Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

egliuchiux labai labai grazu thumbup.gif ypac arkliukai, kaip gyvi atrodo thumbup.gif
Atsakyti
gal galima butu to tigriuko schemute? blush2.gif


QUOTE(pelika @ 2009 12 17, 18:28)
Na stai jau pasipuoses BS mano grazuolis Bengaliskasis tigriukas wink.gif
Originalus Dimension Golden Collection rinkinukas

user posted imageuser posted image

Atsakyti
QUOTE(renami @ 2009 12 17, 21:53)
Aš tai nešu rėminti į Gertrūdos gatvę, Rėminimo dirbtuves. Nežinau kaip kitur pasirinkimas, bet ten tai tikrai didelis man atrodo... Šiandien kaiptik ėjau rinktis rėmelį savo Cleopatrai, su kuria vargau daugiau kaip mėnesį. Jūsų paskatinta užsisakiau tik rėmelį, bandysiu pati įrėminti. Nepavyko gražiai nufotografuoti, nes jau vakaras, bet vistiek noriu pasirodyt...


didžiulis darbas, o išsiuvinėjai gan greit thumbup.gif

QUOTE(egliuchiux @ 2009 12 17, 22:00)
sveikutes ... senai pas jus buvau uzsukus pasirodyt ... tai va noriu parodyt ka kryziavojau .. smulkmeneles bet viskas dovanoms  blush2.gif


thumbup.gif puikiai pasidarbavai
Papildyta:
Nauji namai

http://www.supermama...howtopic=531662
Atsakyti
Tas tigriukas tikras gražuolis thumbup.gif
Šiandien radau ganėtinai didelių rėmų pigiai nusipirkti assa.gif , tai vis su didėjančiu patirties kryžiavojime bagažu po Naujų kibinsiu plėšrūnus ir fėjas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(trixi @ 2009 12 17, 23:57)
gal galima butu to tigriuko schemute?  blush2.gif


Sveika, del schemutes... galiu pabandyt nuskanuot, bet cia siulai su visiskai kitokia numeracija, nes cia DM Gold Collection, ten specialiai dazyti siulai... tai nzn i kaip konvertuot... nebent tik pagal pavadinimus... pasistengsiu iki pirmadienio nuskanuot... (jei kartais pirmadieni neatsiusciau, tai primink az, nes savaitgalis itemptas laukia)

Atsakyti
QUOTE(pelika @ 2009 12 18, 02:29)
Sveika, del schemutes... galiu pabandyt nuskanuot, bet cia siulai su visiskai kitokia numeracija, nes cia DM Gold Collection, ten specialiai dazyti siulai... tai nzn i kaip konvertuot... nebent tik pagal pavadinimus... pasistengsiu iki pirmadienio nuskanuot... (jei kartais pirmadieni neatsiusciau, tai primink az, nes savaitgalis itemptas laukia)

Yra visokiu konverteriu DIM i DMC ar anchor, ras atitikmenis mirksiukas.gif
O xsd formatu galima parsisiust is CIA
Atsakyti
pelikos tigras - nuostabus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 12 18, 09:57)
pelikos tigras - nuostabus  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif puikus ateinančių metų simbolis thumbup.gif
Atsakyti
Oi koki gražūs darbeliai visų. 4u.gif Šaunuolės. seilė tik varva ... blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pelika @ 2009 12 17, 18:28)
Na stai jau pasipuoses BS mano grazuolis Bengaliskasis tigriukas wink.gif
Originalus Dimension Golden Collection rinkinukas

user posted imageuser posted image

Nu tigro grožis nerealus swoon.gif swoon.gif didis.gif didis.gif didis.gif Maniau kad iki naujų dar spėsiu kokį tigrą išsisiuvinėt, ale doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti