Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(Laurucha @ 2009 12 15, 15:42)
SVEIKOS, MERGINOS,

Užsikrėčiau ir aš šita siuvinėjimo manija... smile.gif. Noriu pagirti visų darbelius - nerealiai gražūs. Tikiuosi ir aš, laikui bėgant pasieksiu tokią tobulybę.


Sveika, prisijungus 4u.gif

p.s. nuotrauku nekartojame mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 15 gruodžio 2009 - 15:09
Kokia spalva jums labiausiai derinasi su bordine? Isskyrus balta. ax.gif

Ne taip paklausiau. Kokia spalva siuvinetumete vienspalve raide ant bordines medziagos. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli: 15 gruodžio 2009 - 15:21
QUOTE(Toli @ 2009 12 15, 17:18)
Kokia spalva jums labiausiai derinasi su bordine? Isskyrus balta.  ax.gif

Ne taip paklausiau. Kokia spalva siuvinetumete vienspalve raide ant bordines medziagos.  4u.gif

Kokia geltona netiktų? Bet tokia sodri, ryški g.gif Arba man taip gražiai atrodytų tokia švelniai persikinė į ružavumą, arba dramblio kaulo rolleyes.gif Kažkaip net sunku kažka įsivaizduoti kai spalvų neturiu rankoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2009 12 15, 16:27)
Kokia geltona netiktų? Bet tokia sodri, ryški g.gif Arba man taip gražiai atrodytų tokia švelniai persikinė į ružavumą, arba dramblio kaulo rolleyes.gif  Kažkaip net sunku kažka įsivaizduoti kai spalvų neturiu rankoje  ax.gif


Na tikriausiai rinksiuosi kazka i ruzavuma ar drambliskuma. Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 12 15, 15:30)
Na tikriausiai rinksiuosi kazka i ruzavuma ar drambliskuma. Aciu.  4u.gif

siuvinėju kalijas jos į bordavumaą tai man labai gražiai dera dmc 224 ir 842 spalvos
Atsakyti
QUOTE(Laurucha @ 2009 12 15, 12:42)
SVEIKOS, MERGINOS,

Kažkada ieškodama schemučių internete, buvau užtikusi paveikslėlį, kuriame baltas tigras su mėlynoms akimis (tiksliau tigro galva). Gal kuri nors turite tokią schemą. Labai labai lauksiu ir didelis dėkui iš anksto.


ar šitas?

user posted image

gali ir daugiau katyčių čia pasirinkti

http://rukodelnica.3...u/forum/27-75-1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donalita: 15 gruodžio 2009 - 17:07
QUOTE(Donalita @ 2009 12 15, 19:02)
ar šitas?

Aš labai paprašysiu tokių grožių daugiau neberodyti, nes nepabaigusi vieno darbo jau turiu šimtus kitų, kuriuos noriu pradėti, o sąrašas ne trumpėja (kaip turėtų būti), o labai sparčiai ilgėja doh.gif Tigras fantastinis, net apstulbau wub.gif
Atsakyti
Sveikutės, ar priimsite ir mane į savo gausų burį? ax.gif ir aš kartais pasiuvinėju, kartais net labai dažnai smile.gif turiu keletą darbeliu pabaigus, bet dar tinkamai neapipavidalinau blush2.gif na, kad jau neateičiau tuščiomis, pasirodysiu vieną iš darbelių, tikriausiai bus adatinė smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(JuodaKatytė @ 2009 12 15, 19:24)
Sveikutės, ar priimsite ir mane į savo gausų burį?  ax.gif ir aš kartais pasiuvinėju, kartais net labai dažnai  smile.gif turiu keletą darbeliu pabaigus, bet dar tinkamai neapipavidalinau  blush2.gif na, kad jau neateičiau tuščiomis, pasirodysiu vieną iš darbelių, tikriausiai bus adatinė  smile.gif

user posted image

noriu pasidziaugti jusu darbeliais... smile.gif thumbup.gif labai grazus...
Atsakyti
labas merginos, reikalingas siu orchideju schemos simboliu raktas 4u.gif
gal kas turit?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kioske @ 2009 12 15, 18:29)
labas merginos, reikalingas siu orchideju schemos simboliu raktas  4u.gif
gal kas turit?

turėjau, bet neberandu doh.gif
jei rasiu, duosiu žinot mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džeinė: 15 gruodžio 2009 - 19:09
QUOTE(kioske @ 2009 12 15, 16:29)
labas merginos, reikalingas siu orchideju schemos simboliu raktas  4u.gif
gal kas turit?



ant juodos kanvos... brrrr... orchidėjos liūdi, akys raibsta...
gal persigalvok lotuliukas.gif

user posted image

nekreipk dėmesio, juokauju tongue.gif
Atsakyti