Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(romanciuke @ 2009 12 14, 11:42)
labas rytas, mergaites  4u.gif
zinot turiu labai kvaila klausima, bet neikaip apti neikabinu... kaip atsispauzdint normaliai schemasper Pattern Maker Viewer? As kai bandau atsispauzint, atrodo jau visur islandziojau, nu vis vien spauzdina labai stambiai, gaila man dazu... o ir nerandu kaip pasidaryt kad butu simboliais o ne spalvom. Jau taip niezti nagus pradet dukrytei pradet siuvinet, ale beda iskilo, nemoku schemos atsispauzdint...  blush2.gif pora lapu isleidau, bet tai ka schemute visai nediduke, o tooookiais ten langeliais spauzdina, kad i 6 lapus tik ji telpa...  doh.gif


aš turiu wieverį, tai pabandysiu parodyt:)

Atsidarom schemą: Turim tokį vaizdą (turbūt?):
user posted image

keičiam kad rodytų simboliais (trečias mygtukas rodytų tik spalvomis):
user posted image

Uždedam tinklelį (jei nerodo, kaip dabar):
user posted image

ir pažiūrim kaip spausdins: File->Print Prewiev:
user posted image

Turbūt gerai supratau klausimą?
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2009 12 14, 11:09)

Užsikrėčiau ir aš Kalėdine nuotaika, rodau jums savo "kepurę" vyno buteliui


bigsmile.gif kaip puikiai sugalvota thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2009 12 13, 13:20)
bigsmile.gif kokie gražūs visų darbeliai  4u.gif  wub.gif Aš netgi 2 darbelius pradėjau vienu metu, bet vis tiek negaliu siuvinėt, dukrytė per mažai miega, tik pradėjau siuvinėt, ir girdžiu, kad ji jau cry.gif  verysad.gif Neįsivaizduoju, kada pabaigsiu, jei tik po 20 kryžiukų siuvinėsiu per dieną  doh.gif Net įsijaust nespėjau.  unsure.gif

friends.gif

aš įrėminau savo Isos širdelę, bet rezultatu esu labai labai nusivylusi angel_sadangel.gif pasportas iškirptas kreivai, užsidengia kryžiukai. Dar kabliukai ant rėmo, laikantys nugarėlę, kažkaip įstatyti kvailai - nulaužiau vieną... nu žodž verysad.gif vaizdas tiesiog kraupus. Padovanosiu ir po to atsiimsiu dovaną perrėminimui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2009 12 14, 14:35)
friends.gif

aš įrėminau savo Isos širdelę, bet rezultatu esu labai labai nusivylusi angel_sadangel.gif pasportas iškirptas kreivai, užsidengia kryžiukai. Dar kabliukai ant rėmo, laikantys nugarėlę, kažkaip įstatyti kvailai - nulaužiau vieną... nu žodž verysad.gif vaizdas tiesiog kraupus. Padovanosiu ir po to atsiimsiu dovaną perrėminimui doh.gif

friends.gif group.gif gal parodyk, gal nėra taip blogai? g.gif Tai dar kartą reikės už pasportą mokėt, nesupratau ar pati rėminai, ar kažkur nešei? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2009 12 14, 13:40)
friends.gif  group.gif gal parodyk, gal nėra taip blogai?  g.gif Tai dar kartą reikės už pasportą mokėt, nesupratau ar pati rėminai, ar kažkur nešei?  rolleyes.gif

rėminti pati rėminau, bet visą komplektą užsakiau rėminimo salone. Palikau siuvinį, kad iškirptų pasportą. Nežinau, kaip jie jį kirpo, bet man, kaip inžinierei, jie pasirodė visiški atgrubnagiai mad.gif einu nupyškinsiu
Atsakyti
Labutis, nu ir grožių užderėjo. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2009 12 14, 14:42)
rėminti pati rėminau, bet visą komplektą užsakiau rėminimo salone. Palikau siuvinį, kad iškirptų pasportą. Nežinau, kaip jie jį kirpo, bet man, kaip inžinierei, jie pasirodė visiški atgrubnagiai mad.gif einu nupyškinsiu

Na tai turi perdaryti gun_bandana.gif O kurioje vietoje tokie atgrubnagiai randasi? g.gif
Atsakyti
Vis pamirštu.

