Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(giedress @ 2009 12 14, 15:13)
na bet tai kaip žmogus turi  nevertinti savo darbo, kad tą darytum specialiai doh.gif eisiu atgal, darysiu naują rėmą už jų pinigus ir daugiau kojos ten nekelsiu. Jie to nori? schmoll.gif nu visiškas briedas, jeigu žmonės taip dirba doh.gif


na jie turbut ne tai kad specialiai, bet kad kita karta neremintumet pati.. niekuo negalima pasitiket, moki pinigus, o dar turi lakstyt paskui keitinet prekes ar taisyt broka mad.gif nemaloni situacija, o dar kai laiko nera tiem taisymam.. verysad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Visus grožius prieš šventes į dienos šviesą traukiat biggrin.gif
Labai patiko žiemiška Dantistės širdelė wub.gif

Paskutinis kalendoriukas su meškium baisiai mielas ir labai puikiai sugalvotas thumbup.gif wub.gif

giedress, aš tavo širdelei pasporto visiškai nedėčiau. visą grožį paslepia verysad.gif

dar gi Ievuko triptikas mamai - fantastiškas thumbup.gif wub.gif

ir visi kiti nepaminėti darbeliai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli_tyla: 14 gruodžio 2009 - 14:35
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 12 14, 14:33)
giedress, aš tavo širdelei pasporto visiškai nedėčiau. visą grožį paslepia  verysad.gif

matyt, taip ir teks daryt doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Giedress, o gal Tyli_tyla teisi? Gal nereikia pasporto? g.gif Arba tegul išpjauna didesnę širdelę iš to pačio pasporto? Galėtų išpjauti taip, kad aplinkui liktų po 1-2 cm tuščios vietos. Ir širdelė įgautų erdvės? na, bet svarbu priversti juos pataisyti, ką pridirbo gun_bandana.gif
Atsakyti
Žiūriu, kad tik giriu jūsų grožius wub.gif , tai pamaniau, kad reikia pasirodyti ir su savo nuveiktu darbu. Dabar išeinu atostogų- tai nežinau, kaip čia su tuo siuvinėjimu bus. Kažin ar iki sausio 2 paimsiu į rankas:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2009 12 14, 14:40)
Giedress, o gal Tyli_tyla teisi? Gal nereikia pasporto?  g.gif Arba tegul išpjauna didesnę širdelę iš to pačio pasporto? Galėtų išpjauti taip, kad aplinkui liktų po 1-2 cm tuščios vietos. Ir širdelė įgautų erdvės? na, bet svarbu priversti juos pataisyti, ką pridirbo  gun_bandana.gif

prašiau, kad paliktų po maždaug 5mm nuo širdelės laisvo plotelio. Aj žo, baisingai jie man sugadino nuotaiką verysad.gif
QUOTE(Florestina @ 2009 12 14, 14:41)
Žiūriu, kad tik giriu jūsų grožius wub.gif , tai pamaniau, kad reikia pasirodyti ir su savo nuveiktu darbu. Dabar išeinu atostogų- tai nežinau, kaip čia su tuo siuvinėjimu bus. Kažin ar iki sausio 2 paimsiu į rankas:

aš vis negaliu atsistebėt tavo siuvinėjamais darbeliais - praktiškai visi jie užimą visą siuvinio plotą, t.y. ištisi kryžiukai. Šaunuolė, labai gražu wub.gif
Atsakyti
Florestina, kokios ryškios spalvos thumbup.gif

Dar ne mėlyna akyse? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2009 12 14, 13:57)
Vis pamirštu.

Dedu sesės (jai 16 metų) darbelį:

Advento kalendorius - sulipdytas iš kelių schemų: meškutis Anchor ir skaičiukai iš kitos schemos, kaspinėlius pririšau aš smile.gif naudoti siūlai - Anchor+DMC. Dydį pamiršau pamatuot...Vėliau papildysiu.


bigsmile.gif koks superinis darbukas, viskas puikiai suderinta ir apgalvota thumbup.gif thumbup.gif

giedressman pasportas viską užgožia, gal jo visai nedėk g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2009 12 14, 14:45)
Florestina, kokios ryškios spalvos thumbup.gif

