Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(grasimm @ 2009 11 29, 21:54)
Džeinė as ploviau su drungnu vandeniu,na nesakau kad tai ryskios demes bet demeles buvo matyti verysad.gif ...turiu dar viena medziagele subraizyta bet neprisiruosiu siuvineti nes bijau jei neissiplaus,bet rytoj bandysiu su saltu vandeliu plauti,gal issiplaus

g.gif g.gif idomiai čia gunas. Tai aišku, pirmiausia išplauk ka subraižius esi, juk medžiaga ne taip gaila išmest butu, nei keliu mėnesiu siuvinėta darba

o gal parodik, koks markeris pas tave? g.gif
Atsakyti
Burbulines tasiukas - superinis thumbup.gif

Pauksciuko saldainiukinis maisiukas - niam niam irgi, daug saldainiu sutilps drinks_cheers.gif

Toli - pagalviukas laaaabai dailutis wub.gif spalva kokia.... tai pavyko prisiust kaip matau mirksiukas.gif


mergaiciukes..... blush2.gif as ....tulpes...PABAIGIAU lotuliukas.gif galvoju ar det jum vaizdzeli be BS ar pakentesit keleta dieneliu kol pabaigsiu visiskai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 30 lapkričio 2009 - 09:42
QUOTE(dovyda @ 2009 11 30, 09:38)
mergaiciukes..... blush2.gif as ....tulpes...PABAIGIAU lotuliukas.gif galvoju ar det jum vaizdzeli be BS ar pakentesit keleta dieneliu kol pabaigsiu visiskai mirksiukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif aš sakyčiau, nufotkink be BS, o parodyt galėsi kai pabaigsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 11 30, 11:38)
mergaiciukes..... blush2.gif as ....tulpes...PABAIGIAU lotuliukas.gif galvoju ar det jum vaizdzeli be BS ar pakentesit keleta dieneliu kol pabaigsiu visiskai mirksiukas.gif

As sakyciau rodyk ir dabar ir kai bus visiskai baigtas blush2.gif Smagu akios paganyti thumbup.gif
Atsakyti
Mergaiciukas, labai šiltas darbelis, žodžiai gražiai priderinti thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Kiek daug grožių įdėjot bigsmile.gif

Burbulinės tašiukas thumbup.gif ir dar kartą thumbup.gif
QUOTE(Toli @ 2009 11 29, 21:53)
Mano pirmoji pagalvele. rolleyes.gif 

bigsmile.gif laabai gražu! mano dėmesį irgi patraukė šitie dizainai, bet kažin ar prisėsiu prie jų. Nors gal... rolleyes.gif Tam žurnale, man labai patiko, kad pagalvėlė buvo surišta juostelėmis viršuj ir apačioj. Bet ir prisiūta atrodo neblogiau drinks_cheers.gif

Mergaičiuk, koks mielas darbelis wub.gif labai smalsu būtų iš arti apžiūrėti..matosi, kad labai kruopštus wub.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės už pagyrimus ax.gif Kai rėminsiu, pabandysiu dienos šviesoj nufotografuot - tada bus galima geriau detales apžiūrėt rolleyes.gif

Dovyda, na ir slapukė tu blink.gif Bet ir tempai pas tave thumbup.gif
Žinoma, kad rodyk dabar, o paskui dar ir su BS parodysi bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaičiuk, mielas sempleriukas ir imk balioną už lietuvišką tekstą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulinė @ 2009 11 29, 11:58)
Marabout, iš serijos "Les petits cadres", linas Natural, 55 x 41 kryželių, pats ridikiulis - 26x20 cm.<{POST_SNAPBACK}>
Gražu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(burbulinė @ 2009 11 29, 18:46)
Maišas draugei. Neaišku iš kur priklydęs dizainas, linas Natural, 99 x 52 kryžiukų. <{POST_SNAPBACK}>
Mielas wub.gif
QUOTE(paukščiukas @ 2009 11 29, 20:49)
Maišiukas saldainiam    biggrin.gif <{POST_SNAPBACK}>
wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

as kaip naujoke turiu kalusima didziuli blush2.gif

siuvineju paveiksliukus Kaledom, ir va tuoj reiks reminti, bet, deja, as to nemoku smile.gif

gal kas galit pasidalinti patirtimi, kaip skalbti darbeli ir kaip reminti? ar nuoroda gal kas kokia turit kur aiskiai parodoma kaip tai daryti?

pradzioje maciau yra darbeliu reminimas, bet biesas zino man ten atidare kazka, kur tik vienas pvz su rusiskais prierasais, o rusiskai nei bumbum blush2.gif

buciau labai didziai dekinga uz pagalba 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnerrr @ 2009 11 30, 15:35)
Sveikos,

as kaip naujoke turiu kalusima didziuli  blush2.gif

siuvineju paveiksliukus Kaledom, ir va tuoj reiks reminti, bet, deja, as to nemoku  smile.gif

gal kas galit pasidalinti patirtimi, kaip skalbti darbeli ir kaip reminti? ar nuoroda gal kas kokia turit kur aiskiai parodoma kaip tai daryti?

pradzioje maciau yra darbeliu reminimas, bet biesas zino man ten atidare kazka, kur tik vienas pvz su rusiskais prierasais, o rusiskai nei bumbum  blush2.gif

buciau labai didziai dekinga uz pagalba  4u.gif  4u.gif  4u.gif

aš rėminu va taip ,
http://blog.kasiulai.lt/reminimas.html
tikrai labai lengva ir gražiai įsitempia,gal kitos kitiaip patars,aš neturiu tos nuorodos kur prie kartono medžiaga prisiuvama ,gal kas įdės mirksiukas.gif
Atsakyti
Štai čia yra kita rėminimo nuoroda. Mano manymu, visas procesas labai aiškiai pavaizduotas ir nebūtina rusiškai suprasti. Šis būdas tinka tada, kai dedamas paspartas, kad pasislėpų siūlė po juo. Puslapį žiūrėti nuo apačios į viršų.

Rėminimas
Atsakyti