acufaktum dizainas wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 01 gruodžio 2009 - 20:12
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 01, 22:08)
Šios dienos siuvinėjimai, Acufaktum dizainas wub.gif


Kaip liaudyje sakoma "paprasta bet neprasta" mirksiukas.gif Subtilu thumbup.gif . O kas čia bus?
Atsakyti
QUOTE(Ziogutis @ 2009 12 01, 12:59)
Labas visoms auksarankėms 4u.gif
Labai noriu įsijungti į Jūsų šaunų būrį

Sveika prisijungus ir rodykis ką jau prikryžiavojai,mes čia smalsios labai lotuliukas.gif

QUOTE(grasimm @ 2009 12 01, 13:20)
verciu visus namus ir nerandu...pasirodo ne markeris o piestukas ten blush2.gif 

nagi ir sakiau ,kad čia šuo kitur pakastas ,vadinasi ne markeris kaltas ax.gif

QUOTE(Donalita @ 2009 12 01, 18:00)
Rodausi aš su savo Seniu Šalčiu su prailgintais čebatais.

gražus senis ir čebatai normalūs thumbup.gif ,net nesimato ,kad pailginti,išsisukai iš padėties labai netgi gražiai thumbup.gif ,o siuvinėjant metalizuotu siūlu naudok siūlų kondicionierių,tikrai padeda,daug lengviau yra siuvinėt

QUOTE(dovyda @ 2009 12 01, 18:52)
ir dar karta aciu visoms pastebejusioms mano darbeli 4u.gif Siandien pabaigiau ir BS,

laukiu pabaigtuvių nuotraukos blush2.gif ,tikriausiai galutinai susigundysiu siuvinėt,nors dar turiu vienas tokias rožes nusižiūrėjus ,irgi kaip tikros ,tai bus dvejonių kuris pirmas lotuliukas.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 01, 20:08)
Šios dienos siuvinėjimai, Acufaktum dizainas wub.gif

Paukščiuk ,kaip visada-fantastiška thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2009 12 01, 20:18)
Kaip liaudyje sakoma "paprasta bet neprasta" mirksiukas.gif  Subtilu thumbup.gif . O kas čia bus?

ačiū 4u.gif Planuoju maišiuką dovanų pasiūt ax.gif

zundyte, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif na ir darbu pasipyle wub.gif as irgi noriu pasirodyt bet kad ner ka lotuliukas.gif blush2.gif apleido kazkaip mane muza g.gif net RP sirdies niekaip nepabaigiu, o ten keliu dienu darbas doh.gif tik kad nuobodu viena spalva siuvinet ax.gif na bet vis paganau akis i jusu darbus wub.gif didziausi pagyrimai dovydai uz tulpes thumbup.gif jau dabar koks grozis, o su BS dar isryskes viskas wub.gif Visu darbu neprivardinsiu, bet dar istrigo Toli pagalvele ir lininiai maiseliai, bet neprisimenu kieno blush2.gif
O is kur pas paukščiuką tokie tempai tai ir man idomu biggrin.gif ir dar idomu pasidare kaip atrodo ta spausdinta medziaga is lanarte rinkinio. Prasom pasirodyt procesa 4u.gif

Tiesa, dar del markerio diskutavot. As ta paprasta is kasiulu kol kas naudojau tai siaip issiplauna, bet man pora vieteliu paliko tokios pilksvos linijos, bet cia ties tom vietom kur lankeli laikiau, tai gal nusiciupinejo tas markeris, sureagavo ten kas nors. Bet realiai tai beveik nesimato, turbut tik as matau biggrin.gif
Atsakyti
Procesas ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 12 01, 12:31)
Taigi parodyk ką slepi prikryžiavojus  bigsmile.gif



Tai kad nelabai cia yra ka rodit palyginus su jusu darbais blush2.gif

user posted image


user posted image


user posted image

Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 01, 19:07)
Procesas  ax.gif



Gražuuu... laukiu kas bus toliau, labai patinka, kai gėlės tikroviškai atrodo, o aš rožių gerbėja wub.gif
Atsakyti