Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(dziulike @ 2009 12 17, 08:59)
Sveikos merginos smile.gif
Jusu darbeliai tiesiog nuostabus  4u.gif  4u.gif  wub.gif
Na as irgi baigineju savo pirmaji darbeli, bet nesuprantu kaip darysi ta BS
Zinau, kad cia ne i tema, bet gal kas pades, kaip ji reikia pradeti doh.gif , kad nebutu mazgelio,  blush2.gif kaip siuvineti ji tai skaiciau ir suprantu, bet kaip ji pradet  blush2.gif  blush2.gif

nežinau ar aš gerai darau ,bet aš tiesiog blogojoje pusėje(toje vietoje kur noriu pradėt BS) perkišu siūlą per jau siuvinėtą kryželį ir surišu du mazgelius blush2.gif blush2.gif ,kadangi tai tik vienas siūlas ,tai praktiškai nieko nesimato ir nesijaučia blush2.gif blush2.gif ,o toliau tiesiog pradedu siuvinėt tą BS..gal kas iš labiau patyrusių merginų pasakytų ,kaip reikia teisingai daryt?
Atsakyti
vacia mano baigtas ,pagaliau lotuliukas.gif gele
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 17, 09:14)
nežinau ar aš gerai darau ,bet aš tiesiog blogojoje pusėje(toje vietoje kur noriu pradėt BS) perkišu siūlą per jau siuvinėtą kryželį ir surišu du mazgelius blush2.gif  blush2.gif ,kadangi tai tik vienas siūlas ,tai praktiškai nieko nesimato ir nesijaučia blush2.gif  blush2.gif ,o toliau tiesiog pradedu siuvinėt tą BS..gal kas iš labiau patyrusių merginų pasakytų ,kaip reikia teisingai daryt?

na aš tai irgi užkišu už jau padarytų kryželių. Bet mazgelių nerišu, nes man laikosi ir taip. O jeigu nėr už kur užkišti, tai tiesiog palieku styroti tą siūlą. Jis būna kiek ilgesnis, jeigu atsipalaiduoja, pajamu ir patempiu blogojoje pusėje biggrin.gif Juolab, BS siuvinėjamas gale, tai per daug ir nenusičiupina...
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2009 12 17, 12:02)
vacia mano baigtas ,pagaliau lotuliukas.gif gele

Gražu thumbup.gif
Tik tiek, kad norint apipavidalint pasislėps dalis kryžiukų, nes beveik neliko kraštelio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tildushka: 17 gruodžio 2009 - 11:38
QUOTE(Uodegyte @ 2009 12 17, 11:02)
vacia mano baigtas ,pagaliau lotuliukas.gif gele

pavasariu padvelkė wub.gif ,tie obels žiedai labai jau tikroviški,tik bėda kad nežinau ,kaip rėminsi ,jei nieko šonuose nepalikai... verysad.gif visuose šaltiniuose patariama bent 5 cm palikti ,kad būtų patogu įrėminti ax.gif
Atsakyti
turiu probleme...turiu schema xsd formatu ir negaliu atsidaryti, gal kuri galetumete atidaryti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(e.meskine @ 2009 12 17, 12:07)
turiu probleme...turiu schema xsd formatu ir negaliu atsidaryti, gal kuri galetumete atidaryti? smile.gif


atidaryti galiu, bet tau iš to jokios naudos. tau reikalinga programa PM. jei nemoki jau naudotis tai galiu išskaidyti aš tau failus į atskirus ir išsaugoti ir atsiusti tau tik beliktu atsispausdinti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2009 12 17, 11:02)
vacia mano baigtas ,pagaliau lotuliukas.gif gele


Koks grožis. wub.gif

O šiandien baigiau su tuo brangiuoju darbu apie kurį kažkada rašiau ir dėl kurio nieko nesiuvinėjau Kalėdoms. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 17, 07:14)
nežinau ar aš gerai darau ,bet aš tiesiog blogojoje pusėje(toje vietoje kur noriu pradėt BS) perkišu siūlą per jau siuvinėtą kryželį ir surišu du mazgelius blush2.gif  blush2.gif ,kadangi tai tik vienas siūlas ,tai praktiškai nieko nesimato ir nesijaučia blush2.gif  blush2.gif ,o toliau tiesiog pradedu siuvinėt tą BS..gal kas iš labiau patyrusių merginų pasakytų ,kaip reikia teisingai daryt?


Padarau mazgelį kaip normaliai siūdama adata. Tikrai jis nei jaučiamas, nei matomas užbaigto paveikslo spalvų makalynėje. Pažiūrėjau youtube keletą filmukų, bet ten irgi nerodo, ką su galu daro.

čia vienintelis, kur parodo blogąją pusę, bet kaip pradėti irgi nerodo.

http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Na stai jau pasipuoses BS mano grazuolis Bengaliskasis tigriukas wink.gif
Originalus Dimension Golden Collection rinkinukas

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Mielas tigriukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pelika @ 2009 12 17, 18:28)
Na stai jau pasipuoses BS mano grazuolis Bengaliskasis tigriukas wink.gif
Originalus Dimension Golden Collection rinkinukas




oho, grazuoliukas tikras 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti