Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

Pelika, nuostabus tigriukas wub.gif
Ech, Dim yra Dim.... neprikiši jiems nieko....
Aš tai, po teisybei, čia kurią dieną neatsilaikiau Dimo Regal tigro rinkinukui - nu kažkas nerealaus man pasirodė... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pelika @ 2009 12 17, 17:28)
Na stai jau pasipuoses BS mano grazuolis Bengaliskasis tigriukas wink.gif
Originalus Dimension Golden Collection rinkinukas

labai gražus tigriukas ,kaip gyvas wub.gif wub.gif
Atsakyti
labai gražus darbelis wub.gif
Atsakyti
Kas man pasakys,sitos aguonos siuvinetos ant juodos medziagos ir po to kazkaip padaryta krasciukai,kad issikise butu,ar visas fona cia siuvinetas juodai? g.gif man labai grazu,bet tokie fona siuvinet neturesiu valios doh.gif
http://keep4u.ru/ful...883a65f2f20/jpg
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxx @ 2009 12 17, 22:16)
Kas man pasakys,sitos aguonos siuvinetos ant juodos medziagos ir po to kazkaip padaryta krasciukai,kad issikise butu,ar visas fona cia siuvinetas juodai? g.gif  man labai grazu,bet tokie fona siuvinet neturesiu valios  doh.gif

Paziurejau schema, tikrai visas fonas juodai siuvinejamas mirksiukas.gif

pelika, nuostabus tigriukas wub.gif
Uodegyte, geles labai grazios, bet jau krasciuku tai tikrai pagailejai blush2.gif na nebent reminant klijuos darba ir des sonuose pasporta, bet vis tiek uzsidengs kazkiek kryziuku g.gif

Merginos kaunietes, saket dauguma reminat darbelius priesais Hyper maxima. Kaip ten remeliu pasirinkimas? As vis vezdavau remint uz Hyperio, jaunimo aikstej, bet va pirmadieni pridaviau RP sirdele, siaip ne kaip issirinkau rema, jau turejo siandienai padaryt, nuvaziavau ir suzinojau kad jie tokiu remu nebegauna ir nebus, teko kita rinktis, o pasirinkt beveik ner is ko doh.gif gal pasidalintumet patirtim kur geriausia kaune vezt remint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxx @ 2009 12 17, 21:16)
Kas man pasakys,sitos aguonos siuvinetos ant juodos medziagos ir po to kazkaip padaryta krasciukai,kad issikise butu,ar visas fona cia siuvinetas juodai? g.gif  man labai grazu,bet tokie fona siuvinet neturesiu valios  doh.gif:

kiek suprantu tai čia ant baltos kanvos ir fonas visgi juodas visas siuvinėtas ax.gif ,bet tame ir grožis šio paveikslo ,bent jau man thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Dantiste @ 2009 12 17, 21:31)

Merginos kaunietes, saket dauguma reminat darbelius priesais Hyper maxima. Kaip ten remeliu pasirinkimas? As vis vezdavau remint uz Hyperio, jaunimo aikstej, bet va pirmadieni pridaviau RP sirdele, siaip ne kaip issirinkau rema, jau turejo siandienai padaryt, nuvaziavau ir suzinojau kad jie tokiu remu nebegauna ir nebus, teko kita rinktis, o pasirinkt beveik ner is ko doh.gif gal pasidalintumet patirtim kur geriausia kaune vezt remint  4u.gif

aš tik ten rėminau kol kas blush2.gif ,tai mano akimis rėmų ten pakankamai ir įvairių ,bet kažin kokio mandro kol kas nereikėjo,bet šiaip mandresnių ten tai yra,tik ,kad jiems ir kažkokio ypatingo siuvinėlio reikia ,kai pas mane visi paprasti ,tai ir rėmai paprasti...ogi ,kas neleidžia ten užeit ir pasidairyt,ten tų rėmų visa siena prikabinta doh.gif
Atsakyti
doh.gif as dar vieno darbo neireminau, jau koki menesi guli ir laukia, tai kai jau prisiruosiu, reiks pabandyti ten nuvezt ax.gif
Atsakyti
Aš tai nešu rėminti į Gertrūdos gatvę, Rėminimo dirbtuves. Nežinau kaip kitur pasirinkimas, bet ten tai tikrai didelis man atrodo... Šiandien kaiptik ėjau rinktis rėmelį savo Cleopatrai, su kuria vargau daugiau kaip mėnesį. Jūsų paskatinta užsisakiau tik rėmelį, bandysiu pati įrėminti. Nepavyko gražiai nufotografuoti, nes jau vakaras, bet vistiek noriu pasirodyt...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(renami @ 2009 12 17, 21:53)
Aš tai nešu rėminti į Gertrūdos gatvę, Rėminimo dirbtuves. Nežinau kaip kitur pasirinkimas, bet ten tai tikrai didelis man atrodo... Šiandien kaiptik ėjau rinktis rėmelį savo Cleopatrai, su kuria vargau daugiau kaip mėnesį. Jūsų paskatinta užsisakiau tik rėmelį, bandysiu pati įrėminti. Nepavyko gražiai nufotografuoti, nes jau vakaras, bet vistiek noriu pasirodyt...



Gražu, labai. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes ... senai pas jus buvau uzsukus pasirodyt ... tai va noriu parodyt ka kryziavojau .. smulkmeneles bet viskas dovanoms blush2.gif

cia uzrasine sesei
user posted image

cia iskeliausi panevezi
user posted image

o cia mamai
user posted image


user posted image
Atsakyti
Su prieskoniais gera idėja, reiks ir man kada tokių prigamint thumbup.gif
O tos "rudosios" vištelės manau geriau būtų į kokį kitokį rėmą dėti, šitame man kažkas nesižiūri blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2009 12 17, 23:27)
Su prieskoniais gera idėja, reiks ir man kada tokių prigamint thumbup.gif
O tos "rudosios" vištelės manau geriau būtų į kokį kitokį rėmą dėti, šitame man kažkas nesižiūri blush2.gif



drinks_cheers.gif todel perdejau i kita rema bet nenufotkinau doh.gif jau supakuota blush2.gif
Atsakyti