Dedu sesės (jai 16 metų) darbelį:

Advento kalendorius - sulipdytas iš kelių schemų: meškutis Anchor ir skaičiukai iš kitos schemos, kaspinėlius pririšau aš smile.gif naudoti siūlai - Anchor+DMC. Dydį pamiršau pamatuot...Vėliau papildysiu.

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2009 12 14, 13:55)
Na tai turi perdaryti  gun_bandana.gif O kurioje vietoje tokie atgrubnagiai randasi?  g.gif

kaune, prieš hyper maximą

user posted image

user posted image

Atsiprašau, apšvietimo trūksta. Žodžiu, jeigu paspoartas nedengia viršaus, tai slepia apačią. Jeigu šoniukai viršuje neužsidengia, tai apačioje šonuose matosi kreivumas.

Man labai patiko kepurė ant vyno butelio thumbup.gif o ir šiaip, labai gražiai visos ruošiats kalėdoms wub.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2009 12 14, 14:42)
rėminti pati rėminau, bet visą komplektą užsakiau rėminimo salone. Palikau siuvinį, kad iškirptų pasportą. Nežinau, kaip jie jį kirpo, bet man, kaip inžinierei, jie pasirodė visiški atgrubnagiai mad.gif einu nupyškinsiu


man kyla mintis kad jie cia specialiai.. kadangi nereminot pas juos, o tik uzsaket rema tai galejo is principo kazka sugadint, mazdaug "nereminai pas mus tai turek beda dabar".. nes jie nelabai patenkinti buna kai uzsako, palieka darba, o reminasi patys.. schmoll.gif
Papildyta:
as pries hypermaxima reminu, dar niekada neteko nusivilt, viska padaro idealiai.. ar tik nebus tikrai toks variantas kaip as speju.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(missed @ 2009 12 14, 14:11)
man kyla mintis kad jie cia specialiai.. kadangi nereminot pas juos, o tik uzsaket rema tai galejo is principo kazka sugadint, mazdaug "nereminai pas mus tai turek beda dabar".. nes jie nelabai patenkinti buna kai uzsako, palieka darba, o reminasi patys.. schmoll.gif
Papildyta:
as pries hypermaxima reminu, dar niekada neteko nusivilt, viska padaro idealiai.. ar tik nebus tikrai toks variantas kaip as speju.. g.gif

na bet tai kaip žmogus turi nevertinti savo darbo, kad tą darytum specialiai doh.gif eisiu atgal, darysiu naują rėmą už jų pinigus ir daugiau kojos ten nekelsiu. Jie to nori? schmoll.gif nu visiškas briedas, jeigu žmonės taip dirba doh.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2009 12 14, 15:13)
na bet tai kaip žmogus turi  nevertinti savo darbo, kad tą darytum specialiai doh.gif eisiu atgal, darysiu naują rėmą už jų pinigus ir daugiau kojos ten nekelsiu. Jie to nori? schmoll.gif nu visiškas briedas, jeigu žmonės taip dirba doh.gif

na taip, nelabai gražu, kai taip kraštai užlipa ant kryžiukų. Šiaip tai labai gražiai darbelis atrodo, gal tik pasportas greivas, rėmelis geras? Gal užtektų tik pasportą perdaryti? g.gif Na tikrai, kažkaip keistai jie čia, Kaune tų rėminimų vietelių ir nežinau, nes visada rėminu Vilniuje, susigyvenome su ta užsakymų priėmėja (abi gimėme tą patį mėnesį ir dieną bigsmile.gif ), tai iš pusės žodžio ji mane supranta, ko man reikia, tad daugiau niekur net nebandžiau. rolleyes.gif
Atsakyti