Dar ne mėlyna akyse? biggrin.gif


Stengiuosi fotografuoti prie lango, kad nereiktų blyksės, tada natūralesnės spalvos. Truputį mėlynuoja, bet jau nedaug to mėlynumo liko.
Atsakyti
Na, kadangi rodomės kiek nuveikėme, tai ir aš išlįsiu iš pogrindžio pasirodyti rolleyes.gif Nežinau ar spėsiu iki Kalėdų išsiuvinėti, o dar rėminimas užtruktų tai jaučiu mam šiais metais dovaną gaus labai pavėluotai.. doh.gif lotuliukas.gif
user posted image
P.S. Visų darbeliai tiesiog nuostabūs, net negalėčiau kurį nors vieną išskirti, šaunuolės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2009 12 14, 15:57)
Na, kadangi rodomės kiek nuveikėme, tai ir aš išlįsiu iš pogrindžio pasirodyti rolleyes.gif Nežinau ar spėsiu iki Kalėdų išsiuvinėti, o dar rėminimas užtruktų tai jaučiu mam šiais metais dovaną gaus labai pavėluotai.. doh.gif  lotuliukas.gif
P.S. Visų darbeliai tiesiog nuostabūs, net negalėčiau kurį nors vieną išskirti, šaunuolės wub.gif


Koks kicius. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(missed @ 2009 12 14, 14:11)
man kyla mintis kad jie cia specialiai.. kadangi nereminot pas juos, o tik uzsaket rema tai galejo is principo kazka sugadint, mazdaug "nereminai pas mus tai turek beda dabar".. nes jie nelabai patenkinti buna kai uzsako, palieka darba, o reminasi patys.. schmoll.gif
Papildyta:
as pries hypermaxima reminu, dar niekada neteko nusivilt, viska padaro idealiai.. ar tik nebus tikrai toks variantas kaip as speju.. g.gif

QUOTE(giedress @ 2009 12 14, 14:13)
na bet tai kaip žmogus turi  nevertinti savo darbo, kad tą darytum specialiai doh.gif eisiu atgal, darysiu naują rėmą už jų pinigus ir daugiau kojos ten nekelsiu. Jie to nori? schmoll.gif nu visiškas briedas, jeigu žmonės taip dirba doh.gif

QUOTE(missed @ 2009 12 14, 14:30)
na jie turbut ne tai kad specialiai, bet kad kita karta neremintumet pati.. niekuo negalima pasitiket, moki pinigus, o dar turi lakstyt paskui keitinet prekes ar taisyt broka mad.gif  nemaloni situacija, o dar kai laiko nera tiem taisymam.. verysad.gif

aš visada ten rėminu,niekada dar nenusivyliau,ir ovalą man pjovė
kai delfinus rėminau ,viskas buvo Ok,kad specialiai blogai padarytų tai nemanau schmoll.gif ,kažkaip nesitiki g.gif ....o darbelis buvo išskalbtas ir išlygintas kai matavo?gal neskalbtą nešei ,o po skalbimo medžiagą kiek pasitraukė ?nes iš tiesų kai baigi siuvinėt medžiaga šiek tiek susibangavusi buna ,kai išskalbi ir išlygini viskas išsitiesina ,ir gal tie milimetrai prisideda tada?o dar kažkieno pastebėjimą pamačiau ir pritariu,kad nereikia pasparto visai,širdelei erdvės daugiau "plakti" mirksiukas.gif ,na bent aš tai nedėčiau.arba jei būtinai nori ,tai tada gerokai didesnę širdelę ant pasparto pjauti rolleyes.gif

QUOTE(Florestina @ 2009 12 14, 14:41)
Žiūriu, kad tik giriu jūsų grožius wub.gif , tai pamaniau, kad reikia pasirodyti ir su savo nuveiktu darbu. Dabar išeinu atostogų- tai nežinau, kaip čia su tuo siuvinėjimu bus. Kažin ar iki sausio 2 paimsiu į rankas:

Florestina ,labai gražu! wub.gif wub.gif o per atostogas tikrai nėra kada siuvinėt ,man tai jau taip ir buvo vasarą doh.gif


QUOTE(SheMe @ 2009 12 14, 15:57)
Na, kadangi rodomės kiek nuveikėme, tai ir aš išlįsiu iš pogrindžio pasirodyti rolleyes.gif Nežinau ar spėsiu iki Kalėdų išsiuvinėti, o dar rėminimas užtruktų tai jaučiu mam šiais metais dovaną gaus labai pavėluotai.. doh.gif  lotuliukas.gif

koks mielas kačiukas wub.gif wub.gif ,o kad dovana pavėluota šiek tiek, tai nieko baisaus ,už tai KOKIA!!!
Atsakyti