Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(zundyte @ 2009 12 13, 18:18)
ooo ,kaip gražu wub.gif  ,sraigytė spalvota thumbup.gif  thumbup.gif ,pamenu ją ant juodos kanvos ,lyg ir tu ,paukščiuk ,siuvinėjai ant kosmetinės?


taip, aš blush2.gif .
user posted image
Šią spalvotą suraizgiau per 1,5val, labai skubiai reikėjo rolleyes.gif
Atsakyti
Paukščiuk, sraigyte labai miela, spalvota dar grazesne blush2.gif

Vivitalija, drugelis thumbup.gif is toli ziurint tai visai kaip gyvas atrodo. Bet jau pavieniu kryzeliu tai tikrai kad siaubas kiek daug doh.gif

Ir as toki niekuti pabaigiau, bus atvirute, tik dar reik karoliuku prisiut, bet dar siuntinio laukiu. Bet taip norisi pasirodyt blush2.gif blush2.gif
user posted image
Tik niekaip nepavyko isgaut realiu spalvu g.gif ir reikejo siuvinet ant kazkokios "new blue" aidos, bet niekur neradau koks atspalvis turetu but, tai is atsargu pasiemiau baltos irnesakyk.gif
Atsakyti
vivitalija, pauksciuk, super thumbup.gif , jau ta sraige ant petrusku wub.gif
dantiste, kokia nematyta eglute, labai grazu, wub.gif gal man gali permest schemute ? dovyda,dia@gmail.com;)
Atsakyti
Florestina, Nu greiti greiti biggrin.gif
Paukščiuk, Dėkui mirksiukas.gif

dantiste, gal ir aš galėčiau gauti schemutę?
happy.ladybird@yahoo.com wub.gif
Atsakyti
Dekuij, jis bus padovanotas smile.gif seses ir jos kambariokes kambariui per Kaledas smile.gif dekuij smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2009 12 10, 05:59)
help.gif Jei neklystu, kažkuri iš jūsų siuvinėjo šį paveikslėlį. Man kažkas nesueina. Yra simbolis schemutėje, o spalvų rakte tokio simbolio nėra  doh.gif Tai nežinau kokia siuvinėti. Taip pat nemažai BS, o ir kur kokia BS spalva irgi neparašyta  doh.gif  verysad.gif Gal trukstą spalvū rakto dalies?  g.gif



cacuk, turiu aš šią Disney metriką pat formate, jei dar reikia.
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2009 12 14, 02:51)
cacuk, turiu aš šią Disney metriką pat formate, jei dar reikia.

Reikia 4u.gif Kažkokia siuvinėjimo programą turiu įsiinstaliavusi, tai gal ta pati bus, labai spalvų raktas reikalingas 4u.gif cacukas@gmail.com Ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
Na panelės, nu ir pavarot... Tiek darbų radau pridėtų, kurie viens už kitą gražesni. Labiausiai tai Dantistės Baltos kalėdos užstrigo (na aš čia taip pavadinau) blush2.gif wub.gif
O va paskutinė Dantistės eglutė superiškai atrodo ir jei nepagailėtum schemutės jau žinau kur panaudočiau. Super pasidarbavai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2009 12 14, 08:50)
Reikia  4u.gif Kažkokia siuvinėjimo programą turiu įsiinstaliavusi, tai gal ta pati bus, labai spalvų raktas reikalingas  4u.gif

.pat formata as su PCSticth atidarineju mirksiukas.gif
QUOTE(dovyda @ 2009 12 13, 22:28)
dantiste, kokia nematyta eglute, labai grazu, wub.gif

QUOTE(Ievukaas* @ 2009 12 14, 00:20)
dantiste, gal ir aš galėčiau gauti schemutę?

Dekui, issiunciau visom, kas prase schemos, tikiuosi gavot 4u.gif

Little angel, aciu 4u.gif parasyk emaila i az, vakare grizus atsiusiu schema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2009 12 14, 09:44)
.pat formata as su PCSticth atidarineju  mirksiukas.gif

ech tai netiks, pas mane tik "Easy stich" ir "Pattern Maker" programos... verysad.gif
Atsakyti
labas rytas, mergaites 4u.gif
zinot turiu labai kvaila klausima, bet neikaip apti neikabinu... kaip atsispauzdint normaliai schemasper Pattern Maker Viewer? As kai bandau atsispauzint, atrodo jau visur islandziojau, nu vis vien spauzdina labai stambiai, gaila man dazu... o ir nerandu kaip pasidaryt kad butu simboliais o ne spalvom. Jau taip niezti nagus pradet dukrytei pradet siuvinet, ale beda iskilo, nemoku schemos atsispauzdint... blush2.gif pora lapu isleidau, bet tai ka schemute visai nediduke, o tooookiais ten langeliais spauzdina, kad i 6 lapus tik ji telpa... doh.gif
Atsakyti
Visi metų laikai paskutiniuose jūsų darbeliuose lotuliukas.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 13, 18:04)
bigsmile.gif ohohoooo , liuks darbukai  thumbup.gif

Lauke balta balta  wub.gif , o man širdy pavasaris  wub.gif  wub.gif



4u.gif 4u.gif Tikrai pavasariška 4u.gif

QUOTE(Vivitalija @ 2009 12 13, 19:00)
Ten nuoroda i mano paskutini siuvineta darbeli


vasarą priminė Vivitalija smile.gif Nuostabus drugelis 4u.gif
QUOTE(Dantiste @ 2009 12 13, 21:44)

Ir as toki niekuti pabaigiau, bus atvirute, tik dar reik karoliuku prisiut, bet dar siuntinio laukiu. Bet taip norisi pasirodyt  blush2.gif  blush2.gif
Tik niekaip nepavyko isgaut realiu spalvu  g.gif ir reikejo siuvinet ant kazkokios "new blue" aidos, bet niekur neradau koks atspalvis turetu but, tai is atsargu pasiemiau baltos irnesakyk.gif


Užtai Dantistes žiemiška eglutė gražino atgal į realybę. Labai gražu 4u.gif 4u.gif wub.gif

Užsikrėčiau ir aš Kalėdine nuotaika, rodau jums savo "kepurę" vyno buteliui
user posted image

user posted image
Atsakyti