Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(Toli @ 2009 11 29, 20:53)
Mano pirmoji pagalvele. rolleyes.gif 
Schema is siuvinejimo zurnalo, serijoje 4 labai panasios sirdeles-ziemine, pavasarine, vasarine ir rudenine. Sita-vasarine. Dizainas Bleu de Chine.

gražu wub.gif ,mano planuose keturios pagalvėlės sau išsisiuvinėt,tik niekaip neišsirenku ką ant jų siuvinėt lotuliukas.gif ,ir aišku ,kad neaišku, kada eilė ateis joms... doh.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

ir dar norėjau paklaust merginų

Nagi pasakykit iš kur pas jus tokie tempai???????? g.gif g.gif Aš ,atrodo, kasdien nors valandai prisėdu ir nėra ką parodyt schmoll.gif ,o čia kas savaitę vis traukia vieną už kitą gražesnius darbus ,tik seilė varva... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2009 11 28, 19:00)
Nu aš irgi stengiuosi, kad nebūtų susiviję. Visada stengiuosi atvynioti, vos pamatau. Bet gal jūs labai trumpą siūlą imat ir lyginat po kiekvieno kryželio?

Aš atvynioju kiekvieną kryželį, atvynioju siūlą kai jis jau nori suktis. O siūlo ilgį imu apie 20cm ax.gif Iš pradžių darbas einasi gana lėtai, bet po to įsivažiuoji ir einasi greičiau. Juolab, rezultatas tikrai vertas tokių pastangų biggrin.gif
Atsakyti
nu ir groziu jus cia prideliojot,baltu pavydu pavydziu wub.gif

kazkas rase apie markeri....o as labai juo nusivyliau verysad.gif susibraiziau, issiuvinejau, ir kai jau plaunu tai matau,kad nebeissiplauna geraitai ir ukiska muila naudojau,jau ir milteliu skalbimo piliau,jau ir su tulzim muila emiau,bet nieko tai ir liko su demelem cray.gif

tai va ir as tada pasirodau su savo medeliu kuris jau panasus buvo

user posted image

ir dar...buvau pamirsusi kad parodysiu su kuo krakmolinu tai va su situo daiktu

user posted image

Atsakyti
QUOTE(grasimm @ 2009 11 29, 21:36)
kazkas rase apie markeri....o as labai juo nusivyliau verysad.gif susibraiziau, issiuvinejau, ir kai jau plaunu tai matau,kad nebeissiplauna geraitai ir ukiska muila naudojau,jau ir milteliu skalbimo piliau,jau ir su tulzim muila emiau,bet nieko tai ir liko su demelem cray.gif

g.gif o kaip tu plovei?? gal po karštu vandeniu kišai???
vanduo turi but kambario temperatūros, aš kažkada kišau i ledini (šulinio) vanseni, tai liko pilkos dėmelės vietoj taškų doh.gif

viena medžiaga stovi jau metai kaip sutaškuota ir nieko, išsiplovė kuo puikiausiai smile.gif
Atsakyti
jetau kokių dailių darbelių dirbat be perstojo ir tikrai tempai nerealūs jūsų merginos šaunuolės, laukiu nesulaukiu pabaigtuvių mergaitės paveiksliuko turėtų būti be galo gražus 4u.gif

Grasimm sakykit "tas daiktas" tai čia toks purškalas kur lyginti baltiems skalbiniams kaip pvz. vyriški baltiniai kad stagresnė apykaklė būtų ar kažkas panašaus??? blush2.gif
Atsakyti
[SIZE=7]
QUOTE(isdykele @ 2009 11 29, 23:45)
jetau kokių dailių darbelių dirbat be perstojo ir tikrai tempai nerealūs jūsų merginos šaunuolės, laukiu nesulaukiu pabaigtuvių mergaitės paveiksliuko turėtų būti be galo gražus 4u.gif

Grasimm sakykit "tas daiktas" tai čia toks purškalas kur lyginti baltiems skalbiniams kaip pvz. vyriški baltiniai kad stagresnė apykaklė būtų ar kažkas panašaus??? blush2.gif


taip tai tas purskalas lyginti kad stangresne medziaga butu...na ir man jis patinka.

Džeinė as ploviau su drungnu vandeniu,na nesakau kad tai ryskios demes bet demeles buvo matyti verysad.gif ...turiu dar viena medziagele subraizyta bet neprisiruosiu siuvineti nes bijau jei neissiplaus,bet rytoj bandysiu su saltu vandeliu plauti,gal issiplaus
Atsakyti
QUOTE(aneSena @ 2009 11 29, 18:36)
Tai išlendu ir aš iš pogrindžio - iki pabaigos šito malonumo tai dar labai toli, nes labai pamažu judu, labai daug laiko atima siūlų maišymas, nes reikia imti 1 vienos spalvos , kitą - kitos, nu veikti tai turiu ką  tongue.gif  doh.gif
Labai džiaugiuosi už visas kuriančias čia tokius grožius, užeinu čia - tai net dušia atsigauna paganius akis į jūsų darbelius - sėkmės visoms bendramintėms  drinks_cheers.gif

Labai graziai jau ir dabar atrodo 4u.gif As ir vis gundausi nespalvotu darbu, bet kad jau labai letapede esu ir visi mano darbeliai vezlio greiciu slenka.. doh.gif
QUOTE(Toli @ 2009 11 29, 22:53)
Mano pirmoji pagalvele. rolleyes.gif 

Kaip miela wub.gif Ant tokios pagalveles mieliau ir galva padeti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grasimm @ 2009 11 29, 21:36)
nu ir groziu jus cia prideliojot,baltu pavydu pavydziu wub.gif

kazkas rase apie markeri....o as labai juo nusivyliau verysad.gif susibraiziau, issiuvinejau, ir kai jau plaunu tai matau,kad nebeissiplauna geraitai ir ukiska muila naudojau,jau ir milteliu skalbimo piliau,jau ir su tulzim muila emiau,bet nieko tai ir liko su demelem cray.gif



QUOTE(grasimm @ 2009 11 29, 21:54)
[SIZE=7]

Džeinė as ploviau su drungnu vandeniu,na nesakau kad tai ryskios demes bet demeles buvo matyti verysad.gif ...turiu dar viena medziagele subraizyta bet neprisiruosiu siuvineti nes bijau jei neissiplaus,bet rytoj bandysiu su saltu vandeliu plauti,gal issiplaus

,tai vadinasi kažkokį ne tokį gavai pirkti, ne tam skirtą ,nes va ir šiandien ploviau subraižytą medžiagą po drungnu vandeniu ,akyse išnyko,ir visada išnyksta(jau trylika darbų padariau nė ant vieno jokios žymės nėra),pintinę kai siuvinėjau tai gal po triju menesiu plauti teko ,ir tuoj pat išnyko po drungnu tekančiu vandeniu pakišus.. aš savo pirkau berods iš siuvinėjimo magijos tokį
http://www.siuvineji...e-markeris.html
Atsakyti
Florestina, Pauksciuk, Zundyte, SheMe, aciu labai. 4u.gif

Zundyte, bent jau sitos serijos visu keturiu nesiimciau siuvineti, ziauriai jos panasios. Zinoma, spalvos skiriasi, bet schemos ziauriai panasios, tik keletas detaliu skiriasi. Nusibostu man. schmoll.gif Be to, tu dizaineriu kitu labai graziu sirdeliu nemazai.

Viskas, uzsikabliavau uz panaudojamu daiktu siuvinejimo. Dabar, kaip jau rasiau, taikysiuosi i laikrodi, juo labiau, kad atsirado puiki proga-giminaite savarankiska gyvenima pradejo, butu sauni dovana. rolleyes.gif O svarbiausia-man pramoga. lotuliukas.gif
Papildyta:
Man del to markerio irgi keista. Esu pries trejus metus pora nusipirkusi (retai naudoju)-isnyksta per maziau nei minute, kai pamerkiu i vandeni. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 11 29, 22:14)
Zundyte, bent jau sitos serijos visu keturiu nesiimciau siuvineti, ziauriai jos panasios. Zinoma, spalvos skiriasi, bet schemos ziauriai panasios, tik keletas detaliu skiriasi. Nusibostu man.  schmoll.gif Be to, tu dizaineriu kitu labai graziu sirdeliu nemazai.


man irgi nusibostų seriją siuvinėt schmoll.gif ,todėl ketinu siuvinėt visai skirtingas keturias pagalvėles ,ir kokius linksmus spalvingus paveiksliukus ,kad pasižiūrėjus nuotaika pakiltų ir svečiams gražu pasižiūrėt būtų...bet,kartojuos,tai dar taip toli ,kad net nekvepia lotuliukas.gif lotuliukas.gif

ps aš net atvirukus visus skirtingus darau ,nes antrą kart siuvinėt tą patį -ne mano kantrybei lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 29 lapkričio 2009 - 22:21
QUOTE(tute28 @ 2009 11 29, 12:40)
Kas nutuokiat medžiagose,pasakykit,ar čia kur Raw linnen, skaitosi natūralus linas? Nes niekur nerandu,kad būtų 32ct natūralus.
http://www.sewandso....k/ran482-0.html

Štai čia gali pažiūrėti Zweigart lino spalvas: Belfast linas
Pavadinimai Sew&So kiti, nei Zweigart vadina, bet galima pagal spalvos numerį atsirinkt mirksiukas.gif Natural linas spalva 52, Sew&So jis vadinamas Flax 4u.gif

Jau Burbulinės tašiukų grožis - atsižiūrėt neina wub.gif wub.gif

Toli, aš šią pagalvėlę irgi žurnaliuke nužiūrėjau, kad labai dailiai atrodo. Gyvai - dar geriau thumbup.gif

Na kad visos darbus iš stalčių traukia - aš irgi pasirodysiu. Tik kad kokybė nuotraukos labai ne kokia - sutemus fotografavau, tai arba detalių nesimato, arba spalvos visiškai netikros doh.gif Įrėminus gražiau nufotografuosiu ax.gif Siuvinėta ant melsvo lino.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mergaiciukas @ 2009 11 29, 22:17)
Štai čia gali pažiūrėti Zweigart lino spalvas: Belfast linas
Pavadinimai Sew&So kiti, nei Zweigart vadina, bet galima pagal spalvos numerį atsirinkt  mirksiukas.gif  Natural linas spalva 52, Sew&So jis vadinamas Flax  4u.gif


Mergaičiukas,oi kaip ačiūūū. Dabar jau tikrai išsiaiškinau. Kažkaip neatkreipiau dėmesio,kad numeriukai parašyti. aciuks.gif
Atsakyti