Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

o manęs dar vis kalėdinės dovanos nepaleidžia lotuliukas.gif ,nežinau ar spėsiu bet darau ...jau patupdžiau vieną paukštuką blush2.gif blush2.gif ir kitas jau bando tupti ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 14 gruodžio 2009 - 22:18
QUOTE(zundyte @ 2009 12 15, 00:17)
o manęs dar vis kalėdinės dovanos nepaleidžia lotuliukas.gif  ,nežinau ar spėsiu bet darau ...jau patupdžiau vieną paukštuką blush2.gif  blush2.gif ir kitas jau bando tupti ax.gif

Jeckau kaip gražu bigsmile.gif Man tie paukštukai toookie gražūs bigsmile.gif Jeckau jeckau wub.gif
Atsakyti
Pritariu SheMe, jau tooooks mielybe paukstukas wub.gif o kaip atrodys galutinis variantas? Cia gal is tos serijos kur po 3 paukstukus ant sakos sedi, Heritage berods ? blush2.gif
Atsakyti
Giedress,

nepyk, bet man tas pasportas tai kaip cementas ant kapo. blush2.gif na gal per makabriskas palyginimas. Siaip sirdele labai labai grazi. wub.gif


Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 14, 20:17)
o manęs dar vis kalėdinės dovanos nepaleidžia lotuliukas.gif  ,nežinau ar spėsiu bet darau ...jau patupdžiau vieną paukštuką blush2.gif  blush2.gif ir kitas jau bando tupti ax.gif



ant kažkokios spalvotos kanvos siuvinėji, ar čia lempos apšvietimas toks?
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2009 12 14, 23:39)
Pritariu SheMe, jau tooooks mielybe paukstukas  wub.gif o kaip atrodys galutinis variantas? Cia gal is tos serijos kur po 3 paukstukus ant sakos sedi, Heritage berods ?  blush2.gif

kažkas iš forumo atsiuntė schemą ,ir ten nėra parašyta ,kieno dizainas schmoll.gif ,pati norėčiau žinoti g.gif ,bet jau taip patraukė ,kad iš karto nusprendžiau ,kad siuvinėsiu wub.gif o galutinis variantas toks
user posted image
ps.tik schema nelabai aiški ,vietomis žlibinėt reikia ,tai truputį darbas stabdosi blush2.gif
QUOTE(Donalita @ 2009 12 15, 02:02)
ant kažkokios spalvotos kanvos siuvinėji, ar čia lempos apšvietimas toks?

gal reikėjo siuvinėt ant lino ,bet..kadangi reikėjo man greitai padaryt darbą ,o tai su mano akimis įmanoma tik ant kanvos,tai pirkau kanvą nors kiek panašią spalviniai į liną, Zweigart'o Vintage spalvos,ten ji dar su tokiais spalvotais tamsesniais nei fonas šuorais,ten dar bus snaigės fone ,tai turėtų matytis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 14, 23:17)
...jau patupdžiau vieną paukštuką blush2.gif  blush2.gif ir kitas jau bando tupti ax.gif

Vervaco dizainas čia 4u.gif
Mano vienas paukštukas "patupdytas" prieš metus, o kitas neklaužada visiškai nė nesiruošia tūpt šalia. Guli sau dėžutėj ir visiškai nenori lįst į dienos šviesą. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2009 12 15, 10:12)
Vervaco dizainas čia  4u.gif
Mano vienas paukštukas "patupdytas" prieš metus, o kitas neklaužada visiškai nė nesiruošia tūpt šalia. Guli sau dėžutėj ir visiškai nenori lįst į dienos šviesą.  lotuliukas.gif

oj ,ačiū ,libaja ,dabar žinosiu,Vervaco aplamai man prie širdies wub.gif ,matyt todėl pamačiau ir įsimylėjau ir šitą thumbup.gif
o tavo paukščiukui gal šalta lotuliukas.gif ,lauke pas mus tai 12 laipsnių šalčio,kaip reiks į darbą eiti... bijau.gif ,bet užtai jaučiasi kad šventės artėja santa2.gif 000054.gif newyear.gif
Atsakyti
Nuostabūs paukštukai wub.gif
O sakykite kur reikia pirkti na spec. priemones kuriomis Jūs matau langelius susibraižote ir jos lengvai išsiskalbia blush2.gif nes aš pasižymėjau su paprastu pieštukų nedaug,bet tai kol nuskalbiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 15 gruodžio 2009 - 11:55
QUOTE(Kaliteja @ 2009 12 15, 11:43)
Nuostabūs paukštukai  wub.gif
O sakykite kur reikia pirkti na spec. priemones kuriomis Jūs matau langelius susibraižote ir jos lengvai išsiskalbia  blush2.gif  nes aš pasižymėjau su paprastu pieštukų nedaug,bet tai kol nuskalbiau  doh.gif

spec. markeris ,kuris išsiplauna vos pakišus po drungnu vandeniu,aš pirkau čia
http://www.siuvineji...e-markeris.html
Atsakyti
Labas Kalitėja, matau esi iš Šiaulių tai va tavo mieste yra parduotuvė "Aukso gijos" http://www.auksogijo....html?Itemid=27
Ten ieško išplaunamo markerio Turėtų būti, manau.
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2009 12 14, 13:09)
Visi metų laikai paskutiniuose jūsų darbeliuose  lotuliukas.gif
4u.gif  4u.gif Tikrai pavasariška  4u.gif
vasarą priminė Vivitalija  smile.gif Nuostabus drugelis 4u.gif
Užtai Dantistes žiemiška eglutė gražino atgal į realybę. Labai gražu 4u.gif  4u.gif  wub.gif

Užsikrėčiau ir aš Kalėdine nuotaika, rodau jums savo "kepurę" vyno buteliui
user posted image

user posted image


SVEIKOS, MERGINOS,

Užsikrėčiau ir aš šita siuvinėjimo manija... smile.gif. Noriu pagirti visų darbelius - nerealiai gražūs. Tikiuosi ir aš, laikui bėgant pasieksiu tokią tobulybę.
Kažkada ieškodama schemučių internete, buvau užtikusi paveikslėlį, kuriame baltas tigras su mėlynoms akimis (tiksliau tigro galva). Gal kuri nors turite tokią schemą. Labai labai lauksiu ir didelis dėkui iš anksto.
Atsakyti