Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

Sveikutes,

Esu naujas zmogutis siame forume 4u.gif ir uzsikretusi siuvinejimo manija... smile.gif o kiek suprantu ir jus megstancios rankdarbius. Butu malonu pasisemti is jusu patirties biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(imakute @ 2009 12 14, 17:53)
Sveikutes,

Esu naujas zmogutis siame forume 4u.gif  ir uzsikretusi siuvinejimo manija... smile.gif  o kiek suprantu ir jus megstancios rankdarbius. Butu malonu pasisemti is jusu patirties biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Sveika "susirgus" kryžavonės liga lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2009 12 14, 19:01)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Sveika "susirgus" kryžavonės liga  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


oi tai siaubinga liga biggrin.gif nieko daugiau ir nenori, kaip tik siuvineti...net nepastebi kaip laikas prabega prie darbelio biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(imakute @ 2009 12 14, 16:53)
Sveikutes,

Esu naujas zmogutis siame forume 4u.gif  ir uzsikretusi siuvinejimo manija... smile.gif  o kiek suprantu ir jus megstancios rankdarbius. Butu malonu pasisemti is jusu patirties biggrin.gif

Sveika,pasijungusi į kryželių sektą lotuliukas.gif lotuliukas.gif 4u.gif 4u.gif
rodyk ,ką jau pridirbus esi blush2.gif ar ką ruošies siuvinėt..mums viskas įdomu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(imakute @ 2009 12 14, 17:06)
oi tai siaubinga liga biggrin.gif  nieko daugiau ir nenori, kaip tik siuvineti...net nepastebi kaip laikas prabega prie darbelio biggrin.gif  thumbup.gif


Žinau, žinau, pati neseniai susirgau ir jau visam gyvenimui turbūt. Jau kiek pati prisiplanavus ir papildomi planai lenda. g.gif
Atsakyti
Sveikutes, as siuvinejimu kryzeliu uzsiimdavau tik mokyklos laikais per darbeliu pamokas biggrin.gif Bet kadangi krize priverte (ir labai gerai padare) uzsiimti rankdarbiais, taigi labai noreciau draugems Kaledu proga padovanoti simboliskai po eglutes zaisliuka, tik va beda nezinau kaip issiuvinejus ji apipavidalinti? Ant ko ir kaip priklijuoti kad ta medziagyte butu tvirta ir grazi? blush2.gif
Zinau sunku su tom pradziamokslem bet bus labai aciu jei netingesit pakonsulutoti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif susidūriau su problema g.gif gal kuri nors žinote kieno čia toks siuvinėjimo siūlų kodas: pvz. 17049 (pale grey blue) noriu išsiuvinėti vieną paveikslą, bet nežinau siūlų gamintojo blink.gif

Arba gal kuri turi šį paveiksliuką su DMC spalvomis?
http://www.esnips.co...9/winter-outing
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dina0422: 14 gruodžio 2009 - 18:59
QUOTE(FoxLady @ 2009 12 14, 16:00)
Sveikutes, as siuvinejimu kryzeliu uzsiimdavau tik mokyklos laikais per darbeliu pamokas biggrin.gif Bet kadangi krize priverte (ir labai gerai padare) uzsiimti rankdarbiais, taigi labai noreciau draugems Kaledu proga padovanoti simboliskai po eglutes zaisliuka, tik va beda nezinau kaip issiuvinejus ji apipavidalinti? Ant ko ir kaip priklijuoti kad ta medziagyte butu tvirta ir grazi? blush2.gif
Zinau sunku su tom pradziamokslem bet bus labai aciu jei netingesit pakonsulutoti 4u.gif


Yra specialios schemos, skirtos eglutės žaisliukų siuvinėjimui. Vienas žaisliukas turi dvi schemas - veidrodinius atspindžius. Siuvinėjama ant plastikinės kanvos. Baigus siuvinėti abu paveiksliukai apkerpami, sudedami blogosiomis pusėmis į vidų ir kraštai apsiuvami, apneriami ar kaip tik netingi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dina0422 @ 2009 12 14, 18:57)
Sveikos  4u.gif  susidūriau su problema  g.gif  gal kuri nors žinote kieno čia toks siuvinėjimo siūlų kodas: pvz. 17049 (pale grey blue) noriu išsiuvinėti vieną paveikslą, bet nežinau siūlų gamintojo  blink.gif

Arba gal kuri turi šį paveiksliuką su DMC spalvomis?
http://www.esnips.co...9/winter-outing


Pagal mane tai Dimensions siūliukai. Čia yra konverteris į DMC.
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 14, 19:06)
Sveika,pasijungusi į kryželių sektą lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  4u.gif  4u.gif
rodyk ,ką jau pridirbus esi blush2.gif  ar ką ruošies siuvinėt..mums viskas įdomu mirksiukas.gif

Esu issiuvinejusi viena visai nnemaza darbiuka...Ji kada ikelsiu smile.gif o siuo metu siuvineju maiselius su mylimu zmogiuku vardais...padovanosiu per kaleda 4u.gif smile.gif o jus gal perkart tuos zurnalus siuvinejimas kryzeliu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(imakute @ 2009 12 14, 19:14)
Esu issiuvinejusi viena visai nnemaza darbiuka...Ji kada ikelsiu smile.gif  o siuo metu siuvineju maiselius su mylimu zmogiuku vardais...padovanosiu per kaleda 4u.gif  smile.gif  o jus gal perkart tuos zurnalus siuvinejimas kryzeliu? smile.gif


Kai ką perkam, kai ką iš interneto atsisiunčiam. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 12 14, 14:33)

dar gi Ievuko triptikas mamai - fantastiškas  thumbup.gif  wub.gif



Ačiū bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti