Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(dovyda @ 2009 11 30, 22:52)
pasiteirauk scemuciu paieskos temoj mirksiukas.gif




Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 11 30, 10:38)
Toli - pagalviukas laaaabai dailutis wub.gif spalva kokia.... tai pavyko prisiust kaip matau mirksiukas.gif

Nu tai kaip berods, jei neklystu, tamsta spyrete siknon, tai ir prisiuvau kaip didele. biggrin.gif

QUOTE(tyli_tyla @ 2009 11 30, 12:01)

bigsmile.gif laabai gražu! mano dėmesį irgi patraukė šitie dizainai, bet kažin ar prisėsiu prie jų. Nors gal...  rolleyes.gif Tam žurnale, man labai patiko, kad pagalvėlė buvo surišta juostelėmis viršuj ir apačioj. Bet ir prisiūta atrodo neblogiau  drinks_cheers.gif

Man irgi labai labai patiko ju uzbaigimas, bet kai pradejau siuvineti vasara, maniau, kad reminsiu, paskui uzmeciau, galiausiai gavosi, kas gavosi.

QUOTE(paukščiukas @ 2009 11 30, 19:44)
Advento kalendorius   wub.gif
50*45 cm

Labai jaukus ir zavintis savo paprastumu.

QUOTE(dovyda @ 2009 11 30, 23:52)
Va draugutes, pabaigtos mano tulpiukes tik be BS blush2.gif

O dabar eiciau ir nusisauciau sitoj vietoje. doh.gif Nekenciu BS, bet tu tai ne as. Oi laukiam laukiam, mes BS laukiam. biggrin.gif
Atsakyti
P.S. Kriu kriu, laikas keisti karvute i kiaulaite. Dovyda, Tyli_Tyla, aciu aciu aciu. 4u.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 11 30, 19:44)
Advento kalendorius   wub.gif
50*45 cm

Wow bigsmile.gif Gražu. BS nedėjai?
QUOTE(Pasaka. @ 2009 11 30, 20:31)
Labas vakarelis  4u.gif

Labas. Kokie žmonės bigsmile.gif
QUOTE(paukščiukas @ 2009 11 30, 22:19)
ačiū  4u.gif , norėčiau to matoriuko, bet yra kaip yra  biggrin.gif

Kam tau dar motoriukas, kai rūsy trys kiniečiai siuvinėja net nemiegodami ir nevalgydami? blink.gif doh.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif

Dvi nesiuvinėjau, nes nebuvo nurodyta, o gal schema buvo prasta, o gal laiko trūko g.gif biggrin.gif 4u.gif

Reik eit rūsį pasitikrint, o tu gal čia iš savo patirties lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 01, 10:21)
Reik eit rūsį pasitikrint, o tu gal čia iš savo patirties  lotuliukas.gif

Aga. Iš savo lotuliukas.gif Vakar iki 3 nakties pabaiginėjau vaikų advento kalendorių, rytoj pasiimu rėmelius dar vieną darbą turiu pabaigti... Žodžiu gyvenimas verda, tuoj pasirodysiu. Naktį nebuvo noro iškrauti nuotraukas į kompą, o šiandien darbe neturiu.
Atsakyti
laukiu su nekantrumu, tu kaip visad nenuspėjama wub.gif
Atsakyti
Dovyda, nuostabu. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 01 gruodžio 2009 - 10:40
QUOTE(Dvi @ 2009 12 01, 09:08)

Labas. Kokie žmonės bigsmile.gif




blush2.gif labas labas 4u.gif taigi ruduo ir ziema mano mini hobio laikas , tai ir pasirodziau blush2.gif
Atsakyti
dovyda nuostabu wub.gif , bet kai užsidės BS tai dar pagražės paveikslas. O ant ko siuvinėjai: aidos ar normalios medžiagos?
Atsakyti
Labai aciu visoms 4u.gif

Pauksciuk, kam jau kam, bet tau tai tikrai nera ko cia bliauti mirksiukas.gif imi adatyte, medziagyte, siuliuku susigraibai ir vualia - turi tulpikes drinks_cheers.gif ne toks baisus tas velnias kaip ji piesia lotuliukas.gif

gerai nuskambejo NORMALI medziaga lotuliukas.gif Siuvineta ant aida 14, taip kaip originale mirksiukas.gif zodziu - ne ant normalios.

Toli, a kodel i kiaulyte? blink.gif (zinok ir man tas BS kaip peilis po kaklu blush2.gif , bet stumiuosi...)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 01 gruodžio 2009 - 11:57
lotuliukas.gif lotuliukas.gif normali turėjau galvoj ne kanvą, o liną. Iš foto nelabai supratau ax.gif Jei ant 14 aidos, tai nemažas gavosi g.gif Ir ne paveiksliukas o visas paveikslas
Atsakyti