Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(Pasaka. @ 2009 12 01, 11:55)
blush2.gif  labas labas  4u.gif  taigi  ruduo ir  ziema mano mini hobio laikas , tai ir pasirodziau  blush2.gif

Taigi parodyk ką slepi prikryžiavojus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 12 01, 11:56)
Labai aciu visoms  4u.gif

Pauksciuk, kam jau kam, bet tau tai tikrai nera ko cia bliauti mirksiukas.gif imi adatyte, medziagyte, siuliuku susigraibai ir vualia - turi tulpikes drinks_cheers.gif ne toks baisus tas velnias kaip ji piesia lotuliukas.gif



biggrin.gif Aš bliausiu ne todėl, kad nemoku, o todėl kad laiko žiauriai maža doh.gif Seniai noriu savo paveikslus kabančius pakeist naujais, al nė per nago juodimą nepastimėjau doh.gif

Dabar siuvinėju šias rožes ax.gif
user posted image
Atsakyti
Labas visoms auksarankėms 4u.gif

Labai noriu įsijungti į Jūsų šaunų būrį, bet aš esu tik naujokė siuvinėjime blush2.gif Kažkada, kai buvau jauna ir netekėjusi, tai mokykloje siuvinėjau su malonumu. Vėliau šį reikalą mečiau, o dabar ir vėl susirgau siuvinėjimu thumbup.gif
Pasižiūrėjau į Jūsų darbus ir širdis apsalo. Super thumbup.gif Tikiuosi, kad ir aš kada nors galėsiu pasigirti panašiais darbais. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2009 11 30, 11:22)
g.gif  g.gif idomiai čia gunas. Tai aišku, pirmiausia išplauk ka subraižius esi, juk medžiaga ne taip gaila išmest butu, nei keliu mėnesiu siuvinėta darba

o gal parodik, koks markeris pas tave? g.gif



verciu visus namus ir nerandu...pasirodo ne markeris o piestukas ten blush2.gif paklausiau vaiko kur piestukas tai jau supiestas doh.gif i jo mena...toks melynas...

ploviau ta medzegele po saltu vandeliu issiplove bet ne visiskai,matosi nezymios demeles...kai isdzius medziagyte gal ir nebus matyti...

na o kadangi vaikas supaise i mena,tai ir be piestuko bus gerai 4u.gif

ir dar tureciau prasyma tik nezinau ar cia galima paprasyti ar kreiptis i shemu paieska,noreciau nuorodeles kaip galima knygutes pasidaryti 4u.gif
pamenu kad kazkas dare labai grazia bet neatsimenu nico tos merginos blush2.gif
Atsakyti
Dovyda, labai nuostabiai atrodo wub.gif O ant ko jūs siuvinėjote, ta prasme ant lentelės kokios įtempus, kad toks jau labai lygus kvadratas gavosi thumbup.gif O pas mane tai toks banguotas, reikia gerai patampyti jei noriu, kad vienodi kraštai būtų lotuliukas.gif Gal cia dėl to, jog siuvinėju be jokio lankelio ar dar ko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 11 30, 19:44)
Advento kalendorius   wub.gif
50*45 cm


Labai gražus kalendorius 4u.gif Dabar man taip liūdna, blush2.gif kad augindama savo dukrytes, tokių gražių dalykų joms nesiuvinėjau... laimingi vaikučiai, kurie advento kalendoriais džiaugsis

QUOTE(dovyda @ 2009 11 30, 23:52)

Va draugutes, pabaigtos mano tulpiukes tik be BS blush2.gif



Nuostabus darbas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2009 12 01, 14:54)
Labai gražus kalendorius 4u.gif Dabar man taip liūdna,  blush2.gif kad augindama savo dukrytes, tokių gražių dalykų joms nesiuvinėjau... laimingi vaikučiai, kurie advento kalendoriais džiaugsis
Nuostabus darbas wub.gif  wub.gif  wub.gif

ačiū 4u.gif

neikad nėra per vėlu, galų gale galima anūkus pradžiugint bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(grasimm @ 2009 12 01, 13:20)
verciu visus namus ir nerandu...pasirodo ne markeris o piestukas ten blush2.gif  paklausiau vaiko kur piestukas tai jau supiestas doh.gif i jo mena...toks melynas...

ploviau ta medzegele po saltu vandeliu issiplove bet ne visiskai,matosi nezymios demeles...kai isdzius medziagyte gal ir nebus matyti...

tada viskas aišku smile.gif žinok galima ir paprastu siulu susidaigstyt medžiagyte kas 10 langeliu mirksiukas.gif

QUOTE(pauksciukas @ 2009 12 01, 14:55)
neikad nera per velu, galu gale galima anukus pradziugint  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
daug daug susizavejimo Burbulines tasiuku, Toli pagalvele, Pauksciuko kalendoriais, Dovydos tulpem wub.gif wub.gif wub.gif smagu matyti grazius darbelius wub.gif
Atsakyti
Rodausi aš su savo Seniu Šalčiu su prailgintais čebatais. Vis tik nusprendžiau, kad neardysiu, ir taip sueis, normaliai atrodo. Batus jau ir taip du kartus ardžiau. Liko smulkmenos - blizgios sagos, sagtys, lempučių girlianda, batų padai ir... begalybė BS.

user posted image

Labai ačiū merginos, kad pasakojate, dalinatės 4u.gif 4u.gif 4u.gif Aš savamokslė ir neturiu nei kur pasižiūrėt, nei paklaust.
Patys negražiausi, išsikraipę man kryželiai gaunasi tose vietose, kur jie išsivinguriavę kaip virvelė po vieną ar kelis šen bei ten. Ką jūs darote tokiu atveju? Ypač siuvinėjant standžiais blizgiais siūlais brokas akis bado, kur šešėliai senio baltuose kailiuose.

Dar savo trigrašį pridėsiu apie nusiplaunantį markerį. Labai savuoju džiaugiuosi. Į pabaigą siuvinėjimo išsipaišiau girliandą - siuvinėti vienas malonumas, tik akies krašteliu žvilgteliu į schemą, nebereikia šimtą kartų skaičiuoti ir žiūrėti po kiekvieno kryželio į schemą, ar tikrai taip. O laiko susibraižymui reikia visai nedaug. Ir gaila, kad nesusipratau anksčiau taip daryti. Susitaškavau ant kanvos išsimėčiusius pavienius kryželius senio kailiuose - darbas tapo nepalyginamai spartesnis thumbup.gif Mano markerio žymės dingsta tą pačią sekundę užmerkus jį į šiltą vandenį, net čiupinėjant su pakaitusiais pirštais linijos šiek tiek blykšta.
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2009 12 01, 16:00)
Rodausi aš su savo Seniu Šalčiu su prailgintais čebatais. Vis tik nusprendžiau, kad neardysiu, ir taip sueis, normaliai atrodo. Batus jau ir taip du kartus ardžiau. Liko smulkmenos - blizgios sagos, sagtys, lempučių girlianda, batų padai ir... begalybė BS.

Labai ačiū merginos, kad pasakojate, dalinatės  4u.gif   4u.gif   4u.gif  Aš savamokslė ir neturiu nei kur pasižiūrėt, nei paklaust.
Patys negražiausi, išsikraipę man kryželiai gaunasi tose vietose, kur jie išsivinguriavę kaip virvelė po vieną ar kelis šen bei ten. Ką jūs darote tokiu atveju? Ypač siuvinėjant standžiais blizgiais siūlais brokas akis bado, kur šešėliai senio baltuose kailiuose.


Laabai simpatiškas senis. Vaikystę daržely prisiminiau. Oii,kokia nostalgija. Kaip fainai buvo. Viskas čia tvarkoj su tais batais. Nekibk schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 01 gruodžio 2009 - 18:05
ir dar karta aciu visoms pastebejusioms mano darbeli 4u.gif Siandien pabaigiau ir BS, dziusta mano paveikslas , vakare islyginsiu ir ryt nufotkinsiu, kaip su BS atrodo, na , o reminsim veliau ax.gif bet va idomi savijauta dabar, tarsi likau be darbo lotuliukas.gif buvo buvo ir va se tau - pabaiga lotuliukas.gif

QUOTE(SheMe @ 2009 12 01, 14:30)
Dovyda, labai nuostabiai atrodo wub.gif  O ant ko jūs siuvinėjote, ta prasme ant lentelės kokios įtempus, kad toks jau labai lygus kvadratas gavosi thumbup.gif  O pas mane tai toks banguotas, reikia gerai patampyti jei noriu, kad vienodi kraštai būtų  lotuliukas.gif  Gal cia dėl to, jog siuvinėju be jokio lankelio ar dar ko  unsure.gif


as siuvineju ant remo mirksiukas.gif user posted image
Papildyta:
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 01, 13:48)
biggrin.gif Aš bliausiu ne todėl, kad nemoku, o todėl kad laiko žiauriai maža doh.gif Seniai noriu savo paveikslus kabančius pakeist naujais, al nė per nago juodimą nepastimėjau  doh.gif

Dabar siuvinėju šias rožes  ax.gif



oho , grazios wub.gif kieno cia dizainas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 01 gruodžio 2009 - 18:55