Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

Zundyte, labai gražūs ir mieli atvirukai. wub.gif

O aš "mėlynavau" su savo jūra. Šis savaitgalis man paskutinis darbo savaitgalis prieš atostogas.
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2009 12 12, 19:43)
Zundyte super  thumbup.gif  thumbup.gif koks grožis ir aš užsimaniau gaut tokį sveikinimo atviruką  ax.gif  ax.gif O man draugė atsiuntė atvirukų rinkinukų, bet ten atvirukai yra ne trigubo lenkimo, o tik dvigubo.... Bet manau reikia užklijuot panašios spalvos lapą iš vidaus ir bus viskas gerai... Ar ne?... g.gif  g.gif

aišku galima lapą užklijuot,svarbu nepasimesti mirksiukas.gif ,šitiems atvirukams tik kelias spalvas pirkau,šiaip visi siūlai iš mano atsargų ,spalvas derinau kaip mokėjau iš to ką turėjau ax.gif ,tigriukas aplamai siuvinėtas DMC, Anchor ir Ariadna siūlais doh.gif ,tiesiog surinkau kas man atrodė labiausiai tinka ir į trasą lotuliukas.gif ,manau krikšto dukrytė bus patenkinta wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos visos friends.gif
Pagaliu grįžau namučio smile.gif
O jau kiek darbuuu, visi kalėdom kvepia wink_3.gif
Greit ir aš pradėsiu savo planus, sekmės visoms wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssamantaa: 12 gruodžio 2009 - 22:25
sveikos paneles, nuostabiai grazus atvirukai, tai kaip suprantu jus juos perkat is ineternetiniu svetainiu-tiesa? nes as bandziau darytis pati tai galiu nesikeikiant pasakyti kad gaunasi man kazkoks gaidys doh.gif , neina man graziai ispjaut to langelio nors tu ka.kazin siuvinejimo parduotuvese nera pirkti tu atviruku?
Atsakyti
QUOTE(gabiiiiiiii @ 2009 12 12, 23:23)
sveikos paneles, nuostabiai grazus atvirukai, tai kaip suprantu jus juos perkat is ineternetiniu svetainiu-tiesa? nes as bandziau darytis pati tai galiu nesikeikiant pasakyti kad gaunasi man kazkoks gaidys  doh.gif , neina man graziai ispjaut to langelio nors tu ka.kazin siuvinejimo parduotuvese nera pirkti tu atviruku?

yra pilna tokių atvirukų ruošinių ,ir visokių spalvų ,ir jokio vargo thumbup.gif ,vienas malonumas wub.gif
http://www.kasiulai....02a2c4e3dcac567

ps,brangiausi iš blizgaus popieriaus po 2.7Lt,tai atvirukas ,neskaitant darbo, tikrai nekainuos daugiau nei 5 litus,o šiaip jei gražus , originalus atvirukas knygyne panašiai ir kainuoja ,jei ne brangiau ax.gif ,aišku šilumos ir meilės niekas nepamatuos wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 12 gruodžio 2009 - 23:35
saunuole, zundyte 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Pabaigiau pagaliau, buvo vienas malonumas....

user posted image
Atsakyti
astisius
VaUUUUUU wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
astisius, kaip grazu, labai tikroviskai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2009 12 13, 12:20)
4u.gif Pabaigiau  pagaliau, buvo vienas malonumas....

jetau ,kaip gražu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif kiek laiko siuvinėjai?
Atsakyti
ačiū mergaitės.
Zundyte, siuvinėjau ilgai,l ta prasme, kad laiko labai labai mažai galėjau skirti, praktiškai tik savaitgaliais po kelias valandas, nes ant juodos tik prie dienos šviesos galiu, kitaip net su akiniais nedamatau.....Ir šiaip niekada nesiuvinėjau tam , kad tik greičiau pabaigt, man siuvinėjimas malonumas ir smagiausia kad po truputį, po truputį....čia kaip saldaus pyrago....p.s pradėjau gal birželio pabaigoj, jau nepamenu tiksliai. Nors rimčiau prisėdau tik rudeniop. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astisius: 13 gruodžio 2009 - 12:58
bigsmile.gif kokie gražūs visų darbeliai 4u.gif wub.gif Aš netgi 2 darbelius pradėjau vienu metu, bet vis tiek negaliu siuvinėt, dukrytė per mažai miega, tik pradėjau siuvinėt, ir girdžiu, kad ji jau cry.gif verysad.gif Neįsivaizduoju, kada pabaigsiu, jei tik po 20 kryžiukų siuvinėsiu per dieną doh.gif Net įsijaust nespėjau. unsure.gif
Atsakyti